5595 відвідувачів онлайн
5 271 129

НБУ назвав терором атаки на Гонтареву

НБУ назвав терором атаки на Гонтареву

Правління Національного банку України вважає терором атаки на ексглаву центрального банку Валерію Гонтареву і заявляє про їхню неприпустимість.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві НБУ.

В НБУ назвали переслідування Гонтаревої атаками і на "всіх реформаторів, які працювали і працюють на благо України".

"Це вже не низка інцидентів, це – терор. Його мета – залякати реформаторів, минулих і теперішніх, паралізувати нашу діяльність, змусити нас мовчати", - йдеться в заяві.

У НБУ вбачають неприховану загрозу демократії і реформам в Україні. "І не лише реформам. Це загроза кожному громадянину, його конституційним правам і свободам, гарантом захисту яких має бути держава", - наголошується в заяві.

НБУ вимагає від правоохоронних органів проведення неупередженого прискореного розслідування цієї серії атак, а також правопорушень власників і акціонерів неплатоспроможних банків, інформацію про яких Національний банк раніше передав до правоохоронних органів.

Як повідомлялося раніше, будинок Валерії Гонтаревої під Києвом у с. Гореничі було спалено в ніч на вівторок унаслідок підпалу.

У ДСНС Київської області уточнили, що будинок вигорів майже повністю, оскільки осередків пожежі було кілька.

Раніше в ніч на 5 вересня була облита бензином і спалена перед її будинком у центрі Києва.

12 вересня правоохоронці проводили обшуки за місцем прописки Гонтаревої в квартирі її сім'ї в Києві.

Гонтарева, яка зараз перебуває на лікуванні в госпіталі в Лондоні після наїзду на неї автомобіля, вважає ці дві події пов'язаними і заявила, що від вербальних погроз її противники перейшли до реальних дій.

Топ коментарі
+28
террор, это когда гонтарева уничтожила гривну и ограбила украинцев, а миллионы с этой аферы, вместе со своим подельником поросенко - вывела в офшоры..
показати весь коментар
17.09.2019 14:07 Відповісти
+19
Для Гонтаревой -это комариные укусы,А НБУ надо прилюдно обезглавить.Осиное гонтаревское гнездо.
показати весь коментар
17.09.2019 14:05 Відповісти
+16
Этой стране никогда не победить мафию.
Прижали одного Коломойшу и 70% зебилов довольны преследованием той, которая его прижала.
показати весь коментар
17.09.2019 14:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В переводе с ****************: "Не мешайте тырять. Тыряли, тырим и будем тырять".
показати весь коментар
17.09.2019 18:19 Відповісти
а как назвать то, что творила лера с украинцами на протяжении нескольких лет??
показати весь коментар
17.09.2019 18:27 Відповісти
Самый натуральный жуткий террор - это морда Гонтаревой:

я вначале изумился, думаю, к чему это в статье про вороватую начальницу НБУ выложили широкоформатную морду российского актёра Романа МАДЯНОВА, а тут оказалось, что это и есть Гонтарева.
показати весь коментар
17.09.2019 20:13 Відповісти
"реформатор" лера сделала "лыжи" в Лондон, что б "благодарные" соотечественники не разобрали ее на атомы от содеянного!!!!
показати весь коментар
17.09.2019 18:31 Відповісти
Ну ось як швидко пришли до висновку, що це терор. А як же із іншими злочинами такий довгий процес доведення до звинувачення. Як приклад, остання перепалка у Верховній Раді між Бужанським та Порошенко, коли останній стверджував, що факт злочину може встановити тільки суд своїм рішенням. У НБУ є таке рішення? Я вважала по своїй наївності, що НБУ має дещо другі функції, як розбиратись у такому бруді. Це по-перше. А як назвати реформаторську діяльність НБУ, що привела до тотального збідніння громадян? У мене лише один варіант - геноцид.
показати весь коментар
17.09.2019 19:00 Відповісти
Цьоця лена , ти ващє всасуєш, ХТО Є ПОРОШЕНКО, а хто є якийсь сєпарський андон бужанський?! Ти ващє звідки , убогоє?!
показати весь коментар
17.09.2019 19:46 Відповісти
Важко зрозуміти стилістику викладу цієї думки. З одним точно погоджуюсь, що на такому рівні форума мені робити нічого.
показати весь коментар
17.09.2019 19:54 Відповісти
Ой, ленка, я щаз разплачусь! Ну то й пшло на свій рівень , кацапедло *уйловське! Шо, прийшло зедебілів від імєні *уйла підтримати?! А тутачки ми, кацапи українськи!
показати весь коментар
17.09.2019 20:05 Відповісти
с каких это пор у нас НБУ занимется уголовными делами? Кому выгодно педалировать эту глупость?
показати весь коментар
17.09.2019 19:18 Відповісти
ЗЕ!команда так приваблює інвесторів,ще трохи і країна перетвориться на Швейцарію.
показати весь коментар
17.09.2019 19:18 Відповісти
Ну и рожа у нее,Шарапов!
показати весь коментар
17.09.2019 19:57 Відповісти
Все "великие реформаторы" живут или готовы жить за пределами "реформированной Родины". Тяжело отечественное бремя славы)
показати весь коментар
17.09.2019 19:59 Відповісти
Валерия Гонтарева встречала утро в приподнятом настроении. Спинка больничной кровати торчала почти вертикально, и бывшая глава Национального Банка с упоением читала утренние новости.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=661000374391155&id=100014435952773
показати весь коментар
17.09.2019 20:00 Відповісти
правильно
показати весь коментар
17.09.2019 20:03 Відповісти
Одни жопы коломойского в комментариях.
показати весь коментар
17.09.2019 20:05 Відповісти
Анна! Ваша покрыла все)))))
показати весь коментар
17.09.2019 21:30 Відповісти
Правда глаза колет? Неумение достойно реагировать на критику - признак психологической травмы или низкой самооценки. Вам нужен психотерапевт.))))
показати весь коментар
18.09.2019 00:13 Відповісти
Прийде час, і веселим полум'ям, загоряться будинки Коломойського, Зеленського та інших "слуг".
Ми будемо спостерігати за цим з розумінням, але без співчуття.
показати весь коментар
17.09.2019 20:06 Відповісти
"...я несчастный сирота! Меня избили, ограбили (подожгли)! Именем Тарабарского короля, арестуйте старого шарманщика Карло!"
Это, конечно, сарказм. С такими как Валерия (встречаться приходилось еще в 90-е) надо поступать так, как говорил Жеглов. Нет, не про воров. Другое: "..он солдат вражеской армии... и вина его не требует доказательств".
показати весь коментар
17.09.2019 20:12 Відповісти
Вже є 17 свідків, котрі бачили, що Гонтарєва сама підпалила свою хату. Вона вночі бігла гола по селу з факелом і бурмотіла, що всерівно усі подумають, що хату підпалив Каламойскій. А потім полетіла назад у Лондон чи то на мітлі, чи то на якомусь дроні. Було темно, свідки не розгледіли.
показати весь коментар
17.09.2019 20:14 Відповісти
нехай злодійка приїде і напише заяву в поліцію на цей "терор"
показати весь коментар
17.09.2019 20:22 Відповісти
Почему руководство НБУ заботит судьба дома бывшего главы?
показати весь коментар
17.09.2019 20:45 Відповісти
Та кому здалась ця к.рва грошова

Хтось знову зробив штучну кризу проти України.
показати весь коментар
17.09.2019 20:59 Відповісти
Сгоревший дом Гонтаревой: ищите страховку. https://youtu.be/DTsmcDDhSd4
показати весь коментар
17.09.2019 21:05 Відповісти
В НБУ видят неприкрытую угрозу демократии и реформам в Украине. "И не только реформам. Это угроза каждому гражданину, его конституционным правам и свободам, гарантом защиты которых должно быть государство", - отмечается в заявлении. Источник: https://censor.net/n3148904
Хм, кагбє государство получается отгарантировало Гонтаревой ее теперешний отдых в больничке в Грейт Бритише, а почему государство не гарантирует аналогичные больничные условия каждому гражданину ?
показати весь коментар
17.09.2019 21:13 Відповісти
Террор! Это действия НБУ по отношении к Украине во времена Гонтаревой.
показати весь коментар
17.09.2019 21:14 Відповісти
НБУ назвав терором атаки на Гонтареву - Цензор.НЕТ 5962