9043 відвідувача онлайн
1 655 20

Найближчим часом буде затверджено концепцію реформування кримінальної юстиції, - Рябошапка

Найближчим часом буде затверджено концепцію реформування кримінальної юстиції, - Рябошапка

Концепція реформування системи кримінальної юстиції буде представлена ​​на комісії з питань правової реформи і схвалена президентом через місяць.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це генеральний прокурор України Руслан Рябошапка повідомив у четвер увечері в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі 1+1.

"Крім підготовки ургентних, термінових змін, які мають запустити процес очищення прокуратури, у нас є цілісне бачення, як має далі розвиватися вся система кримінальної юстиції", - розповів генпрокурор.

За його словами, йдеться про кримінальне, кримінально-процесуальне законодавство, яке потребує уточнень.

"Має бути проаналізована вся система досудового розслідування. Це величезний комплексний пласт питань, і ми зараз над цим працюємо", - пояснив він.

Генпрокурор нагадав, що при президенті створено комісію з питань правової реформи. "Найближчим часом вона проведе засідання, і я сподіваюся, що ця концепція реформування кримінальної юстиції теж найближчим часом буде затверджена на цій комісії", - повідомив Рябошапка.

Відповідаючи на запитання про те, як довго триватиме цей процес, генпрокурор сказав: "Я не звик мислити категоріями "роки", я намагаюся мислити категоріями "дні, тижні", максимум - "місяці". Думаю, що в найближчий місяць цей документ буде на стадії, готовій до затвердження президентом".

Топ коментарі
+7
Невольно возникает гордость за украинскую нацию. Все, на что Лукашенко понадобилось пять лет, наш Народный Президент смог сделать за четыре месяца.
показати весь коментар
13.09.2019 07:14 Відповісти
+5
Не затормозим! Нас ведет наш Народный Президент!
показати весь коментар
13.09.2019 07:28 Відповісти
+5
Реформатором выступит штатный юрист зЕ!команды и друг Рябошапки Портнов, я так понимаю?
показати весь коментар
13.09.2019 07:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
и выпускник университета Соломона Рябошапка посадит вора Коломойского.
показати весь коментар
13.09.2019 07:12 Відповісти
Выпускник подзаборного университета алкоголик Юга кого-то посадил? Или друзей Потроха Медведчука, Ахметова и затя Кучмы нельзя было?
показати весь коментар
13.09.2019 07:38 Відповісти
с головой,повёрнутой назад в страшное и тёмное прошлое , мы не придём в светлое будущее. Куда нас ведёт Зеленский типа Данко.
показати весь коментар
13.09.2019 08:13 Відповісти
Невольно возникает гордость за украинскую нацию. Все, на что Лукашенко понадобилось пять лет, наш Народный Президент смог сделать за четыре месяца.
показати весь коментар
13.09.2019 07:14 Відповісти
показати весь коментар
13.09.2019 07:21 Відповісти
и за наш мудрый народ тоже....

После всех этих Майданов, революций Достоинств, битв, потерь и невзгод - все таки удалось выбрать себе Гетмана за которого не стыдно...
Величину, Человека - Глыбу, филосова, воина и ученного в одном лице....
Не зря все было...
Теперь только вперед!...
показати весь коментар
13.09.2019 07:24 Відповісти
да.. только вперед и у обрыва не тормозить
показати весь коментар
13.09.2019 07:26 Відповісти
Не затормозим! Нас ведет наш Народный Президент!
показати весь коментар
13.09.2019 07:28 Відповісти
Нас никому не сбить с пути, нам пофигу куда идти.
показати весь коментар
13.09.2019 07:49 Відповісти
удалось выбрать себе Гетмана за которого не стыдно/ выдающегося пианиста, дезертира-гуманиста и бесстрашного уничижителя Кличко.
показати весь коментар
13.09.2019 07:57 Відповісти
Ось як потрібно будувати житло в Україні.

Наглядне відео для Зеленського і компанії
Будівництво житла в Білорусі.
https://www.youtube.com/watch?v=CwJxCSGPl7o
показати весь коментар
13.09.2019 07:23 Відповісти
"И тут, бац, ВР принимает законопроект 1032, в котором полностью переделывается система реформирования Генеральной прокуратуры. И полностью перечеркиваются все требования ЕС. Ой-ой, правда думаете, что они это вот совсем не заметят?"
показати весь коментар
13.09.2019 07:29 Відповісти
Реформатором выступит штатный юрист зЕ!команды и друг Рябошапки Портнов, я так понимаю?
показати весь коментар
13.09.2019 07:30 Відповісти
А хто ж іще.
Зелєбобам байдуже. Їм аби Петю покарали.
показати весь коментар
13.09.2019 07:32 Відповісти
Порошенко на нарах- одно из основных требований России для наступления мира в Украине.
показати весь коментар
13.09.2019 07:50 Відповісти
Так во сколько раз повысят зарплаты прокурорам?
показати весь коментар
13.09.2019 07:53 Відповісти
А программу презЕдента на первые 100 дней когда опубликуют??
показати весь коментар
13.09.2019 08:09 Відповісти
Хочется надеяться что эта реформа будет отличаться от потужных реХформ предыдущего реХформатора. В образовании и медицине они свелись лишь к сокращениям, увольнениям и закрытию школ и больниц, а для чиновников и силовиков - к раздутию штатов, созданию бесполезных, дублирующих структур и, конечно же, повышению в разы зарплат, премий и общего финансирования.
показати весь коментар
13.09.2019 08:09 Відповісти
Шо, опять всех поделят на социально близких и социально далеких.?
показати весь коментар
13.09.2019 08:59 Відповісти