8646 відвідувачів онлайн
6 862 51

Болтон піддав різкій критиці зовнішню політику Трампа, - Politico

Звільнений президентом США Дональдом Трампом ексрадник з національної безпеки Джон Болтон жорстко розкритикував зовнішню політику США, яку проводить його колишній роботодавець, під час закритої зустрічі.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.ua, про це повідомляє видання Politico із посиланням на джерела.

Колишній радник, зазначають журналісти, абсолютно не приховував розбіжностей із президентом. Так, Болтон обурився запрошенням Трампа для лідерів афганської терористичної організації "Талібан" до заміської резиденції президента США у Кемп-Девіді - на думку Болтона, це прояв кричущої неповаги до пам'яті жертв терористичного акту 11 вересня.

Також Болтон розкритикував позицію Трампа стосовно Росії, а переговори з КНДР та Іраном назвав завідомо провальними. Пхеньян і Тегеран, як вважає ексрадник, можуть вести ці переговори лише з метою звільнитися від американських санкцій.

Раніше Трамп розкритикував діяльність Болтона на посаді радника з нацбезпеки – за словами президента, Болтон ледь не втягнув США у війну із низкою країн, а також винен у венесуельській кризі, конфлікті з Іраном та мало не зірвав перший саміт між США і КНДР.

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп раптово звільнив свого радника з національної безпеки Джона Болтона на тлі розбіжностей з ним з приводу того, як справлятися із зовнішньополітичними викликами, такими як Північна Корея, Іран, Афганістан і Росія. На цій посаді його замінив спецпредставник США у справах заручників Роберт О'Брайєн.

Топ коментарі
+23
При кровавом мародесе Украина не давала о себе забыть и дралась насмерть.

А при душке ЗЕ отступает по всем фронтам.

О чем теперь говорить про Украину и зачем?
показати весь коментар
19.09.2019 08:57 Відповісти
+11
Болтон подверг резкой критике проводимую Трампом внешнюю политику, - Politico - Цензор.НЕТ 3414
показати весь коментар
19.09.2019 08:57 Відповісти
+10
Знайоме мурчання експердів від шапіто, зморених диванною війною. Афганістан понад 10 років воював з совком і не зважав на нестачу сил і ресупсів. Результат - совок пішов у небуття. На прапорах багатьох військових частин гасло "Воля або смерть". А ваше бла-бла не що інше, як завуальована політика мордора щодо приведення України в стойло московії.
показати весь коментар
19.09.2019 09:27 Відповісти

Завантаження...