10161 відвідувач онлайн
4 324 272

Будемо влаштовувати прайди, поки ЛГБТ не отримають "базові права", - активіст

В Україні проходитимуть прайди доти, доки представники ЛГБТ не отримають "базові права", наприклад, право бути з партнером у реанімації або володіти спільно нажитим майном.

Про це в ефірі "Громадського" заявив виконавчий директор і співзасновник громадської організації "Точка опори ЮА" Тимур Левчук, інформує Цензор.НЕТ.

"Доти, доки у нас не почнуть карати тих, хто нападає, доки у нас з'явиться можливість хоча б мінімально врегулювати свої майнові права. Зараз хоч 20 чи 40 років живіть разом, з точки зору держави - ви чужі люди", - зазначив активіст.

Також у "базові права" Левчук додав можливість бути поруч із партнером у реанімації.

"Можливо, колись ми дійдемо до гей-шлюбів. Не знаю, коли. Поки що це така ж складна тема, як і усиновлення", - сказав співзасновник "Точки опори ЮА".

Топ коментарі
+20
Также в "базовые права" Левчук добавил возможность быть рядом с партнером в реанимации.

Это к националистам обращайся. Они эту проблему на раз-два решают. Хрясь, и вы с партнёром рядом в реанимации.
показати весь коментар
16.09.2019 22:27 Відповісти
+17
Досить їм вже брехати. Зараз до реанімацію пускають усіх. Це по-перше. По-друге, за Цивільним кодексом України ви можете переписати своє майно на будь-кого, хоч на кота, і для цього взагалі не потрібні ніякі відносини. Так що це просто привід просувати своє збочення.
показати весь коментар
16.09.2019 22:32 Відповісти
+16
А у воєнкоматі вони на обліку стоять?
Це базове право їх не цікавить?
показати весь коментар
16.09.2019 22:29 Відповісти

Завантаження...