10582 відвідувача онлайн
5 702 52

Молдова наполягає на виведенні російських військ із Придністров'я

Про це міністр закордонних справ Молдови Микола Попеску заявив на пресконференції за підсумками переговорів із російським колегою Сергієм Лавровим, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Торкнувшись питання про російські озброєння, які зберігаються на військових складах в селі Колбасна, Попеску зазначив, що "ці боєприпаси становлять постійну загрозу жителям Республіки Молдова, а також регіону в цілому".

При цьому молдовський міністр привітав готовність Росії відновити діалог з Кишиневом щодо вивезення та утилізації цих боєприпасів.

Микола Попеску запропонував обговорити це питання найближчим часом як у двосторонньому форматі, так і з залученням міжнародних партнерів, зокрема ОБСЄ. Угода про знищення боєприпасів на складах колишньої російської 14-ї армії в Придністров'ї була підписана Росією і Молдовою в 1997 році.

Топ коментарі
+19
Украина при желании может намного ускорить вывод войск и помочь Молдове избавиться от сепаров. Достаточно перекрыть границу и контрабанду.
показати весь коментар
11.09.2019 17:48 Відповісти
+13
Молдова настаивает на выводе российских войск из Приднестровья - Цензор.НЕТ 2465
показати весь коментар
11.09.2019 17:51 Відповісти
+10
як же так... миротворців виводити ?
показати весь коментар
11.09.2019 17:43 Відповісти

Завантаження...