6147 відвідувачів онлайн

Депутати-кнопкодави від "СН" вибачилися і закликали відмовитися від кнопкодавства. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, нардепи пообіцяли віддати місячну зарплату на благодійні цілі та заявили про неприпустимість кнопкодавства в майбутньому.

Топ коментарі
+61
І все? А як же обіцянка позбавляти мандата?
показати весь коментар
12.09.2019 10:40 Відповісти
+30
Мова не про закон, а про подвійні стандарти. Коли одні кнопкодавлять - то це дуже-дуже погано і їх критикувати треба, а коли свої - то просто можна вибачитися і їх не поливатимуть брудом.

Для мене погано - це коли кнопкодавить будь-хто!
показати весь коментар
12.09.2019 10:50 Відповісти
+26
Депутати-кнопкодави від "СН" вибачилися і закликали відмовитися від кнопкодавства - Цензор.НЕТ 1243
показати весь коментар
12.09.2019 11:04 Відповісти

Завантаження...