6244 відвідувача онлайн
16 961 143

Карпюк: офіцер ФСБ розповів мені про плани розколоти Україну по Дніпру

Карпюк: офіцер ФСБ розповів мені про плани розколоти Україну по Дніпру

Колишній політв'язень Микола Карпюк розповів, як офіцер ФСБ поділився з ним планами Кремля щодо розколу України по Дніпру.

Про це Карпюк заявив на пресконференції в Києві, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"Після перевезення у Владикавказ зі мною спілкувалося досить багато офіцерів ФСБ... Був серед них один генерал-лейтенант, який розказував усі ті плани, які вони розробили, як вони реалізуються в Україні Москвою по розвалу нашої країни... Було чітко сказано, що реалізовувався план по розколу України по Дніпру. ЛІвобережжя вони забирають собі, Правий берег віддають Європі або полякам. Тільки не визначилися з Києвом — чи забрати собі, чи віддати", - каже Карпюк.

За його словами, співрозмовник з ФСБ також розповідав, що росіяни "запустили сепаратистські теми" в Бессарабії, в Закарпатті, навіть у Львові.

"Вони розраховували на те, що після Донбасу буде Одеса, буде Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ. Він (офіцер ФСБ - ред.) був упевнений, що все це реалізується у 2014 році", - зазначив Карпюк.

Проте, додав він, коли на наступній зустрічі запитав офіцера ФСБ про ситуацію в Україні, той сказав, що "ми вирішили запустити перемир'я,.. зараз ідуть мінські перемовини; ми там розробили план урегулювання".

"І я зрозумів — вони програли", - каже Карпюк.

Колишній в'язень Кремля переконаний, що українці здобули перемогу над агресором і зберегли державу завдяки своїй єдності.

Топ коментарі
+26
Україні потрібно створити свій план, розділити росію з Китаєм по Уралу.
показати весь коментар
17.09.2019 18:37 Відповісти
+14
Господи, Боже, прости меня грешного........... слов не хватает !

вот так вот стал русский генерал по стойке смирно и говорит:
"А сейчас, Карпюк, я расскажу тебе все наши тайные и подлые планы как захватить Украину..."
показати весь коментар
17.09.2019 18:40 Відповісти
+13
Дамо Грицю парабелум.
показати весь коментар
17.09.2019 18:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Зато Свынарник работает дружно!
показати весь коментар
17.09.2019 19:35 Відповісти
Забудь, порохоботы еще в мае в Польшу уехали, полякам жопы мыть.
показати весь коментар
17.09.2019 19:38 Відповісти
так одне іншому не заважає - зранку вони "полякам жопы моют" , а ввечері - клацають
показати весь коментар
17.09.2019 21:25 Відповісти
И только гордые избиратели Зеленского считают себя ровней русским. Но зря.
показати весь коментар
17.09.2019 21:59 Відповісти
А ти з дивана кацапам сраки вилизуєш,мокшо.
показати весь коментар
17.09.2019 21:52 Відповісти
эти "секретные планы расколоть Украину по Днепру" каждый день на РашкаТВ Скобеева с Жириновским озвучивали с 2014 по 2017 года, это во-первых..
генерал-лейтенант ФСБ это уровень руководитель республиканского управления ФСБ или уровень Центрального аппарата.. и что бы целый генерал-лейтенант снизошол до Карпюка, это должно было случиться что-то архи-резонансное.. например у Карпюка закопана ватомная бимба в огороде и только Карпюк знает это место..
так что Карпюк брешет, как Гадя Сявченко.. неверю я ему!
показати весь коментар
17.09.2019 19:25 Відповісти
Хто ти таке,кацапе,що "ні вьєрью"?Карп"юк--дуже розумна й освічена людина.Такого й ворог поважає.Вір москалячим брехунам,лапотнику сраний.
показати весь коментар
17.09.2019 21:54 Відповісти
сам ты кацап, придурок!
показати весь коментар
17.09.2019 22:14 Відповісти
Ідіоте,ти среш тут мокшанкою,а кацапом обзиваєш мене!Ти --точно дурнувате.
показати весь коментар
17.09.2019 22:24 Відповісти
Скаб"єйка-гундяйка,йди в сраку!
показати весь коментар
17.09.2019 22:35 Відповісти
І що ти маєш проти Ірини Фаріон? Між іншим вона дуже правильні речі говорить.
показати весь коментар
17.09.2019 22:40 Відповісти
Кацапы забрали сколько хотели и "будут пасматреть"!
показати весь коментар
17.09.2019 19:34 Відповісти
Да, много НАДЬ освободили.....
показати весь коментар
17.09.2019 19:41 Відповісти
После того, как он в интервь налево и направо расхваливал рабиновича и мевечука, я вспомнил савченко, хорошо им мозги перепрошили
показати весь коментар
17.09.2019 19:54 Відповісти
" офицер ФСБ поделился с ним планами Кремля расколоть Украину по Днепру."............
І на кого це розраховано?
показати весь коментар
17.09.2019 19:57 Відповісти
Почему бы и нет? Тот офицер был уверен в победе России, как и в том, что украинец получит по максимуму. Чего бы и не понтануться? Своим-то, поди, уже надоело это слушать.
показати весь коментар
17.09.2019 21:22 Відповісти
Просто він був дуже самовпевненим, коли знущався з націоналіста в такий спосіб... Раджу подивитись інтервбю повністью
показати весь коментар
17.09.2019 21:23 Відповісти
На українських патріотів - на майдан пора, щоб зірвати плани клювана та ФСБ.
показати весь коментар
17.09.2019 22:42 Відповісти
На фронте не уступили,а информационно проиграли,коль избрали не понятно кого,не понятно за что,но понятно для чего.Для капитуляции.Ибо уклонисты устали уклоняться, от войны.Им проще капитулировать.Нет войны,не надо уклоняться.
показати весь коментар
17.09.2019 20:12 Відповісти
ЗЕ пока действует четко по плану.
показати весь коментар
17.09.2019 20:13 Відповісти
https://censor.net/resonance/379330/bitva_za_dnepr_v_marte_2014go_glazami_rossiyiskogo_agenta_dnepropetrovtsy_podderjali_sobytiya_v_krymu
Соевая скотобаза,читайте,кто Украину спасал,кто реально враг рашки,и почему не получилось "русской весны".Только факты.
показати весь коментар
17.09.2019 20:42 Відповісти
А уже через несколько месяцев Коломойский договаривался в командирами Лугандона, о том, как они войдут в Верховную Раду. Надеюсь, Вы это видео тоже смотрели.
показати весь коментар
17.09.2019 21:26 Відповісти
а де таке відео можна подивитись ?
показати весь коментар
17.09.2019 21:27 Відповісти
Тут: https://youtu.be/pRxQNi9apwY
показати весь коментар
17.09.2019 22:08 Відповісти
Что за видео?
показати весь коментар
17.09.2019 21:30 Відповісти
Беня по скайпу с Губаревым. Очень полезно для зебилов.
показати весь коментар
17.09.2019 21:32 Відповісти
Соевые,вы заспамили,но так и не смогли объяснить,как там Беня слил Украину?
показати весь коментар
17.09.2019 21:49 Відповісти
Русккєє людє вони обоє.І таких--багато.
показати весь коментар
17.09.2019 21:56 Відповісти
https://youtu.be/pRxQNi9apwY
показати весь коментар
17.09.2019 22:08 Відповісти
Вот это он-слил Украину?Соевые-вы безнадёжны.Это я вам говорю как днепрянин,как украинец,как патриот
показати весь коментар
17.09.2019 22:22 Відповісти
Нет, Коломойский тогда не смог слить Украину - Порошенко не дал, Беня сливает ее сейчас.
показати весь коментар
18.09.2019 08:46 Відповісти
Украине тогда очень повезло, что её интересы с Бениными совпали. Вообще массовый дебилизм подозрительно очень часто компенсируется везением. Это вселяет надежду что Украина для чегото нужна Всевышнему...
показати весь коментар
17.09.2019 21:30 Відповісти
Какой массовый дебилизм?О чём ты?
показати весь коментар
17.09.2019 21:33 Відповісти
Либонь,пан мають на увазі вибори ЗЄ.
показати весь коментар
17.09.2019 21:57 Відповісти
По факту Украина войну уже выиграла. Избавилась от Крыма и де-факто присоединилась к Европе.
Но правильно сделали, что не отдали всю восточную часть взамен вступления в НАТО - слишком неравноценен обмен.
показати весь коментар
17.09.2019 21:39 Відповісти
просто перєстанєм стрєлять на дніпрі, р
показати весь коментар
17.09.2019 21:39 Відповісти
Украину на самом деле раскалывают по Днепру все 28 лет независимости. Источник раскола находится внутри страны: априори разная история западной и восточной части; разные герои; а поэтому и разное виденье дальнейшего развития. Московиты очень рады такой ситуации, поэтому свою роль они видят в постоянном ее подогревании с помощью мощной пропаганды. Тут и танки вводить не надо, уверены они, - украинцы сами рано или поздно загрызут самих себя и развалят страну.
показати весь коментар
17.09.2019 21:53 Відповісти
100 відсотків, все так. Українцям потрібно перестати ділити себе на західних, східних, перестати підігравати вічному та підступному ворогу та своїм гнидам, що на ворога працюють на кшталт мертвечука,рабіновіча,жоппоблоку і таке інше.
Все ж давно відомо, всі тези рашистської, москальської, антиукраїнської пропаганди.
показати весь коментар
18.09.2019 07:39 Відповісти
Ці плани ще царі запускали, а потім і більшовики, а потім і Жуков з Сталіним. Це все призводило до одного: знищення населення украінців. Жуков так і говорив:"...больше утопим в Днепре, тем меньше будет проблем потом...". А це любимі гкроі ворогів Украінськоі державності як зовні,так і внутрішні.
показати весь коментар
17.09.2019 22:04 Відповісти
Интересно, они один глаз рукой закрыли, когда эти планы рассказывали?
показати весь коментар
18.09.2019 01:20 Відповісти
Сторінка 2 з 2