12383 відвідувача онлайн
3 267 30

НБУ планує випустити 5 млн банкнот номіналом у 1000 гривень

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське", про це заявив директор департаменту грошового обігу Національного банку Віктор Зайвенко.

"Щодо попереднього випуску, ми плануємо його здійснити в обсягах 5 мільйонів штук банкнот. А далі, в міру надходження замовлень від банків та потреби економіки", - заявив Зайвенко.

Нагадаємо, 25 червня Національний банк України анонсував введення нової банкноти нового найвищого номіналу в 1 тис. грн. Нову банкноту буде введено в обіг із 25 жовтня.

Після завершення процесу виведення дрібних монет і введення нової банкноти номінальний ряд гривні скоротиться із 17 до 12 номіналів.

Топ коментарі
+7
НЕ ПОНЯЛИ? Старые "барыги" это лохи- бабло возили в багажнике в чемодане , а эти "новые лица" (хари) будут возить те же суммы в косметичках на велосипедах. деЖИДАлиЗЕция.
показати весь коментар
19.09.2019 12:05 Відповісти
+5
5 лярдов гривен не так уж и много
показати весь коментар
19.09.2019 11:56 Відповісти
+3
Идет инфляция и Зе готовится???
показати весь коментар
19.09.2019 12:27 Відповісти

Завантаження...