5093 відвідувача онлайн

Звільнені українські моряки зустрілися з предстоятелем ПЦУ Епіфанієм. ФОТО

Звільнені з в'язниць Російської Федерації українські моряки зустрілися з предстоятелем УПЦ (ПЦУ) митрополитом Київським і всієї України Епіфанієм.

Як передає Цензор.НЕТ, про це митрополит Епіфаній написав у Фейсбуці.

"Із надзвичайною силою духу та міцністю у своїх переконаннях – саме так пройшли звільнені українські моряки та політв’язні складні випробування у ворожому полоні. Уся країна захоплюється їхнім подвигом та радіє поверненню Героїв додому. Для мене за честь було зустрітися із вірними синами українського народу, подякувати за хоробрість та незламність, яку вони виявили далеко від рідної землі та близьких людей", - написав він.

Предстоятель ПЦУ переконаний, що за час незаконного ув'язнення кожен із них по-новому відчув цінність життя і свободи.

"Переконаний: за час незаконного ув'язнення кожен із них по новому відчув цінність життя та свободи. Своєю незламністю вони стали проповідниками головної заповіді Ісуса Христа – заповіді любові: до ближнього, до родини, до своєї Батьківщини… І навіть у російських тюрмах та колоніях незаконно ув'язнені залишалися людьми свободи, які не відмовились від своїх переконань та принципів", - зазначив глава ПЦУ.

"Попереду у нас ще чимало випробувань на шляху до справедливого миру, а в анексованому Криму, на окупованому Донбасі та у російських тюрмах продовжують перебувати у незаконному полоні ще багато громадян України, яких ми також маємо повернути додому якомога швидше. І у цій боротьбі нашими натхненниками є ті, хто вже пройшов цю нелегку дорогу додому", - підсумував митрополит Епіфаній.

Звільнені українські моряки зустрілися з предстоятелем ПЦУ Епіфанієм 01

Топ коментарі
+11
Молодцы ребята,не пошли к московскому козломордому попу.
показати весь коментар
10.09.2019 00:06 Відповісти
+9
Да нет, он не зебил. Он то знает, что клоун к этому отношения не имеет. Потому что цемаха сбу вытащило, еще те спецы,которые были при прошлой власти. И планировали опперацию задолго до выбора клоуна.
показати весь коментар
10.09.2019 00:49 Відповісти
+8
українські хлопці, українська церква-все логічно! хоч тут логіка є...
показати весь коментар
10.09.2019 00:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Молодцы ребята,не пошли к московскому козломордому попу.
показати весь коментар
10.09.2019 00:06 Відповісти
Куда начальство сказало -туда дружно и пошли
показати весь коментар
10.09.2019 01:06 Відповісти
Начальство сейчас промосковское - играет на стороне МП.
показати весь коментар
10.09.2019 09:19 Відповісти
"Вся страна восхищается их подвигом и радуется возвращению героев домой. " Епифаний,да Вы "зебил"А если серьёзно,конечно радуется.Здесь только пару дней повоняло,но...к счастью,страна этого даже не заметила.
показати весь коментар
10.09.2019 00:09 Відповісти
Да нет, он не зебил. Он то знает, что клоун к этому отношения не имеет. Потому что цемаха сбу вытащило, еще те спецы,которые были при прошлой власти. И планировали опперацию задолго до выбора клоуна.
показати весь коментар
10.09.2019 00:49 Відповісти
Що за "судки" до обміну Цемаха наші викрали? І трибунал по морякам теж ми виграли за "судки"? І "Свободу Сєнцову" теж за день розкрутили? А це нічого, що Сєнцов подякував "всім, хто 5 років боровся за наше визволення"? Зебіл, мля, це діагноз...
показати весь коментар
10.09.2019 11:07 Відповісти
Якраз пора постригтися в монахи після такого видатного героїзму.
показати весь коментар
10.09.2019 00:30 Відповісти
українські хлопці, українська церква-все логічно! хоч тут логіка є...
показати весь коментар
10.09.2019 00:41 Відповісти
бо гундяєво-путлєрівський сатанат за наших воїнів не молиться...Ні за живих, ні за загиблих, на відміну від ПЦУ, греко-католицької церкви, де кожного разу "служать" і за здравіє живих і за упокой загиблих...
показати весь коментар
10.09.2019 00:43 Відповісти
гундяєвсько-пітлєрівсько-сралінсько-комуністично-большєвіцький!
пиши правильно!
показати весь коментар
10.09.2019 07:28 Відповісти
Моряки и солдаты ,которые вышли из Крыма без боя , без военной техники тоже герои и это геройство повторили моряки " торгового" флота,которые вырвались недавно из плена российских пиратов.
показати весь коментар
10.09.2019 00:44 Відповісти
Отличный критерий, как определить дебила. Один из этих критериев - вышли с крыма без боя. Для дебилов главное не результат, а как посмотреть по телевизору. Там был уже один грузин, красиво воевал. Не вышел без боя. И на 5 день стал на колени и подписал что сказала рашка. Но да, 4 дня был джегитом.
показати весь коментар
10.09.2019 00:51 Відповісти
Сценарий не меняется теперь за мову возмутся.О че м угодно только бы подальше от тарифвов,афшоров,земли.и так и до нового года думают продержаться. И какие подарки баканов и Ко. подарили Суркису на день рождения.
показати весь коментар
10.09.2019 05:37 Відповісти
какого хрена они вообще пошли к попам ????
показати весь коментар
10.09.2019 07:22 Відповісти
Как это зачем? Послушать мантры, принять часики с гравировкой "ликов" в подарок(за счет бюджета, или верунов), узнать шо "снамебок"(с Николашкой "второй" тоже был "снимбок" и с его братцем Вилли2 тоже был "снимибок"), пропопуляризовать секту крабославных, послушать о приключениях Тутмаса - Тутмас и вяликий похот на ссамолете "сгреков вваряги"
показати весь коментар
10.09.2019 07:32 Відповісти
Фамилия очень идет тебе.
показати весь коментар
10.09.2019 08:31 Відповісти
Тебя забыли спросить.
показати весь коментар
10.09.2019 09:22 Відповісти
Бо на війні атеїстів чомусь немає)))
показати весь коментар
10.09.2019 11:09 Відповісти
Чудові, достойні люди, приємно читати точну оцінку Митрополіта Епіфанія: "Із надзвичайною силою духу та міцністю у своїх переконаннях - саме так пройшли звільнені українські моряки та політв'язні складні випробування у ворожому полоні. Уся країна захоплюється їхнім подвигом та радіє поверненню Героїв додому. Для мене за честь було зустрітися із вірними синами українського народу, подякувати за хоробрість та незламність, яку вони виявили далеко від рідної землі та близьких людей". Як же я мрію, що колись в Україні настане час, коли саме таких людей, а не продажених шулерів, побачу у владі.
показати весь коментар
10.09.2019 08:22 Відповісти