10342 відвідувача онлайн

Рада ухвалила в цілому законопроєкт про імпічмент президента. ВIДЕО

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт №1012 про особливу процедуру усунення Президента України з поста (імпічмент) авторства Президента України Володимира Зеленського.

За відповідне рішення проголосували 337 нардепів, передає Цензор.НЕТ.

Пізніше Верховна Рада 245 голосами ухвалила законопроєкт про імпічмент в цілому.

Проєкт закону передбачає, що Верховна Рада може усунути Президента з посади в порядку імпічменту лише в разі вчинення ним державної зради або іншого злочину.

"Підставою для ініціювання імпічменту є письмове подання, підписане більшістю народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради, підписи яких не відкликаються. ... Верховна Рада більшістю голосів народних депутатів України від її конституційного складу ухвалює рішення щодо ініціювання імпічменту та включення його до порядку денного сесії Верховної Ради як невідкладного", - йдеться в законопроєкті.

У разі внесення до порядку денного питання про ініціювання імпічменту Верховна Рада створює спеціальну тимчасову слідчу комісію для проведення розслідування факту та обставин вчинення президентом державної зради або іншого злочину.

Президент зі свого боку, згідно із законопроєктом, може користуватися в процедурі імпічменту послугами захисників.

Після ухвалення Верховною Радою рішення про звинувачення президента парламент має звернутися до Конституційного і Верховного судів. У разі отримання висновків Конституційного суду і Верховного суду відповідно про додержання конституційної процедури розслідування і розгляду справи про імпічмент і про те, що діяння, в яких звинувачується Президент України, містять ознаки державної зради або іншого злочину, Верховна Рада ухвалює рішення про усунення президента України з поста в порядку імпічменту.

Передбачається, що рішення про імпічмент Президента буде вважатися ухваленим, якщо за нього проголосує щонайменше три чверті народних депутатів від конституційного складу ВР.

У разі неприйняття Верховною Радою постанови про імпічмент Президента України головуючий від імені парламенту має вибачитися перед Президентом.

Топ коментарі
+41
Аааа, а ты хотел чтобы для импичмента было достаточно обращения 25 песиковых тушек, или можно даже заяву одной Ирки Геращенко прикрепить чтобы понеслось?
показати весь коментар
10.09.2019 11:03 Відповісти
+33
Так чего же Пэтро ни одного такого закона не принял?
показати весь коментар
10.09.2019 11:07 Відповісти
+29
ЭТО ПЛАГИАТ😀😀😀
Это пэтюньчик пять лет обещал пэидиотам😀
показати весь коментар
10.09.2019 11:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Одна из самых важных обязанностей депутатов - это помощь в создании и изменении законов Британии.
Законопроект должен быть одобрен, как правило, обеими палатами парламента. Часто этот процесс занимает МЕСЯЦЫИЛИ ДАЖЕ ГОДЫ.
После избрания нового правительства, королева выступает в парламенте с речью, в которой содержится список законопроектов или законодательных предложений. Некоторые уже обсуждались в парламентских комиссиях, другим же еще предстоит обсуждение.
Рассмотрение большинства законопроектов начинается в палате общин. Первое чтение - простая формальность. Во время второго чтения депутаты обсуждают главные принципы.
Депутаты могут предлагать свои законопроекты в виде индивидуальных инициатив.
Все законопроекты, проходящие второе чтение, рассматриваются в парламентском комитете, в составе которого по меньшей мере 16 депутатов.
Они постатейно рассматривают закон и могут вносить в него поправки.
Они также могут вызывать специалистов, и часто до возвращения в палату общин законопроект проходит несколько слушаний в комитете.
На стадии представления в законопроект могут быть внесены новые поправки. Может случиться так, что часть законопроекта может не пройти голосование, когда депутаты делятся на два лагеря: голосующие "за" (Aye) и "против" (No). После этого закон направляется на третье чтение, во время которого часто бывает так, что после коротких дебатов законопроект направляется в палату лордов.
Законопроект проходит в палате лордов через такой же процесс. В обсуждении в комитете могут принимать участие все члены палаты. Большинство законопроектов должны быть одобрены палатой лордов, но порой палата общин использует полномочия, данные ей Законом о парламенте, чтобы принять закон.
Любые поправки в законопроект, внесенные палатой лордов, вновь направляются на рассмотрение в палату общин. Законопроект может несколько раз путешествовать из одной палаты в другую, пока не будет согласована окончательная версия, которая получает королевскую санкцию.
показати весь коментар
10.09.2019 13:25 Відповісти
Вот увидишь, у нас вот точно также будет через 1000лет работы ВР.
показати весь коментар
10.09.2019 14:02 Відповісти
применить закон об импичменте также нереально, как и раньше.
президент и судьи остались неприкасаемыми.
показати весь коментар
10.09.2019 13:43 Відповісти
Самое веселое - это вопли логопеда со справкой о том, что ничего не надо принимать! Мол все уже принято а вы не знали! Парубий - человек без чувства собственного достоинства, слизняк, земноводное. Вспомни как при нем 55 чел голосовали за 255! Другой, не как парубий, видя сегодняшние голосования реальными людьми , застрелился бы из хлопушки! Ан нет, лезетчтото доказывать, урод конченный...ю
показати весь коментар
10.09.2019 14:00 Відповісти
Дебіле зебільний, всі ці закони, які викидає твій скажений принтер ЗУМИСНО запрограмовані на те, щоб їх відмінити у суді. Тебе, лоха безмозглого, просто тупо розводять, просто сцуть тобі поміж очі, а ти тут Парубія обсираєш. Ще трохи, і ти само убоге стрілятись будеш. Хоча ні, стрілятись, то занадто благородно для тебе, ти просто здохнеш, як худобина. На більше ти не заслуговуєш, тварюко.
показати весь коментар
10.09.2019 18:38 Відповісти
Порохобот у тебе вже ломка почалася?
показати весь коментар
10.09.2019 19:04 Відповісти
Ще одне убоге. А тобі чого? Убогим не подаю. Йди собі далі, може хтось подасть
показати весь коментар
10.09.2019 19:13 Відповісти
Не з тієї ноги встав? Чого на людей як собака кидаєшся?
показати весь коментар
10.09.2019 19:19 Відповісти
Ти дальше гавкаєш? Тебе послати, чи сам дорогу знайдеш?
показати весь коментар
10.09.2019 19:29 Відповісти
Тьху на тебе! Дурне!
показати весь коментар
10.09.2019 19:45 Відповісти
Від дзеркала відійди, придурку. І йди собі далі, убоге, нах ти мені потрібне. Відстань
показати весь коментар
10.09.2019 19:48 Відповісти
А ви з числа 8-відсоткової еліти?
показати весь коментар
10.09.2019 19:56 Відповісти
Опа, уже 245, темп нормальный скоро будет 226, а потом ж..па
показати весь коментар
10.09.2019 15:21 Відповісти
фІговий імпічмент, якщо без зелених окулярів придивитись.
показати весь коментар
10.09.2019 17:54 Відповісти
Украину задолбали рейдерские захваты, а ВР принимает вообще фигню.
показати весь коментар
10.09.2019 18:10 Відповісти
Для зебилов выпустили новую туалетную бумагу всю в перфорации.Теперь все в ваших руках!
показати весь коментар
10.09.2019 18:57 Відповісти
Шоу продовжується
Рада ухвалила в цілому законопроєкт про імпічмент президента - Цензор.НЕТ 5858
показати весь коментар
10.09.2019 18:59 Відповісти
Прийшов, побачив, переміг
показати весь коментар
10.09.2019 19:02 Відповісти
Закон о імпічментє авторства президента зеленського
Цим все сказано
Зе вважає себе дуже хитрим і многоходовником
показати весь коментар
10.09.2019 22:56 Відповісти
ТАК почему Порошенко ЗА пять лет своего правления не принял Закон про импичмент!??? ИЛИ Порошенко вважає себе хитришим ЗА Зеленского??? ЦИМ ВСЕ СКАЗАНО
показати весь коментар
11.09.2019 06:59 Відповісти
Вы что то путаете, законы принимает Парламент
показати весь коментар
11.09.2019 08:01 Відповісти
Фигня это все. Вот когда любой гражданин Украины , а не сборище депутатов, будет иметь право требовать импичмента, подать в суд и доказав в суде, потребовать его увольнения и наказания, вот тогда это будет настоящий Закон об импичменте. Естественно это все в связке с действительно честным и независимым судом... И при наличии соответствующего Законодательства. А так это все - договорняки.
показати весь коментар
11.09.2019 08:48 Відповісти
Сторінка 3 з 3