8476 відвідувачів онлайн

Завдання Заходу - збереження єдності в підтримці України, - глава МЗС Естонії Рейнсалу

Завдання Заходу - збереження єдності в підтримці України, - глава МЗС Естонії Рейнсалу

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу сподівається, що Захід не відмовиться від санкцій проти РФ.

"Тепер, дивлячись на логіку Заходу, бачимо, що існує небезпека зробити третю помилку. Занадто безсило. Грузія (відсутність на війну проти неї адекватної реакції у світі - ред.) додала Росії сміливості, щоб показати зуби. Перш за все в Криму, потім у Луганську і Донецьку. І якщо все це залишиться без вельми потужного цінника, а лише замороженими конфліктами, де Захід показує односторонню слабкість, то це відкриє шлях і до третьої пригоди інтервенціоністської політики в будь-якій точці світу", - переконаний Рейнсалу, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Він також наголошує, що в умовах нового "вікна можливостей" для пошуку рішень, аби покласти край російській агресії в Україні, завданням Заходу в цілому залишається "збереження єдності у підтримці України".

За словами глави естонського МЗС, відмова від ціннісних принципів заради прагматичного співробітництва з Росією не відповідає інтересам Естонії. Якщо більшість країн вирішить відмовитися від санкцій і побудувати з Росією добрі відносини, Естонії доведеться "переконувати друзів, що одностороння відмова від колишніх принципів є нераціональною й аморальною".

Топ коментарі
+2
Яка користь Україні від тих всіх санкцій?!
показати весь коментар
17.09.2019 10:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
не учите нас жить лучше помогите материально
показати весь коментар
17.09.2019 10:15 Відповісти
Задача єврогеїв, отримати масимально великий відсоток за здачу націонльних інтересів України. Хто проти ти - не спамьте, як ті прастітути, а аргаментуйте.
показати весь коментар
17.09.2019 10:22 Відповісти
Вам, ************, помогать - только деньги зря выбрасывать. Да и жить учить бессмысленно: дебилы необучаемы, на то они и дебилы.
показати весь коментар
17.09.2019 10:24 Відповісти
Яка користь Україні від тих всіх санкцій?!
показати весь коментар
17.09.2019 10:16 Відповісти
перестати стреляти
показати весь коментар
17.09.2019 10:20 Відповісти
Зєлі по спиннному хребті намажуть. ЛЯПОТА!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
17.09.2019 10:24 Відповісти
ну а що ??? санкції вернули Донбасс або Крим??? короч все це Пепені потуги щодо санкції як мертвому припарка
показати весь коментар
17.09.2019 10:29 Відповісти
Пепе згубило жадібність до грошей і брехливість
показати весь коментар
17.09.2019 10:31 Відповісти
Задача Запада - сохранение единства в поддержке Украины, - глава МИД Эстонии Рейнсалу - Цензор.НЕТ 1362
показати весь коментар
17.09.2019 10:19 Відповісти
ЯК МІНІМУМ ТРОЄ ІЗ ЦИХ 5 ПАТРІАТИ УКРАЇНИ. Ми ж нічого не пишемо про патріотів - Вальцмана, Гройсмана і **********.
показати весь коментар
17.09.2019 10:28 Відповісти
_В том числе. Но главное - решительность и сплочённость в противостоянии угрозе для всего человечества. Потому что если не остановят путлера сегодня в Украине, то завтра он вторгнется в Балтику и привет Третья Всемирная.
показати весь коментар
17.09.2019 10:23 Відповісти
Запад пассивен. Гитлеру слили всю Европу . Меркантильные суки . Подселить им в каждый дом по кацапу .
показати весь коментар
17.09.2019 10:24 Відповісти
_Пока Запад бездействует и даже финансирует войны людоедов (моржовия), людоеды лихороадочно вооружаются!
https://sprotyv.info/news/severnaya-koreya-aktivno-narashhivaet-yadernyj-potencial-chto-izvestno Северная Корея активно наращивает ядерный потенциал: что известно

Эксперт прогнозирует, что в следующем году в Северной Корее будет от 30 до 40 ядерных боеголовок, что на дюжину больше, чем в прошлом году.
Дэн Смит из Стокгольмского международного института исследований проблем мира сделал прогноз на встрече с журналистами в резиденции посла Швеции в Южной Корее.
показати весь коментар
17.09.2019 11:07 Відповісти