9884 відвідувача онлайн

Корнієнко про проєкт Держбюджету-2020: Він збалансований, ефективний, але треба доопрацювати

Корнієнко про проєкт Держбюджету-2020: Він збалансований, ефективний, але треба доопрацювати

Народний депутат від партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко вважає, що проєкт бюджету на 2020 рік потребує доопрацювання, проте це не означає, що за нього не потрібно голосувати.

Про це сказав Корнієнко в коментарі журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Треба доопрацювати. Але це не означає, що цей проти, а новий - за. Бо зараз звучать думки, щоб не голосувати за цей бюджет... Країна не може жити без бюджету. Він збалансований, ефективний, треба розглянути якісь можливості для збільшення потенціалу", - зазначив нардеп.

На запитання про те, що опозиція вважає, що проєкт бюджету скопійований з документа попереднього року, Корнієнко зазначив: "Давайте згадаємо, що в уряду було 15 днів на те, щоб із цим розібратися. Тому що ми його призначили 29-го (серпня. - Ред.) і до 15-го (вересня. - Ред.) за процедурою треба внести бюджет. Я так розумію, що в уряду було два варіанти: або не вносити його в установлений строк і доопрацювати, або спиратися на бюджет, який залишив попередній уряд".

Нагадаємо, 15 вересня уряд передав проєкт державного бюджету на 2020 рік до Верховної Ради.

Сьогодні проєкт бюджету презентували в Раді.

Топ коментарі
+5
А я предупреждал , что гопники дорвались к власти . То ли ещё будет . Вы же сами за это и проголосовали
показати весь коментар
20.09.2019 14:02 Відповісти
+4
Это по этому увеличели расходы на СНБО в 157раз и уменьшили на образование?
показати весь коментар
20.09.2019 13:25 Відповісти
+4
Эпоха бедности закончилась ?. Будет ещё веселее
показати весь коментар
20.09.2019 14:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Это по этому увеличели расходы на СНБО в 157раз и уменьшили на образование?
показати весь коментар
20.09.2019 13:25 Відповісти
Бюджет - гавно. Витрати на міноборони лишились на рівні 2019 року, а це автоматично скасовує всі реформи в армії та все переозброєння, та збільшення чисельності ЗСУ! Якщо в ЗСУ перейде частина НГУ, звідки брати зарплати на цих військових, якщо бюджет міноборони не збільшився?
показати весь коментар
20.09.2019 13:54 Відповісти
Стопка бумаги поданная в воскресенье в ВР правительством Гончарука в виде проекта бюджета, не имеет ничего общего ни с бюджетом ни с Гончаруком. Это черновые мартовско-апрельские наброски бюджета 2020 созданные правительством Гройсмана.
Макроэкономические показатели абсолютно не соответствуют ни нынешним монетарным прогнозам НБУ (которые согласованы с МВФ), ни широко разрекламированным показателям которые собираются реализовать в правительстве Гончарука.
Курс доллара в этой бумаге рассчитан исходя из 28,3 при 25.2 по нынешним расчетам НБУ, а это значит что доходная часть бюджета завышена как минимум на 5%.
В расчет обслуживания внешнего долга не учтен сентябрьский платеж в размере $156 млн.
Расчет роста ВВП производится из плана 3,8% а не 5% как широко оповещал Гончарук.
Объемы реверсной дотации местным бюджетам остаются на уровне 2019 года, а учитывая, что искусственная задержка его выплаты по распоряжению Зеленского составляет почти 2 млрд. гривен - это означает их фактическое снижение на 11%.
Единственное, что там есть от планов Зеленского - это поступление заемных средств в размере 380 млрд. гривен (!). Это больше чем за три предыдущих года вместе взятых
Понимая все это Гончарук и К обещают все исправить к ноябрю.
"Тому не дивуйтеся, що цей бюджет поки не враховує переважну більшість тих ідей, з якими виходила команда президента на вибори" Гончарук
показати весь коментар
20.09.2019 18:09 Відповісти
Сегодня у петиков только одна радость будет: почитать новый бред Рыбникова, да и то, если соизволит.
показати весь коментар
20.09.2019 13:27 Відповісти
"Надо доработать" - уточните, это кто сказал, Сифон или Борода???
показати весь коментар
20.09.2019 13:27 Відповісти
Надо доработать:
ГРБ, НАБУ, СУДЫ и тд обиделись, что им мало добавили, по сравнению с СНБО.
показати весь коментар
20.09.2019 13:28 Відповісти
https://images.cnscdn.com/images/4/f/d/8/4*******************************/original.jpgНародный депутат от партии "Слуга народа" Александр Корниенко считает, что проект бюджета на 2020 год нуждается в доработке, однако это не значит, что за него не нужно голосовать. Источник: https://censor.net/n3149569
_____________________________________________________________________________________
Абзац! Голосувати за те, що є хибним!
показати весь коментар
20.09.2019 13:29 Відповісти
Узеленські взяли досвід папірєдніков як пропихнути свої хотєлки.
показати весь коментар
20.09.2019 13:32 Відповісти
Что ещё тебе жить не дают попередники?
показати весь коментар
20.09.2019 14:04 Відповісти
https://bykvu.com/ua/bukvy/stalo-vidomo-hto-zi-slug-narodu-zablokuvav-likvidaciju-nedotorkannosti-deputativ/ Стало відомо, хто зі «слуг народу» заблокував ліквідацію недоторканності депутатів | #Букви - всі важливі та найсвіжіші новини.
показати весь коментар
20.09.2019 13:35 Відповісти
Корниенко о проекте Госбюджета-2020: Надо доработать - Цензор.НЕТ 6658
показати весь коментар
20.09.2019 13:36 Відповісти
Страна не может жить без бюджета.- но может жить сырой куйней...Всех депутатов кормить сырыми завтраками и обедами в ВЗраде...деятели плять .создатели сырца...
показати весь коментар
20.09.2019 13:49 Відповісти
То все фигня, не приняли новый бюджет-автоматически действует старый. Так что, "может"
показати весь коментар
20.09.2019 14:11 Відповісти
об этом и речь ,фигня сырая жрать можно и "пищеблоке" ВЗрады
показати весь коментар
20.09.2019 17:04 Відповісти
А я предупреждал , что гопники дорвались к власти . То ли ещё будет . Вы же сами за это и проголосовали
показати весь коментар
20.09.2019 14:02 Відповісти
Эпоха бедности закончилась ?. Будет ещё веселее
показати весь коментар
20.09.2019 14:05 Відповісти
Де аудит якім лякав удмурт А.Богдан агента російських спецслужб Порошенко?

Глава Офісу президента Андрій Богдан заявив, що мітингами проти реєстрації Андрія Клюєва та Анатолія Шарія екс-президент Петро Порошенко «відволікає увагу» від аудиту його діяльності, зокрема «щодо розкрадання бюджетних коштів» https://hromadske.ua/posts/bogdan-poradiv-zvernutisya-do-poroshenka-shodo-reyestraciyi-kandidatami-klyuyeva-ta-shariya
показати весь коментар
20.09.2019 14:39 Відповісти
Даа.. "Так-то парень неплохой, только ссытся и глухой!"
показати весь коментар
20.09.2019 15:31 Відповісти
Т.е. "текст как то по дыбильному написан", да?
показати весь коментар
20.09.2019 15:37 Відповісти
Госбюджет как всегда сбалансированный - богатые станут богаче, бедные беднее... Очередное кидалово...