10708 відвідувачів онлайн
3 193 112

Зеленський призначив адвоката Смирнова заступником голови Офісу президента

Зеленський призначив адвоката Смирнова заступником голови Офісу президента

Президент України Володимир Зеленський призначив Андрія Смирнова і Ігоря Жовкву заступниками керівника Офісу президента.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт президента, де розміщено відповідні укази.

Андрій Смирнов - адвокат, керуючий партнер адвокатського об'єднання "Смирнов і партнери".

Ігор Жовква - дипломат, який обіймав посаду керівника Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції в Адміністрації президента з 2014 року.

Топ коментарі
+29
Все лучше и лучше. Интересно, как Г+Г это объяснит зебилам.

Портнова на Г+Г уже правозащитником назвали.
Зеленский назначил адвоката экс-регионала Ефремова Смирнова замглавы Офиса Президента - Цензор.НЕТ 1881
показати весь коментар
10.09.2019 20:20 Відповісти
+28
Проклятый барыга, прекрати, что ты делаешь?! Зачем дискредитируешь нашего молодого президента?! Зачем подсовываешь новым лицам старые жопы?!
показати весь коментар
10.09.2019 20:24 Відповісти
+24
Нове лице. Божа роса.
показати весь коментар
10.09.2019 20:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Ну а як по іншому.Даремно ти цим хочеш зманіпулювати.Мертветчук петін корєш і пар,значить і твій теж
показати весь коментар
10.09.2019 21:04 Відповісти
Медведчук корешь твоего зе.
Он даже в баночку писял у его кореша потому что только ему доверяет.
Так что смантпулировать пытаешься ты.
Я про то что адвокат в советской системе правосудия просто участник спектакля так же как и судьи.
Судьи портнова это точно такие же судьи которые были при совке они не самостоятельные участники процесса а адвокаты это их пара в спектакле.
показати весь коментар
10.09.2019 21:08 Відповісти
А більше людей у країні на цей пост немає? Обов`язково всіх рішал працевлаштовувати в ОП? Це ви вже в своїх зелених окулярах "кукухою поїхали". Відверте лайно готові їсти, аби з ЗЕ-сортиру. Отямтися нарешті.
показати весь коментар
10.09.2019 21:01 Відповісти
И опять "щирый украинец".Смирнов, какая замечательная украинская фамилия
показати весь коментар
10.09.2019 21:44 Відповісти
вот чем классно Украина, ни кто говно долго терпеть не будет теперь в клочья разорвут комиков, если что...................
показати весь коментар
10.09.2019 20:51 Відповісти
Пока понятно что все логично, собирает юристов, это не инженера электротехники генпрокурором протаскивать.
показати весь коментар
10.09.2019 20:56 Відповісти
На яких умовах
показати весь коментар
10.09.2019 21:03 Відповісти
сын чучундры ,вон из Украины ,татаромордва позорная,только тогда наступит мир
показати весь коментар
10.09.2019 21:07 Відповісти
а скажи ка гарик ты порохобот )?
показати весь коментар
10.09.2019 21:24 Відповісти
Зеленський призначив адвоката Смирнова заступником голови Офісу президента - Цензор.НЕТ 8029