9912 відвідувачів онлайн
6 597 21

Поліція затримала підозрювану, яка влаштувала пожежу в зоні відчуження ЧАЕС

Поліція затримала підозрювану, яка влаштувала пожежу в зоні відчуження ЧАЕС

Поліція затримала жінку, яку підозрюють у вчиненні пожежі в Чорнобильській зоні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу поліції Київської області.

За інформацією правоохоронців, жінка підпалила траву з метою помститися колишнім роботодавцям, які нібито не виплатили їй гроші.

"Під час оперативно-розшукових заходів поліція встановила особу підозрюваної в підпалі. Нею виявилася жителька села Старі Соколи Іванківського району. Жінка підпалила траву з метою помститися колишнім роботодавцям, які нібито не виплатили їй гроші. Пожежа швидко перекинувся на ліс, а потім - перейшла на Чорнобильську зону", - йдеться в повідомленні.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 245 (Знищення або пошкодження лісових масивів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до двох років або позбавлення волі на той самий строк.

Топ коментарі
+8
Феерическая идиотка. Таких нужно принудительно лечить, иначе беды не оберёшься.
показати весь коментар
12.09.2019 20:34 Відповісти
+6
Мєсть? Ні, тупізна
показати весь коментар
12.09.2019 20:35 Відповісти
+6
На контролера натрапила - він її перетворив на зомбі та її руками підпалив територію, де "Долг" шастав.
А бабу, мабуть, тепер питають "прізвище, ім'я, по батькові?" - а вона: "Кроши-и-иии..."
Їй - "дата народження?" - а вона: "Мочи-и-иии..."
показати весь коментар
12.09.2019 20:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дура.
показати весь коментар
12.09.2019 20:34 Відповісти
Феерическая идиотка. Таких нужно принудительно лечить, иначе беды не оберёшься.
показати весь коментар
12.09.2019 20:34 Відповісти
Старая селянская месть латифундистам..Красный петух.Так было,так будет.Нельзя с людьми по злому.
показати весь коментар
12.09.2019 20:39 Відповісти
Почему нельзя?
В США жгут поля "латифундистов"? Нет. А почему? Потому что она продала бы все чтоб погасить ущерб и остаток жизни провела бы на мумсорке с бомжами или в тюрьме.
Быдло должно знать свое место.
показати весь коментар
13.09.2019 00:36 Відповісти
Договор - дороже денег.Когда человека злостно кидают,оставив без средств к существованию и правосудия не добиться ,остаётся один испытанный веками метод.
показати весь коментар
13.09.2019 08:46 Відповісти
если человек работает без договора то должен привыкнуть к тому что его будут кидать, такова судьба плебса.
показати весь коментар
13.09.2019 08:47 Відповісти
Я строитель ,и с конца 80 х работал по шабашкам без договоров.Тогда,да и сейчас строительные фирмы работали за кэш.Никакого официального оформления.Так вот меня ни разу не кинули.Потому что перекинувшись пару- тройку фразами знаешь ,что за человек перед тобой.Попытки были,но потом извинялись и доплачивали сверху.Причём без всякого криминала.
показати весь коментар
13.09.2019 08:56 Відповісти
В стране правового нигилизма - да. В правовом государстве - это быдло до конца своих дней будет возвращать государству затраченные на тушение пожара средства.
показати весь коментар
21.04.2020 08:23 Відповісти
Мєсть? Ні, тупізна
показати весь коментар
12.09.2019 20:35 Відповісти
На контролера натрапила - він її перетворив на зомбі та її руками підпалив територію, де "Долг" шастав.
А бабу, мабуть, тепер питають "прізвище, ім'я, по батькові?" - а вона: "Кроши-и-иии..."
Їй - "дата народження?" - а вона: "Мочи-и-иии..."
показати весь коментар
12.09.2019 20:45 Відповісти
Іще з неї вибивають, явки, паролі,де заховала листівки !
показати весь коментар
12.09.2019 20:52 Відповісти
Скоріше - "де схрони з артефактами?"
показати весь коментар
12.09.2019 20:56 Відповісти
Схожа на ту , що розповідала про паршенківський переворот,що буде у грудні !😈
показати весь коментар
12.09.2019 21:29 Відповісти
третьего тысячелетия))
показати весь коментар
13.09.2019 02:18 Відповісти
Подозревать это одно.Свидетели подпала есть ?
показати весь коментар
12.09.2019 22:14 Відповісти