НБУ планує випустити 5 млн банкнот номіналом у 1000 гривень
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", про це заявив директор департаменту грошового обігу Національного банку Віктор Зайвенко.
"Щодо попереднього випуску, ми плануємо його здійснити в обсягах 5 мільйонів штук банкнот. А далі, в міру надходження замовлень від банків та потреби економіки", - заявив Зайвенко.
Нагадаємо, 25 червня Національний банк України анонсував введення нової банкноти нового найвищого номіналу в 1 тис. грн. Нову банкноту буде введено в обіг із 25 жовтня.
Після завершення процесу виведення дрібних монет і введення нової банкноти номінальний ряд гривні скоротиться із 17 до 12 номіналів.
Топ коментарі
+7 Диды Выпивали
показати весь коментар
19.09.2019 12:05 Відповісти Посилання +5 Підлога Маккартні
показати весь коментар
19.09.2019 11:56 Відповісти Посилання +3 dd13
показати весь коментар
19.09.2019 12:27 Відповісти Посилання