9842 відвідувача онлайн
2 605 43

Мінінфраструктури планує активніше розвивати внутрішній водний транспорт в Україні

Мінінфраструктури планує активніше розвивати внутрішній водний транспорт в Україні

Міністерство інфраструктури працює над законопроєктом "Про внутрішній водний транспорт" щодо підвищення потенціалу внутрішніх водних шляхів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу відомства.

"Законопроєкт передбачає, що відповідальність за розвиток та функціонування стратегічної інфраструктури внутрішніх водних шляхів у тому числі: судноплавних шлюзів, засобів навігаційного обладнання, річкової інформаційної системи та обслуговування фарватеру буде покладена на єдине підприємство. Для виконання усіх перелічених функцій буде встановлена схема стабільного та достатнього за обсягами фінансування: "Економічний ефект від використання внутрішнього водного транспорту компенсує витрати держави на утримання та реконструкцію річкової інфраструктури", - йдеться в повідомленні.

"Економічний ефект від використання внутрішнього водного транспорту компенсує витрати держави на утримання та реконструкцію річкової інфраструктури", - зазначив міністр інфраструктури Криклій.

Під час дискусії Криклій підкреслив, що незважаючи на зростання обсягу перевезень річкою Дніпро, потенціал внутрішніх водних шляхів не реалізується в повному обсязі.

"Наша мета - зменшити навантаження на українські дороги, спрямувати частину вантажів на внутрішній водні шляхи. Спираючись на європейський досвід, на базі зауважень більшості представників бізнес структур, ми запропонуємо заходи додаткового стимулювання внутрішнього водного транспорту, зокрема, вважаємо за доцільне відмовитись від введення річкового збору", - сказав він.

Топ коментарі
+9
І про екологію. Річки висихають, скоро і москаля ніде буде втопити.
показати весь коментар
22.09.2019 10:20 Відповісти
+3
Беломорканал-2, диды рыли-не дорыли, обьеденим Балтийское и Черное море,
показати весь коментар
22.09.2019 10:31 Відповісти
+2
Правильно...раздать зебобикам лопаты и кирки...пусть роют канал....
показати весь коментар
22.09.2019 10:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Правильно...раздать зебобикам лопаты и кирки...пусть роют канал....
показати весь коментар
22.09.2019 10:13 Відповісти
Беломорканал-2, диды рыли-не дорыли, обьеденим Балтийское и Черное море,
показати весь коментар
22.09.2019 10:31 Відповісти
С тем, что осталось от наших рек - разве что суда на воздушной подушке запускать...
показати весь коментар
22.09.2019 10:17 Відповісти
на колесах...
показати весь коментар
22.09.2019 10:18 Відповісти
І про екологію. Річки висихають, скоро і москаля ніде буде втопити.
показати весь коментар
22.09.2019 10:20 Відповісти
показати весь коментар
22.09.2019 10:38 Відповісти
показати весь коментар
22.09.2019 10:18 Відповісти
Плавно підводять до крайньої потреби будівництва каналу з Чорного у Балтійське море. І то нічого, що 90 відсотків українців не можуть не те, що катера купити, а й навіть водні лижі. І на кого це розраховане? Лише на публіку, у якої цілком відсутнє критичне мислення - тобто на Зебенят.
показати весь коментар
22.09.2019 10:21 Відповісти
Цікаво, а є така тема, на Цензорі, куди порохобидло срать не ходить?
показати весь коментар
22.09.2019 10:24 Відповісти
С облегчением !
показати весь коментар
22.09.2019 10:33 Відповісти
Цікавитесь гівнами? Асенізатором підпрацьовуєте, чи все-таки ботом?
показати весь коментар
22.09.2019 11:09 Відповісти
Тут, як і усюди , прийнято бидлом вважати того.хто з проксі кнопає
показати весь коментар
22.09.2019 11:13 Відповісти
Вот мне интересно, ну допустим расчистили фарватер, закупили суда, баржи и вот это вот всё. Где эти грузы переваливать? Портов речных нет, там где остались - всё в оренде, ж.д. пути сданы в металлолом а авто подъезды не приспособлены для большегрузов. Вот слабо представляю возобновление работы порта на Подоле в Киеве.
показати весь коментар
22.09.2019 10:30 Відповісти
раз допустил первое, то и допускай второе: все будет в одних руках
показати весь коментар
22.09.2019 11:53 Відповісти
Фиг там. Вся бывшая портовая инфраструктура давно в частных руках, коммуникации киевского речпорта тупо не смогут пропустить грузовой траффик
показати весь коментар
22.09.2019 12:05 Відповісти
значит, не киев будет "центром мира"...
показати весь коментар
22.09.2019 12:11 Відповісти
Зате займуть Зебенят роботою і вони не питатимуть про елементарні речі. Наприклад, чому хліб і картопля зростає в ціні, а тверда валюта при цьому дешевшає.
показати весь коментар
22.09.2019 10:32 Відповісти
Потому что цена на продукты ,с которой КМУ Гроссмана сняла ограничения, зависит от покупательного спроса и хотелок владельцев супермаркетов. Не будет 4 грн/кг как при минмалке 800грн, при минималке 4000 грн.

А привязка к доллару всегда была оправданием повышения цен .
показати весь коментар
22.09.2019 10:40 Відповісти
Я це розумію ваш довід, але не розумію хвилю на початку передвиборчого процесу про ціни на продукти харчуванням. Пояснить їхню тодішню доцільність.
показати весь коментар
22.09.2019 10:45 Відповісти
та шо тут понімать, ніколи такого не було, чи що, до долар дешевіє, а ціни чогось ростуть і ростуть, а "вумні експерти" все по полках розкладують, ну це ж не перший випадок
показати весь коментар
22.09.2019 11:02 Відповісти
Не участник хвиль, и нет времени. Добавлю- зато рад что в селе люди начали больше зарабатывать. У самого огород и опыт выращивания овощей и фруктов, и знаю как это затратно по времени и расходникам.
показати весь коментар
22.09.2019 11:03 Відповісти
Где люди в селе стали больше зарабатывать? Сельхозяйство разваливается.
показати весь коментар
22.09.2019 11:23 Відповісти
Сходу два умных совета:
1. Были какие-то телодвижения по организации водного сообщения с Белорусью. Может есть резон?
2. Арбузы в Киев баржами! По 2 грн/кг их разберут прямо на речвокзале!
показати весь коментар
22.09.2019 10:37 Відповісти
Не, мамалыгу возить по Дунаю я не посоветую, и не проси!
показати весь коментар
22.09.2019 19:56 Відповісти
Грося кавуни катав, а Криклій буде дно чистить.....Рехворматори, ***...мать
показати весь коментар
22.09.2019 10:38 Відповісти
раньше был распространеннее и доступнее этот вид транспорта... а сейчас...
цены - от 100 до 200 грн за рейс...(детский полцены) семье это накладно
для пенсов хорошо там какие-то льготы...но хорошо ли для речников возить бесплатно
показати весь коментар
22.09.2019 10:43 Відповісти
Нью-Васюки от Вазелиновых королей!Один Гиперлупы,теперь эти.А во главе Минздрава - вообще шедевры.Завтра перехожу на диеты и утренние пробежки,иначе с их заботой до ихнего конца не доживу .
показати весь коментар
22.09.2019 10:45 Відповісти
"... ответственность за развитие и функционирование стратегической инфраструктуры внутренних водных путей, в том числе судоходных шлюзов, средств навигационного оборудования, речной информационной системы и обслуживание фарватера, будет возложена на единственное предприятие". Лохам всё понятно или пояснить???

Мінінфраструктури планує активніше розвивати внутрішній водний транспорт в Україні - Цензор.НЕТ 6216


показати весь коментар
22.09.2019 10:45 Відповісти
Ну так это же нужно читать не только заголовок.
показати весь коментар
22.09.2019 11:07 Відповісти
Озвучивалось предложение соединить Чёрное море и Балтику.
А КТО ПРОСЧИТЫВАЛ экологические риски - когда устоявшийся баланс Черного моря ( инфекции, породы рыб, типы водорослей) нарушат инфекции из Балтики?
Или для чиновников кабмина просто важно громко пукнуть , чтобы их приняли за деятельных членов
показати весь коментар
22.09.2019 10:59 Відповісти
Якою може бути те "соідененіе" коли українським морякам шиють кримінал, і будуть судити, справи не закриті, за те що йшли в український порт по Чорному морю ? Без вирішення проблеми Криму не може бути навіть дискуссії про з'єднання морів
показати весь коментар
22.09.2019 11:07 Відповісти
Вывод
1. В Кабмин набрали министров- пистунов
2. Рыги скоро всех этих пистунов заменят своими кадрами .
3. Изначально было задумано- запорошить очи украинцам новыми людьми, а потом убрать их как не справившихся , и отдать Украину Рыгам.
показати весь коментар
22.09.2019 11:15 Відповісти
Соевые барыги хуже рыгов, поскольку вопуют и разрушают Украину в разы больше.?
показати весь коментар
22.09.2019 11:21 Відповісти
все уже сложилось - по рейну-дунаю связь между морями давняя и постоянная...
показати весь коментар
22.09.2019 11:59 Відповісти
Гидролуп ?
показати весь коментар
22.09.2019 11:34 Відповісти
пора, давно пора возобновить давний "готский путь" из балтики в черное море по западному и южному бугах...с портом в виннице...
опять эта винница...без нее никак...совпадение ли?
показати весь коментар
22.09.2019 12:02 Відповісти
ранее судоходную реку десна можно уже перейти в брод, я надеюсь младоначальники понимают о чем они говорят?
показати весь коментар
22.09.2019 14:46 Відповісти