8558 відвідувачів онлайн

Гончарук розпорядився провести перевірку "виконавчої дисципліни" в КМДА

Гончарук розпорядився провести перевірку

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук видав розпорядження про проведення перевірки стану виконавчої дисципліни в Київській міській держадміністрації і окремих районних адміністраціях столиці.

 Як передає Цензор.НЕТ, документ опублікувало видання LB.ua.

У розпорядженні сказано, що перевірка проводитиметься з 25 вересня по 8 жовтня.

До виконання аудиту буде залучено деяких осіб, зокрема міністра Кабінету міністрів Дмитра Дубілета, держсекретаря Кабінету міністрів Володимира Бондаренка, генпрокурора Руслана Рябошапку, голову Служби безпеки України Ігоря Баканова.

Крім того, в документі сказано, що київський мер і глава КМДА Віталій Кличко має забезпечити "створення належних умов" для проведення перевірки.

Ексгендиректор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко 16 вересня заявив про необхідність провести перевірку діяльності київської влади.

Гончарук розпорядився провести перевірку виконавчої дисципліни в КМДА 01

Як повідомлялося, народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Ткаченко звернувся до прем'єра Олексія Гончарука з проханням провести аудит роботи мера Києва Віталія Кличка та КМДА.

Як повідомлялося, керівник комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики (фракція "Слуга народу"), колишній генеральний директор телеканалу "1+1" Олександр Ткаченко звернувся до прем'єр-міністра України Олексія Гончарука з проханням ініціювати загальний аудит діяльності Кличка, КМДА і підлеглих структур.

За його словами, близько 200 кримінальних проваджень щодо чиновників КМДА, розпочатих за часів мера Кличка, "так і не були доведені до фінального завершення", "жодного злодія - за ґратами".

Топ коментарі
+9
Гончарук розпорядився провести перевірку "виконавчої дисципліни" в КМДА - Цензор.НЕТ 7589
показати весь коментар
20.09.2019 21:11 Відповісти
+6
правильно. проверить соответствие - бороды козлинные, глаза безумные, идеи дебильные. все должны соответствовать
шорты, носки в сандали. все по феншую....

страна воюет, каждый день погибшие или тяжело раненные. уже потери превысили все что были до этого после февраля 2015. нет *****... "исполнительная дисциплина" это охеренная проблема. команда то новая. чо там проверять?
показати весь коментар
20.09.2019 21:05 Відповісти
+4
позорники....
противно смотреть как зеленая шалупень вылизывает очко Богдану ....
показати весь коментар
20.09.2019 21:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
правильно. проверить соответствие - бороды козлинные, глаза безумные, идеи дебильные. все должны соответствовать
шорты, носки в сандали. все по феншую....

страна воюет, каждый день погибшие или тяжело раненные. уже потери превысили все что были до этого после февраля 2015. нет *****... "исполнительная дисциплина" это охеренная проблема. команда то новая. чо там проверять?
показати весь коментар
20.09.2019 21:05 Відповісти
не ну а шо. Гендиректор (экс) самого Бениного Г+Г потребовал проверки!

конечно все обязаны встать в ряд и спустить штаны!
показати весь коментар
20.09.2019 22:12 Відповісти
Сначала строем походить нада- ать-два!
🤗
показати весь коментар
20.09.2019 21:06 Відповісти
позорники....
противно смотреть как зеленая шалупень вылизывает очко Богдану ....
показати весь коментар
20.09.2019 21:07 Відповісти
Что ж их кличко судил то?
может дела такие и прокуроры что засадить не получается?

Надо бы самого Ткаченко проверить
показати весь коментар
20.09.2019 21:10 Відповісти
Гончарук розпорядився провести перевірку "виконавчої дисципліни" в КМДА - Цензор.НЕТ 7589
показати весь коментар
20.09.2019 21:11 Відповісти
Небесную сотню не трогайте, соевые выродки
За 5 лет не нашли ни одного убийцу Небесной сотни
Теперь ими прикрыться пытаетесь
показати весь коментар
20.09.2019 21:20 Відповісти
Небесную сотню не трогайте, соевые выродки.-Гневно требует променявшая Украину на колбасу верноподданная путинской шлюхи меркель.
показати весь коментар
20.09.2019 21:28 Відповісти
Ты сам то понял что написал, Сидоров?
показати весь коментар
20.09.2019 21:46 Відповісти
да херню какую-то, как всегда.
показати весь коментар
20.09.2019 22:13 Відповісти
схоже, перевзувається чувак Иван... Був зебілом, а тепер - сусосить іншу зебілку...
показати весь коментар
20.09.2019 22:46 Відповісти
Ты сам то понял что написал, Сидоров?/ -Шо курыш?
показати весь коментар
21.09.2019 08:26 Відповісти
убийц пригрела твоя мацковия , укрыла за бронёй и танками , шакал ленинградский
показати весь коментар
20.09.2019 23:07 Відповісти
я на скріні не побачив, що саме конкретно мають перевіряти. "Виконавча дисципліна" - поняття надто широкотрактоване: починається з пропускного режиму на об'єкті... Можливо, Баканов цим і займеться?
показати весь коментар
20.09.2019 21:11 Відповісти
Можливо, їх ніхто не слухається. А може просто прочухана схотілося комусь дати.
показати весь коментар
20.09.2019 21:14 Відповісти
Начинать надо с колл-центра 1551. Совсем не следят за исполнением обращений жителей Киева. Пора их от кормушки оттягивать. Похоже жируют на бюджетные деньги.
показати весь коментар
20.09.2019 22:08 Відповісти
да ,да Кличко ворует и на ворованное строит и строит , мосты и дороги темпами и качеством в 10 раз больше и лучше , чем при рыгоаналах , вот и бесится богдан-андрей
показати весь коментар
20.09.2019 23:06 Відповісти
В КМДА за 5 лет не было украдено ни копейки - нечего боятся проверки.
показати весь коментар
20.09.2019 21:17 Відповісти
😁
Даже больше, чиновники там своё докладывали
показати весь коментар
20.09.2019 21:20 Відповісти
Это сарказм, если кто не понял.
показати весь коментар
20.09.2019 21:54 Відповісти
А Беню? Зеленского? Богдана? Дубилета? Боголюбова? Верещук? Дождемся???
показати весь коментар
20.09.2019 21:38 Відповісти
https://twitter.com/travel_ANDdream Olduser‏ @travel_ANDdream
У мене колись був студент-дипломник - викапаний ось цей Зе-прем'єр
Він коли відбріхувався, в нього були ось такі ж чесні очі і нижня губа так само відвисала. Правда, вусів і бороди не мав.
В інженери він не зміг, вимушений був на партійно-комсомольську роботу йти
показати весь коментар
20.09.2019 21:39 Відповісти
Это позор какой то!
показати весь коментар
20.09.2019 21:44 Відповісти
Новость ни о чем и большинству по барабану...
показати весь коментар
20.09.2019 21:53 Відповісти
Тяжелую артиллерию выводят на передовую.?.
Ткаченко и Портнов как двое из одного ларца.
показати весь коментар
20.09.2019 22:33 Відповісти
Такий собі тандем мерзоти , або мерзота в квадраті .
показати весь коментар
21.09.2019 06:31 Відповісти
Харьков и Одессу в упор не видит Зеко -***** , им Киев подавай .
показати весь коментар
20.09.2019 23:04 Відповісти