4602 відвідувача онлайн
2 135 13

Українські прикордонники затримали пасажира рейсу "Баку - Київ", якого розшукував Інтерпол

Українські прикордонники затримали пасажира рейсу

В аеропорту "Київ" затримали громадянина Азербайджану, якого на батьківщині розшукують за шахрайство.

Чоловік прилетів до української столиці рейсом із Баку. Під час проходження паспортного контролю не нього спрацювала база даних Інтерполу, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Держприкордонслужбу.

"Чоловіка 1961 року народження з метою арешту за шахрайство розшукували азербайджанські правоохоронці. Прикордонники іноземця затримали і передали співробітникам Нацполіції. Також поінформований черговий Укрбюро Інтерполу в Києві", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, з початку року співробітники Держприкордонслужби реалізували 2603 спрацьовування, з них 1024 - щодо осіб, майже 100 - щодо транспортних засобів та понад 1480 - щодо паспортних документів.

Топ коментарі
+4
Украинские пограничники задержали пассажира рейса "Баку - Киев", которого разыскивал Интерпол - Цензор.НЕТ 562ю.......
показати весь коментар
20.09.2019 06:19 Відповісти
+1
Нехай щастить!
показати весь коментар
20.09.2019 02:09 Відповісти
+1
Ха! Если его "так разыскивали на родине" чего тогда не задержали при вылете из Баку??? Такие международные шарашки как "интерпол" нужно посылать в жопу!
показати весь коментар
20.09.2019 06:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нехай щастить!
показати весь коментар
20.09.2019 02:09 Відповісти
этим "туристам" здесь грозит максимум высылка, но они потом опять прутся сюда (история многочисленных гоги).
показати весь коментар
20.09.2019 09:40 Відповісти
Ха! Если его "так разыскивали на родине" чего тогда не задержали при вылете из Баку??? Такие международные шарашки как "интерпол" нужно посылать в жопу!
показати весь коментар
20.09.2019 06:19 Відповісти
коррупция,Карл.
показати весь коментар
20.09.2019 07:07 Відповісти
ну, если бало вытрясли в Баку, то в Киеве уже нечего было дать (или мало)!
показати весь коментар
20.09.2019 17:57 Відповісти
Украинские пограничники задержали пассажира рейса "Баку - Киев", которого разыскивал Интерпол - Цензор.НЕТ 562ю.......
показати весь коментар
20.09.2019 06:19 Відповісти
... та що би на Москві пляшка пива вартувала 35 гривень.
показати весь коментар
20.09.2019 09:13 Відповісти
Це що,новий прикол,коли все валиться в жоп...у?
показати весь коментар
20.09.2019 10:26 Відповісти
Зачем задерживали, затолкать в самолёт приковать к батарее отопления и отправить назад эту "посылку" в солнечный Азербаджан - пусть сами со своим гавном гребутся.
показати весь коментар
20.09.2019 09:10 Відповісти
Он гуляет по своему Баку,а ихние сыщики ищут его через интерпол?похоже на работу наших авакяна и алколуцика.
показати весь коментар
20.09.2019 09:40 Відповісти
Клас! Азери його випустили,а наші дурні його арештували. Тим самим потягли фінансову відповілальність (безоплатну) за його затримку,ну і нікому непотрібні проблеми. От скажіть, нахрєна нам цей "авторитет". Інтерпол нам взагалі нічим не допамагає, бо там керують зараз московити, а ми все шукаєм " граблі"?
показати весь коментар
20.09.2019 10:25 Відповісти
Так,тільки не треба про "Луцика"!? Бо він це лайно зразу відправляв по Грузіям,Арменіям,росіям і т.д. і в державу не допускав. А тут самі притягли і ще й диферамби співаємо радісні.
показати весь коментар
20.09.2019 10:34 Відповісти