9526 відвідувачів онлайн
7 265 94

Депутати Київради заявляють про намір Кличка остаточно узурпувати владу в столиці

Депутати Київради заявляють про намір Кличка остаточно узурпувати владу в столиці

Депутати закликали Зеленського негайно ініціювати проведення аудиту-перевірки діяльності міської влади.

Депутати Київради заявляють про намір мера Києва Віталія Кличка остаточно узурпувати владу в столиці шляхом прийняття рішення Київради на найближчому засіданні, що призначено на 12 вересня. Як передає кореспондент УНІАН, про це заявив голова депутатської групи "Київська команда" Сергій Гусовський на брифінгу, представляючи позицію депутатів своєї політсили у Київраді.

За його словами, після тривалої перерви майже в 4 місяці після того, як відбулися попередні засідання Київради, є небезпека, що на найближчих засіданнях будуть просуватися "небезпечні ініціативи". "Хочу відзначити одну з них. Це таке фіктивне відновлення місцевого самоврядування. Тобто, йдеться не про справжнє сучасне самоврядування, таке, як у столицях Європи, а просто про те, щоб перепідпорядкувати і розібрати КМДА на якісь окремі департаменти, виконавчі органи. Фактично йдеться про те, щоб узурпувати й утримати владу", - заявив Гусовський.

Він підкреслив, що 5 років у столиці блокувався процес відновлення місцевого самоврядування, зокрема нагадав про історію з наміром відновити районні адміністрації в місті. "Добре ілюструє ситуацію те, що протягом 5 років абсолютно нічого не відбувалося у питанні відновлення самоврядування… Тут дії говорять краще, ніж різноманітні обіцянки. Тому я б хотів наголосити, що за останні роки накопичено чимало зловживань, і про це свідчать різноманітні аудити. Нам відомо, що близько 3 мільярдів було втрат безпосередніх, тобто зловживань на 3 млрд грн за цей час. Більше мільярда гривень було втрат завдяки неефективній діяльності міської адміністрації, міської влади. І близько 200 кримінальних проваджень було відкрито за цей час (за останні 5 років – ред).

Але жодних реальних результатів немає. Тому ми б хотіли наголосити, що реальне відновлення місцевого самоврядування може відбутися через зміни до закону про столицю", - наголосив Гусовський. Він висловив сподівання, що найближчим часом Верховна Рада ухвалить необхідні зміни до закону про столицю. Він також наголосив на необхідності перезавантаження міської влади у Києві. У свою чергу депутат Київради Ілля Сагайдак заявив про необхідність проведення в Києві аудиту роботи міської влади і звернувся до президента України Володимира Зеленського з проханням ініціювати проведення перевірки роботи Кличка, КМДА та усіх підпорядкованих структур. "Ми звертаємось до президента, щоб він негайно ініціював проведення аудиту-перевірки в місті Києві", - наголосив Сагайдак на брифінгу.

Голова фракції "Єдність" Олександр Омельченко також наголосив на необхідності якнайшвидше ухвалити новий закон про столицю. "Про те, що треба новий закон про місто Київ, сумніву ніякого нема. Єдине прохання до адміністрації президента, Кабінету міністрів і Верховної Ради: оприлюднити проект закону про місто Київ як столицю для обговорення, в першу чергу, з киянами, а також з усією Україною не пізніше найближчих двох тижнів. Щоб цей закон міг вийти не пізніше, ніж до 1 жовтня. Тому що буде формуватися новий бюджет на 2020 рік, і ми - кияни - повинні відчути волю нової влади в інтересах кожного киянина", - сказав екс-мер Києва.

Гусовський щодо проекту рішення Київради про зміну системи влади в місті пояснив, що йдеться про намір внести у завтрашній порядок денний засідання сесії Київради проекту рішення, яке було зареєстровано у квітні цього року, "про те, щоб фактично замість КМДА утворити низку виконавчих органів". "Це суперечить чинному законодавству. Тобто, насправді рішення полягає не в тому, щоб на рівні Київради зробити так, щоб утримати владу, а потрібні зміни до закону про столицю", - прокоментував він ситуацію агентству УНІАН. За поясненням Гусовського, виконкоми хочуть створити, щоб підмінити функції столичної адміністрації, і це дозволить Кличку навіть після звільнення з посади голови КМДА зберегти абсолютну владу в Києві.



Топ коментарі
+32
от ніяк не випросять піздюліну від Віталіка ці зешмарклі.
показати весь коментар
11.09.2019 16:40 Відповісти
+20
лайно Зе і його бурята Богдана повилазило
показати весь коментар
11.09.2019 16:44 Відповісти
+18
О, Беня с Богданом подключили свои еврейские штучки....
Оболгать оппонента и за это заплатить кому нужно - одна из них...
Ждем когда Кличко обвинят в педофилии или еще в чем нибудь подобном...
Виталика снимут конечно, как и Филатова.....- тут все ясно...
Как и любого другого неугодного зе-мафии мэра...
показати весь коментар
11.09.2019 16:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
от ніяк не випросять піздюліну від Віталіка ці зешмарклі.
показати весь коментар
11.09.2019 16:40 Відповісти
лайно Зе і його бурята Богдана повилазило
показати весь коментар
11.09.2019 16:44 Відповісти
Не оскорбляйте щирого львовянина Богдана.Он националист похлеще Тягнибока,Парубия и Кубива с судьёй -посивальщиком.
показати весь коментар
11.09.2019 16:57 Відповісти
То есть сепары в должности меров Харькова и Одесы,
зеБеню вполне устраивают - а вот мер Киева
который пришел на должность с Майдана никак?
показати весь коментар
11.09.2019 17:04 Відповісти
Майдан у ЗЕбилов теперь матерное слово
показати весь коментар
11.09.2019 19:03 Відповісти
"Киевская команда" Сергей Гусовский

Павлик Морозов и его команда
показати весь коментар
11.09.2019 19:01 Відповісти
гусовський - від Садового, наскільки пригадую
показати весь коментар
11.09.2019 19:27 Відповісти
Виталий, хук левой и госпереворота не надо
показати весь коментар
11.09.2019 19:04 Відповісти
Фейк.
показати весь коментар
11.09.2019 16:40 Відповісти
Неужели, так плохо брать пример с преЗЕдента?...
показати весь коментар
11.09.2019 16:41 Відповісти
Гусовский, правтльная фамилия, далеко пойдет. Ох уж эти узурпаторы, распаясались, ишь ты...
показати весь коментар
11.09.2019 16:41 Відповісти
то же так подумал - прикольно - все как в 1917 - но тогда можно было понят - была черта оседлости - а теперь?)))))
показати весь коментар
11.09.2019 16:49 Відповісти
Есть категория людей, очень большая, которые всегда за победивших, ну и национальная солидарность...
показати весь коментар
11.09.2019 16:53 Відповісти
Допрыгается наверное Виталик. Это не ринг. Тут кулаки не спасут.
показати весь коментар
11.09.2019 16:43 Відповісти
Будет сидеть рядом с Порохом и Парубием, адназначна...
показати весь коментар
11.09.2019 16:45 Відповісти
Депутаты Киевсовета заявляют о намерении Кличко окончательно узурпировать власть в столице - Цензор.НЕТ 2143
показати весь коментар
11.09.2019 16:51 Відповісти
Сенсорная кнопка, это уже серьезно...
показати весь коментар
11.09.2019 16:56 Відповісти
Соррри, ежели это у тебя троллинг. Просто зе!билы реально такие мамкины всехсажатели, что подобную дичь несут на полном серьёэе. Потру.
показати весь коментар
11.09.2019 18:16 Відповісти
Ты первым сядешь, вата
показати весь коментар
11.09.2019 18:03 Відповісти
Кацапед, методичку смени)
показати весь коментар
11.09.2019 17:28 Відповісти
Даже отвечать лениво.
показати весь коментар
11.09.2019 17:31 Відповісти
Опять заказуха от Бени??? А депутаты это два продажных типа кинувших Садового??? Не смешите!!! Беня в Киеве вам ни чего не светит!!!
показати весь коментар
11.09.2019 16:44 Відповісти
Мені здається, що Кличко на 2 місці в церзі на узурпацію влади у столиці.
Хто на першому треба писати?
показати весь коментар
11.09.2019 16:44 Відповісти
Сорі Черзі
показати весь коментар
11.09.2019 16:45 Відповісти
Гусовський -це не ті, що на були на самообслуговуванні (самонеміч). швидко знайшли собі нового хазяїна.
показати весь коментар
11.09.2019 16:44 Відповісти
Вумне телятко, не только сисю...
показати весь коментар
11.09.2019 16:47 Відповісти
Мабуть Підалік вже приїхав))
показати весь коментар
11.09.2019 16:46 Відповісти
О, Беня с Богданом подключили свои еврейские штучки....
Как и любого другого неугодного зе-мафии мэра...
показати весь коментар
11.09.2019 16:47 Відповісти
Виталик все-таки боец.
показати весь коментар
11.09.2019 17:01 Відповісти
это не еврейский штучки, а кацапские! "Обвиняй в том, что делаешь сам"
показати весь коментар
11.09.2019 17:39 Відповісти
щас баканов з чортами, дбр та плюси на допомогу прийдуть. всерівно сн хоче змінити капітально закон про столицю та до кінця року провести вибори в києві. знаєте як ручки ********** при віді столичної земельки, та бюджету в 60ярдів грн...
показати весь коментар
11.09.2019 16:47 Відповісти
Какая на хрен узурпация, если Кличко избрали мэром на свободных выборах ?
показати весь коментар
11.09.2019 16:48 Відповісти
Бабломойский требует от Зе!клоуна Киев и Днепр
показати весь коментар
11.09.2019 16:48 Відповісти
Кличко и его банда давно разделил департаменты на части, что дало возможность мутить как угодно. Например один департамент снимает показания общедомовых счетчиков тепла, второй считает эти показания, третий пересчитывает, четвертый суммирует, я пятый выписывает счета которые не соответствуют показаниям счетчика, но виноватого не найдешь.
показати весь коментар
11.09.2019 16:48 Відповісти
Ты чего же личико-то прячешь Херодот? От Коломойского заслан или от Фирташа, или от Ахметова? Поприжал Клычко им хвосты, все теперь муниципальное, вот и борзеют разного рода богданы и ткаченки, как же кусочечек-то урвать хочется.
показати весь коментар
11.09.2019 16:59 Відповісти
От Кличко уже за километры несет вонью узурпации, сидеть сразу на двух креслах, все равно что Президент и Премьер это одно лицо. Но свиньи порохоботские даже ценою процветания своих детей будут задницу лизать и защищать ворьё. Про патриотизм уже молчу, Махницкий всем доказал, что патриотизм стоит ровно столько сколько квартира в Лондоне.
показати весь коментар
11.09.2019 17:18 Відповісти
Да ты, как я погляжу, к нам прямо из Ольгино и смысл слова "узурпация" тебе неведом.
показати весь коментар
11.09.2019 17:23 Відповісти
А ты с порохом и кличком сидишь на потоках )))?смотри не поперхнись защищая вора!!!
показати весь коментар
11.09.2019 17:28 Відповісти
Индивидуум 883f2a0f, мозгов бы тебе побольше
показати весь коментар
11.09.2019 17:40 Відповісти
А мне рассказала соседка, как ты сохнущее белье во дворе по ночам воруешь, ворюга
показати весь коментар
11.09.2019 18:07 Відповісти
А я думала ты сам видел,а тебя бабушки с побъезда докладывают,но когда сам увидишь;
Напишешь!!!
показати весь коментар
11.09.2019 18:20 Відповісти
Так и ты, кстати, как и суд не видела "вора", а вот рот свой раскрыла: ВАруют, Порошенко!!!
показати весь коментар
11.09.2019 18:51 Відповісти
А ты хавала раскрыл в защиту шизика пороха
показати весь коментар
11.09.2019 22:33 Відповісти
Шизик-это тот, кто тебя сделал непонятно чем. Хватит за кацапами фейки повторять!
показати весь коментар
11.09.2019 22:56 Відповісти
А ты враг Украины!!!Защитник воров,потому что сам вор!!!!
показати весь коментар
12.09.2019 07:28 Відповісти
Как же легко зе-билами управляет пропаганда. Несчастная ты
показати весь коментар
12.09.2019 10:11 Відповісти
Если гавнопорохобот отвечает я сама счастливая,мужчинка попался на крючок))))))
показати весь коментар
12.09.2019 11:31 Відповісти
А вот ЭТО Вы написали по-сути)))))))
100%.
Когда я с ними ругался и, хотел написать официальное заявление, мне дали бланк)) Пришел домой и............ мягко говоря, прозрел))) В конце бланка, маленькими буквами напечатано:- "Не потребую письмової відповіді на моє звернення".......
Я був, м'яко кажучі, в ах....їїїї
показати весь коментар
11.09.2019 17:03 Відповісти
При желании "Гиганта мысли" может уволить горсовет.
показати весь коментар
11.09.2019 16:49 Відповісти
Куда ему до Чувака Зе-Гиганта!
показати весь коментар
11.09.2019 18:49 Відповісти
У педалика шо-то узурпировать(он такого слова даже не знает, спроси его) или шо-то замутить серьёзное - мозгов не хватит.
Этого тупого бычка нацькувалы хитрожопые киевские олигархи, которые крутят этим имбицилом как мавпа бананом.
показати весь коментар
11.09.2019 16:49 Відповісти
мавпа... це шимпанза, чи гарыла?...
показати весь коментар
11.09.2019 16:52 Відповісти
бабуин
показати весь коментар
11.09.2019 16:54 Відповісти
от жеж... а мармозетка, гельдиевая каллимико, прыгающий тамарин и макака-резус как буде?...
показати весь коментар
11.09.2019 17:19 Відповісти
т.е. при кровавом барыге кличко не успел узурпировать власть, да? а сейчас вот спохватился, но не пройдет это у тебя, виталик, воробьи "слуги народа" бдят!
показати весь коментар
11.09.2019 16:49 Відповісти
Главное у ЗЕ!билов уже нет вопросов к трухе и крысёнышу. Только Филатов и Кличко им костью в горле встали.
показати весь коментар
11.09.2019 16:50 Відповісти
абсолютная власть портит - зебилы - вам надо Германия - образца 1935 - если Да - то помните, шо потом наступил - 1945 и все немцы ответили за свой выбор
показати весь коментар
11.09.2019 16:51 Відповісти
Немцы оветили(((
Только кому до сих пор платят репатриации??????
Советам, США, Британщині? Хранції???
Сории) Только Ізраїлю))
показати весь коментар
11.09.2019 17:06 Відповісти
Не отломилось Гусовскому из бюджета Киева, вот он и бесится. И шансов нет на грядущих выборах.
показати весь коментар
11.09.2019 16:51 Відповісти
Педалику популярно поясняли ,отдай портфель а то будет больно,Педалик решил из себя снова Мухаммеда Али состроить ? На каждого Мухаммеда Али рано или поздно найдется свой Ларри Холмс....
показати весь коментар
11.09.2019 16:52 Відповісти
Один виталя в поле не мэр. ( А свой шанс он упустил в договорняке с Пэтей , Фирташем и Левочкиным) Как поется в песне "бери шинель пора на Гамбург" ( или вариант стать зиц председателем, но уже не старой, а новой власти, хотя нужен он той новой власти, как зайцу пятая нога, хотя в этом мире все возможно, вон сгодился ОПЗЖопе "великий патрЕт и антиватник" Кива, может и витяля на что сгодится.
показати весь коментар
11.09.2019 16:53 Відповісти
Депутаты Киевсовета заявляют о намерении Кличко окончательно узурпировать власть в столице - Цензор.НЕТ 1725
показати весь коментар
11.09.2019 17:00 Відповісти
Великий мыслитель современности. Его его фразы будут изучать веками для поисках смысла.
показати весь коментар
11.09.2019 17:19 Відповісти
Да он шедеврален в мозговой деятельности)
показати весь коментар
11.09.2019 17:20 Відповісти
Зеленский умнее
показати весь коментар
11.09.2019 19:07 Відповісти
При порохе только ленивый не пинал здесь на цензоре педалика, а порохоботы - в первую очередь.
показати весь коментар
11.09.2019 19:50 Відповісти
У контуженного боксера совсем крыша поехала.
показати весь коментар
11.09.2019 17:01 Відповісти
От твоё место в КНДР, там и сиди.
показати весь коментар
11.09.2019 17:05 Відповісти
Грамотей, у него флаг Южной Кореи.
показати весь коментар
11.09.2019 17:15 Відповісти
Для меня все корейцы на одно лицо и один голос
показати весь коментар
11.09.2019 17:20 Відповісти
..тем хуже для Южной Кореи
показати весь коментар
11.09.2019 17:33 Відповісти
....узурпировать ?.... Пусть посмотрят заседания ВР. Депутанам Киеврады что-то чешется
показати весь коментар
11.09.2019 17:15 Відповісти
Кличко такой же обещалкин, как и Барыга. Построил на словах метро на Виноградарь. С китайцами типа заключил финансирование по перестройке Бортнической станции мелиорации, и конечно же метро на Троещину! ))) Только вот мост хрустальный не обещал, а взял и построил в 3 дорого. Оно ведь очень нужно киевлянам, когда это выгодно Кличко.
Про его многочисленные и незаконченные ремонтные дорожные работы я уже не говорю.
Гнать такого мера надо! Заодно проверить его деятельность.
показати весь коментар
11.09.2019 17:23 Відповісти
Это просто маразм) зеБЕНИНы телепузики поверят))
показати весь коментар
11.09.2019 17:25 Відповісти
73%-ные зебилы, ну и кашу вы заварили со своим Вошьдём..
Украина кровью будет харкать из-за вашего прикола.. неужели не понимаете?.. не смотрите на Зефективных крипаков зекомандЫ в Раде, дурацких "сватов" для дебилов и нынешний курс доллара - при Йаныке тоже 8 "стоял стабильно", а золотовалютные резервы таяли по полмиллиарда в месяц..
показати весь коментар
11.09.2019 17:43 Відповісти
А Гусовский кошерный?
показати весь коментар
11.09.2019 18:32 Відповісти
Гусовский был судьей кулинарного шоу https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B4%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%BA%D1%83%D1%85%D0%BD%D1%8F_(%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B0%D1%87%D0%B0,_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0) «Адская кухня» на украинском телеканале https://ru.wikipedia.org/wiki/1%2B1_(%D1%82%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB) «1+1» и «Адская кухня» на российском канале https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%95%D0%9D_%D0%A2%D0%92 РЕН ТВ .

В связях с Коломойским и Роисей этот правдолюб конечно не замечен.
показати весь коментар
11.09.2019 19:31 Відповісти
Команда зьо оголосила війну Києву.........
Кривий Ріг наступає.
показати весь коментар
11.09.2019 19:36 Відповісти
Команда зьо оголосила війну Києву.........
Кривий Ріг наступає.
показати весь коментар
11.09.2019 19:38 Відповісти
вот и депутаты переметувшиеся к зеле появились))) кличко предлагает выборы, почему не соглашаетесь?
показати весь коментар
11.09.2019 20:15 Відповісти
Кличко- один із успішніших патріотичніших мерів міста Киіва за всі часи. Спротив його діям чинять всі: від ворогів до нинішніх зелених узурпаторів.Ця стаття приклад наізду для усунення його від влади. Ми вже йому радили: віддай цим владу,напівгандо..ам. Чесним зараз не прожити. Епоха Справедливого Пороха закінчилась. Зараз прийшла Епоха нахабного лайна!
показати весь коментар
11.09.2019 22:06 Відповісти
Это Гусовский уж так рвётся в зебелята.....
Но рылом не вышел!
показати весь коментар
12.09.2019 11:14 Відповісти