10855 відвідувачів онлайн
1 955 46

Суд дав умовний термін організатору псевдореферендуму в Маріуполі

Суд дав умовний термін організатору псевдореферендуму в Маріуполі

Жінка отримала умовний термін за організацію сепаратистського референдуму в Маріуполі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт міста Маріуполя, інформацію про це опубліковано в реєстрі судових рішень.

У Приморському районному суді відбувся суд над уродженкою РФ, громадянкою України, яка брала участь в організації незаконного референдуму в травні 2014 року. Відомо, що жінка проживала в Маріуполі і під час проросійських заворушень добровільно погодилася взяти участь у т.зв. "референдумі", який, по суті, означав розділ України та втрату нею суверенітету.

Жінка організовувала "референдум" у Приморському районі. Там вона взяла участь у розподілі серед членів так званої "виборчої комісії" заздалегідь підготовлених "бюлетенів" і стежила за веденням обліку голосуючих. Приблизно о 18:00 після закінчення "загального обласного референдуму" обвинувачена спільно з іншими "членами комісії", організовувала підрахунок результатів голосування і вивезення бюлетенів, актів та інших документів. Надалі ці документи було передано бойовикам т.зв. "ДНР" у Донецьк.

Дії жінки кваліфіковано за ч.2 ст. 110 КК України (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України). Обвинувачена уклала угоду з прокурором і вину визнала.

Її визнали винною і призначили 5 років позбавлення волі. Пізніше термін замінили на 1 рік умовно.

Топ коментарі
+21
В дыре и кацапии за украинский флаг по 12-17 лет дают . а тут условно за попытку раздела страны
показати весь коментар
20.09.2019 13:49 Відповісти
+20
цей гуманізм завжди нам боком повертається з часом...Хоча, не факт, що саме гуманізм...Можливо, справа в тій самій ненаситності і бездонності суддівських кишень...
показати весь коментар
20.09.2019 13:48 Відповісти
+14
Суддю потрібно звільнити і посадити на довічне з конфіскацією майна, як члена міжнародної терористичної банди!
показати весь коментар
20.09.2019 13:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
анажємать !
показати весь коментар
20.09.2019 13:47 Відповісти
Суддю потрібно звільнити і посадити на довічне з конфіскацією майна, як члена міжнародної терористичної банди!
показати весь коментар
20.09.2019 13:53 Відповісти
цей гуманізм завжди нам боком повертається з часом...Хоча, не факт, що саме гуманізм...Можливо, справа в тій самій ненаситності і бездонності суддівських кишень...
показати весь коментар
20.09.2019 13:48 Відповісти
ага, теперь посмотрим сколько дадут "террористу" с моста
показати весь коментар
20.09.2019 13:49 Відповісти
Ходять чутки, що довічно.
показати весь коментар
20.09.2019 14:48 Відповісти
условный суд дал срок
показати весь коментар
20.09.2019 13:49 Відповісти
В дыре и кацапии за украинский флаг по 12-17 лет дают . а тут условно за попытку раздела страны
показати весь коментар
20.09.2019 13:49 Відповісти
Ты голосовал за зелю ? Только честно .
показати весь коментар
20.09.2019 13:51 Відповісти
У кого спрашиваете ?
показати весь коментар
20.09.2019 13:53 Відповісти
Тут не попытка, тут были деяния на подрыв государственного строя , измена Родине, и они уже имеют особо тяжкие последствия , часть страны не под контрольная
показати весь коментар
20.09.2019 14:04 Відповісти
Сепарам та зрадникам свободу - девіз зеленого клювана.
показати весь коментар
20.09.2019 14:54 Відповісти
І знову Порошенко винуватий? Коли ви почнете працювати, зебіли?
показати весь коментар
20.09.2019 13:49 Відповісти
Это удобно , петя виноват . Они начали работать . Они так думают .
показати весь коментар
20.09.2019 13:53 Відповісти
Працювати - це не для "квартальних", вони тільки клоунади влаштовувати здатні.
показати весь коментар
20.09.2019 14:59 Відповісти
А че не премию?
А вообще,пусть лучше опубликуют ее домашний адрес
В Мариуполе есть кому разобратся
показати весь коментар
20.09.2019 13:50 Відповісти
Пригадую,як у тім сранім Жьданавє ватани кидалися під гусениці наших БМП.
показати весь коментар
20.09.2019 22:04 Відповісти
Видимо для судьи преступление - организация "референдума" это "несерьезный проступок", так, пустяк...
показати весь коментар
20.09.2019 13:50 Відповісти
А вот пугалка взорвать метромост - серьезнейшее и опаснейшее преступление - на засрашку равняются, там человека, который пешком шел из Якутии в Москву обвиняют в экстремизме.
показати весь коментар
20.09.2019 15:02 Відповісти
Извинились хоть за доставленные неудобства?
показати весь коментар
20.09.2019 13:50 Відповісти
зебилы это ваша власть и ваша победа
показати весь коментар
20.09.2019 13:52 Відповісти
Зебилоид, напомни: к какому сроку заключения приговорили "доверенное лицо путена" из крымнаша?
показати весь коментар
20.09.2019 14:08 Відповісти
Суд дал условный срок организатору псевдореферендума в Мариуполе

..............
адекватним покаранням таким поціновувачам кацапського міру було б позбавлення українського громадянства, а потім примусове та пожиттєве заслання за порєбрік....якщо вже не спроможні посадити
показати весь коментар
20.09.2019 13:52 Відповісти
то есть человеку который посягнул на территориальную целостность Украины дают условный срок , а наши солдаты жизнью расплачиваются за это - тут и коментировать нечего
показати весь коментар
20.09.2019 13:53 Відповісти
логика суда - она не ведала, что творила, а их никто туда не посылал, суд так уж точно..., думаю реформа судов должна проходить через повешение....
показати весь коментар
20.09.2019 13:56 Відповісти
Пфф... ну да, а выйди с плакатиком против "преситента", тут как тут нарисуются полицаи как минимум админку шить будут. А пособничество в терроризме это такое, условно мля) Или это уже потепление с рашкой началось? Эй, зебиляторы, я уж запутался...
показати весь коментар
20.09.2019 13:53 Відповісти
Не пойму .вроде как при Порошенко после вынесения срока пограничнику запретили проводить суды в Донецкой связанные с одичалыми и военными с ООС только в Запорожской и Днепропетровской
показати весь коментар
20.09.2019 13:59 Відповісти
Здесь нужен опыт с джумаевым.
показати весь коментар
20.09.2019 14:00 Відповісти
Только применять его нужно к судьям а не к этой хвойде.
показати весь коментар
20.09.2019 14:32 Відповісти
чУМА-АГА ВЖЕ ЗАСМЕРДІЛОСЯ ПО-СПРАВЖНЬОМУ.
показати весь коментар
20.09.2019 22:06 Відповісти
Суд дал условный срок организатору псевдореферендума в Мариуполе
а премию дали?)))и не условную естественно)
показати весь коментар
20.09.2019 14:01 Відповісти
Надеюсь надётся волонтёр/волонтёры, что выдадут ему премию свинцом.
показати весь коментар
20.09.2019 14:08 Відповісти
Второй труп из отпущенных антиукраинским судом врагов Украины?
показати весь коментар
20.09.2019 14:05 Відповісти
Обвиняемый отделался легким испугом
показати весь коментар
20.09.2019 14:07 Відповісти
А потім той "єсьпуг" зі штанців витрусив--і всьо.
показати весь коментар
20.09.2019 22:07 Відповісти
15.03.2014, Маріуполь. І за це умовно? Мона продовжувати далі.

Суд дал условный срок организатору псевдореферендума в Мариуполе - Цензор.НЕТ 6947
показати весь коментар
20.09.2019 14:23 Відповісти
Ну и у кого теперь отпадёт желание, орать за "референдум", особенно если Ефремов забашляет??!
Сколько ещё нужно доказательств, что клоун разваливает страну?
показати весь коментар
20.09.2019 14:29 Відповісти
Я більше не вірю в Україну.
показати весь коментар
20.09.2019 15:01 Відповісти
Если так пойдет и дальше, скоро зеленая мразь всем сепарам звания "героев" присвоит.
показати весь коментар
20.09.2019 15:06 Відповісти
Прокуратура: "киевскому минеру" грозит до 8 лет лишения свободы, его нужно задержать без права внесения залога... ( И это при том, что этот человек прошел войну, оставил свой дом в Крыму(переселенец), и оказался сейчас просто никому не нужен...) А организатора референдума можно и не судить...Это все, что надо знать о нашей стране и наших судах!
показати весь коментар
20.09.2019 15:43 Відповісти
Позорное решение суда.Из-за таких русских тётушек-тысячи погибших украинцев,а им-условный срок
показати весь коментар
20.09.2019 16:16 Відповісти
А сам ти--не русккай лє?
показати весь коментар
20.09.2019 22:08 Відповісти
в франции в начале 50х ее бы расстреляли
показати весь коментар
20.09.2019 16:45 Відповісти
И? ЧТО это??? Эту тварь нужно было ПОВЕСИТЬ на центральной площади города, как делали со всеми изменниками во время войны. У нас гуманность - дайте пожизненное.
НО, 1 год условно - это глум над погибшими за Украину.
Что эта тварь перековалась?
показати весь коментар
20.09.2019 18:50 Відповісти
Що ж. Тепер чекатимемо на добрі новини про зустріч цього клопа з "вічливими людьми" в підїзді))))
показати весь коментар
20.09.2019 19:38 Відповісти
Будемо подавати до Конституційнрго суду позов про "Недопустимість укладання так званих угод,які нівілюють відповідальність за посягання на головні принципи державності" і винесення рішення по недопустимості "мирних угод" з бепекових питань.Цей абсурд,яким користуються зараз вороги,став камнем ,який громить всю політичну правову систему покарання за зраду інтересів держави.
показати весь коментар
20.09.2019 20:22 Відповісти
Будемо подавати до Конституційнрго суду позов про "Недопустимість укладання так званих угод,які нівілюють відповідальність за посягання на головні принципи державності" і винесення рішення по недопустимості "мирних угод" з бепекових питань.Цей абсурд,яким користуються зараз вороги,став камнем ,який громить всю політичну правову систему покарання за зраду інтересів держави.
показати весь коментар
20.09.2019 20:29 Відповісти