9610 відвідувачів онлайн
10 046 69

Контррозвідка СБУ фіксує сплеск незаконних затримань українців спецслужбами РФ

Контррозвідка СБУ фіксує сплеск незаконних затримань українців спецслужбами РФ

Контррозвідники СБУ викрили чергову провокацію російських спецслужб, спрямовану на дискредитацію чинних працівників українських контролюючих органів під час приватних візитів до РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБ України.

Зазначається, що у вересні цього року представники ФСБ РФ незаконно затримали інспектора одного з підрозділів Державної митної служби України під час перетину українсько-російського кордону на пункті пропуску "Шебекіно". У ході огляду особистого автотранспорту українського громадянина у нього були виявлені в багажі нібито товари подвійного призначення.

Українця помістили до ізолятора тимчасового тримання та впродовж двох діб намагалися схилити до визнання факту вчинення ним злочину, передбаченого ч. 1 ст. 226.1 Кримінального кодексу РФ (контрабанда сильнодіючих, отруйних, вибухових, радіаційних джерел, ядерних матеріалів, вогнепальної зброї тощо).

Провокативну ситуацію представники ФСБ планували використати для проведення інформаційної кампанії для штучного "очорнення" представників українських владних інститутів. Проте через відсутність будь-яких реальних доказів протиправної діяльності українського громадянина було звільнено з-під варти.

Після повернення в Україну митник повідомив СБУ про факт затримання російськими спецслужбами.

Контррозвідка Служби безпеки України вчергове застерігає українських громадян від намірів виїзду до РФ чи окупованих нею територій, оскільки ФСБ РФ широко практикує фабрикування звинувачень у скоєнні нашими співвітчизниками різноманітних злочинів.

Метою таких заходів російських спецслужб, серед іншого, є формування у російському соціумі та на міжнародній арені негативного іміджу України, підтримання образу ворога, а також намагання продемонструвати українців як джерело погіршення криміногенної ситуації в РФ.

У зоні підвищеного ризику та уваги спецслужб РФ продовжують перебувати насамперед військовослужбовці, представники органів влади і управління, правоохоронних та контролюючих структур, учасники АТО (ООС), активісти і члени національно-патріотичних об’єднань і рухів.

Водночас об’єктами протиправних посягань російських спецслужб на сьогодні є фактично всі без винятку громадяни України, які виїжджають до РФ чи окупованих територій з будь-якою метою.

Топ коментарі
+47
Обменный фонд формируют?
показати весь коментар
24.09.2019 13:12 Відповісти
+42
Не хер ездить в страну-агрессор.
Только откровенные дибилы или предатели, находящиеся на госслужбе Украины ездят к оккупантам с частными визитами.
показати весь коментар
24.09.2019 13:13 Відповісти
+31
ну так переговоры почти закончились по обмену (так сказала денисова). набирают обменный фонд

а когда вас идиотов предупреждали что так будет - вы мычали в ответ "вывсеврете". идиоты
показати весь коментар
24.09.2019 13:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Обменный фонд формируют?
показати весь коментар
24.09.2019 13:12 Відповісти
да, пополняют ударными темпами...
показати весь коментар
24.09.2019 13:15 Відповісти
Ну так , а чего же им не задерживать, если Зеленский торгует с агрессором как и Порошенко и не закрывает границу, не вводит даже визовый режим. Так и будут обмениваться пленными еще 20 лет, очки народу втирать. Для них радость и для Зели уважение.)
показати весь коментар
24.09.2019 14:43 Відповісти
https://censor.net/user/447490 - этих будут менять на воду для Крыма....
показати весь коментар
24.09.2019 13:27 Відповісти
Пусть только попробуют воду Крыму дать, сразу получат по шапке.
показати весь коментар
24.09.2019 14:44 Відповісти
Хто даст? Диванные воины? Аваков всех с гавном сразу же смешает
показати весь коментар
24.09.2019 16:43 Відповісти
вы не правы.. Если нужно будет кому то удивиться.. удивятся
показати весь коментар
24.09.2019 17:02 Відповісти
В самых демократичных странах не просто так есть принцип никогда не договариваться с террористами. Если дашь слабину - это превратиться в систему.. Например, в том-же Крыму наших людей еще много, ***** надолго хватит. Или всегда можно найти повод и арестовать наше судно с рыбаками в Черном\Азовском море. Для него это как два пальца. А Зеля дал слабину, ***** его подловил. Теперь история будет циклично повторяться и цена для Украины будет только расти.
показати весь коментар
24.09.2019 13:39 Відповісти
опять контрабас выдают за альт
показати весь коментар
24.09.2019 13:12 Відповісти
ну так переговоры почти закончились по обмену (так сказала денисова). набирают обменный фонд

а когда вас идиотов предупреждали что так будет - вы мычали в ответ "вывсеврете". идиоты
показати весь коментар
24.09.2019 13:13 Відповісти
Пора Мертвечука кидать на подвал.
показати весь коментар
24.09.2019 13:13 Відповісти
показати весь коментар
24.09.2019 13:24 Відповісти
Мртвечука,ще після проголошення незалежності потрібно було довічно кинути на подвал..Були б живі і Чорновіл,Гонгадзе і десятки тисяч українців.
показати весь коментар
24.09.2019 13:30 Відповісти
Не хер ездить в страну-агрессор.
Только откровенные дибилы или предатели, находящиеся на госслужбе Украины ездят к оккупантам с частными визитами.
показати весь коментар
24.09.2019 13:13 Відповісти
Володя, а с концертами к оккупанту ездить можно? Проясни ситуацию.
показати весь коментар
24.09.2019 15:09 Відповісти
Контрразведка СБУ фиксирует всплеск незаконных задержаний украинцев спецслужбами РФ - Цензор.НЕТ 1007
показати весь коментар
24.09.2019 13:13 Відповісти
А Пристайко, озвучивая Зеленского, сказал, что у нас потепление...
показати весь коментар
24.09.2019 13:14 Відповісти
Недавно заглянул в вагон позеда Киев-Питер, там одни женщины, старый дед и педросток из мужчин на целый вагон. Никто из мужчин не ездит в кацапию. Будут теперь украинских гастрабайтеров ловить, но тех не особо жалко.
показати весь коментар
24.09.2019 13:16 Відповісти
Ботяра. по приколу загляни в поезд Львов-Москва - забит весь битком и практически все молодые мужики.
На Питер едут не зарабатывать. а в гости к родне и туристами. Там есть шо посмотреть по сравнению с убогим Киевом
показати весь коментар
24.09.2019 16:36 Відповісти
...ну уже не так как раньше, но едут поцы западенские еще,....пиз..т их там, кидают на бабки, но уроки не впрок....в глазах одни джипы и хатынки с заборами в их стоимость...тут только гильотина...)
показати весь коментар
24.09.2019 17:32 Відповісти
Разве что на ваши лишнехромасомные хари. Надеюсь не увидеть вас в Киеве.
показати весь коментар
24.09.2019 21:56 Відповісти
Що там роблять наші держслужбовці окрім військової розвідки?
показати весь коментар
24.09.2019 13:18 Відповісти
Ну дипломати напрімЄр та обслуга... Тож обвінялі Петра Шо не розірвав діпломатічЄскіх анташеній, а цей ще й урЄпіт їх.
показати весь коментар
24.09.2019 13:27 Відповісти
Баранов ловят, чтобы с Зе опять обменяться. Видят, что дурында на все их уловки ведется, вот и результат.
показати весь коментар
24.09.2019 13:22 Відповісти
обменяться. Или, на худой конец, трудоустроить на чеченские кирпичные заводы...
показати весь коментар
24.09.2019 13:27 Відповісти
Это на заметку любитЄлям шариться по кацапстану. РодствЄннікі у них там...
показати весь коментар
24.09.2019 13:23 Відповісти
А любий може написати в ФСБ: до вас поїхав мужик(мій тесть) - терорист. І незабутні враження забезпечені любителю "братського народу". А то й рочків 20 "за тероризм".
А зятьок - ділить хату тестя і сміється.
показати весь коментар
24.09.2019 13:33 Відповісти
Надо ихних гастролёров .рангом повыше хватать,как шпиёнов оси Мацква -Пекин.Или накотики подкидывать.
показати весь коментар
24.09.2019 13:24 Відповісти
РФ действует методами террористов захватывая заложников, чтобы потом с помощью шантажа добиваться каких либо условий.
показати весь коментар
24.09.2019 13:24 Відповісти
Ну это не тайна, а что Украина в ответ- открывает УД, или нет, потому что в УК нет статьи по отношению к "братской" стране.
показати весь коментар
24.09.2019 13:28 Відповісти
И даже нет УД по похищению человека и попытке принудить соверишить измену Украине.
показати весь коментар
24.09.2019 13:26 Відповісти
Неможу уявити причин для поїздки в мордор.
показати весь коментар
24.09.2019 13:27 Відповісти
Родня. работа и т.д.
показати весь коментар
24.09.2019 16:43 Відповісти
Якщо дебіли їздять добровільно в рашку - ну й хрен з ними, і нема чого їх потім назад вимінювати.
показати весь коментар
24.09.2019 13:29 Відповісти
Я дано говорил , что надо гражданам России запретит въезд в Украину, а гражданам Украины в Россию .
показати весь коментар
24.09.2019 13:30 Відповісти
Туда їздять не українці а хохли...поважаючій себе громадянин України не поїде в мордер
показати весь коментар
24.09.2019 13:30 Відповісти
Начинай под дудку Кремля делить украинцев на хохлов. Путин тебе бешено аплодирует
показати весь коментар
24.09.2019 16:42 Відповісти
Этим умникам(они себя же не дураками считают), сюсюкающимся с Парашкой, нужно предоставлять набор фотографий - что делали большевики с местными красножопыми, оккупировав территорию, на которой эти дебилы продвигали совковый строй....
Правильно - то же что и с Захарастом и еще там кучкой падали - к стеночке, тем или иным образом тупо - выкашивали, ибо раз предал - предаст и второй раз.
Это как поп шо сдал Константинополь - поп сделал свое дело, поп может идти(на плаху)
показати весь коментар
24.09.2019 13:30 Відповісти
як би за поїздку до мАцкалії звільняли з держслужби, то небуло би ні якої проблеми ...
показати весь коментар
24.09.2019 13:32 Відповісти
Зато вчора я в дворі помітив легковушку з кацапсячими номерами. 5 років кацапня не насмілювалась цого робити, а тут вже й їздити почали і машини ставити на ніч...
показати весь коментар
24.09.2019 13:33 Відповісти
И шо. был или есть какой-то запрет на приезд частников из России?
показати весь коментар
24.09.2019 16:37 Відповісти
Не в этом дело. Просто кацапня боялась даже выезжать на дорогу с кацапсячими номерами, а теперь даже во дворах на ночь машины стали оставлять.
показати весь коментар
24.09.2019 16:49 Відповісти
А ты что, не знаешь что делать? Порежь шины и нацарапай на капоте "путин *****"
показати весь коментар
24.09.2019 16:48 Відповісти
Если бы с вечера заметил то ночью обязательно бы сделал. А так выходил утром на работу и увидел. А сечас за это можно и в полицию попасть... ПАртнЬЙоры ж к власти пришли...
показати весь коментар
24.09.2019 16:51 Відповісти
мені запропонумали фінансово дужє цікаву угоду, алє умовою є виїзд до мАцкалії ...
грець з тією угодою ... я кращє у твіторі поглузую з тих телепнів які погодились !!!
показати весь коментар
24.09.2019 13:34 Відповісти
Это ещё больше толкает украинцев ехать на заработки в ЕС , а не на мацковию. Карлики рубят сук , на котором сидят. Чурки неспособны выполнять сложную работу по нефте и газодобыче , даже простыми элетриками они не могут работать.
показати весь коментар
24.09.2019 13:45 Відповісти
Це щоб було кого звільняти "любой ценой". З терористами не домовляються- ЗАКОН, який порушили. Маємо
показати весь коментар
24.09.2019 13:48 Відповісти
Ну, нефіг шастать.
показати весь коментар
24.09.2019 13:59 Відповісти
А какого чёрта туда ездить????? Не надо мозги иногда включать???
показати весь коментар
24.09.2019 14:06 Відповісти
Тугодум. у каждого практически украинца - брат или сестра в России
показати весь коментар
24.09.2019 16:39 Відповісти
Панове! Граждане! Туды вашу в качель!
Включите мозх!
Не ездите к уродам в Раху.
Помните-у них тупые менты, холодные камеры и кагэбэшные приёмчики!
показати весь коментар
24.09.2019 14:10 Відповісти
Тугодум. практически у каждого украинца - близкие родственники в России. Революция - херня. родственники - намного ближе и роднее
показати весь коментар
24.09.2019 16:39 Відповісти
Так хороший же обмінний матеріал, чому не брати. А наш прєзєдєнт потім поміняє їх на вбивць або ще й на території якісь в додачу і видасть це як нову свою перемогу.
показати весь коментар
24.09.2019 14:13 Відповісти
Чего и следовало ожидать после последнего обмена "всех на всех" ...это и называется "потепление отношений"
показати весь коментар
24.09.2019 14:32 Відповісти
"Если говорить языком цифр, за май 2019 года админграницу с Крымом пересекли около 197 тыс. человек, а за май прошлого года их было около 190 тыс. То есть увеличение - не существенное, и говорить о каком-то резком росте тех, кто едет, например, отдыхать, было бы неуместно", - подчеркнул Слободян. Источник: https://censor.net/n3132208
показати весь коментар
24.09.2019 14:37 Відповісти
Умнож на 12 месяцев
показати весь коментар
24.09.2019 16:41 Відповісти
Ктоб сомневался!
Или 73% зебилов "думали" иначе?!
показати весь коментар
24.09.2019 14:37 Відповісти
Написали всплеск и смогли придумать только один случай? Ну ёманарод.
показати весь коментар
24.09.2019 14:48 Відповісти
Італійські лакеї моцковії продовжують тримати за гратами українського найгвардійця Віталія Марківа, який понад два роки перебуває у міланській в'язниці. Італійський адвокат Віталія Марківа закликає до дій українську владу і медіаспільноту. В очікуванні мотивувальної частини вироку нацгвардійцю Віталію Марківу, засудженому в Італії, офіційний Київ повинен розгорнути серйозну інформаційну кампанію і поширювати правду про процес як в Україні, так і за кордоном.
Контррозвідка СБУ фіксує сплеск незаконних затримань українців спецслужбами РФ - Цензор.НЕТ 2676

https://www.radiosvoboda.org/a/30179168.html
показати весь коментар
24.09.2019 15:07 Відповісти
Да власти на Маркива просто начхать! Если было иначе - уже давно бы была развернута кампания по его освобождению!
показати весь коментар
24.09.2019 16:48 Відповісти
Та навіть не цікаво що трапляється з громадянами України в РФ які добровільно туди поїхали
показати весь коментар
24.09.2019 15:22 Відповісти
Встречает родня и бухают водку
показати весь коментар
24.09.2019 16:40 Відповісти
Ну так работает же схема,благодаря зе? Чего бы не пользоваться?
показати весь коментар
24.09.2019 15:28 Відповісти
неХ...й туда на ********* шастать!
показати весь коментар
24.09.2019 16:13 Відповісти
Да ты шо... ?????
А если у тебя там брат . сестра и т.д.???
показати весь коментар
24.09.2019 16:44 Відповісти
и хрен им в жопу.
показати весь коментар
24.09.2019 17:38 Відповісти
Служба безопасности, как это зачастую бывает, просто поскромничала относительно "зоны риска"! В эту зону могут попасть абсолютно все украинцы, в силу вынужденных, либо иных обстоятельств,- оказавшихся на территории "братского" государства!
показати весь коментар
24.09.2019 16:46 Відповісти
Ctujlyz [jhjoifz gjujlf
показати весь коментар
24.09.2019 17:34 Відповісти
А що ви хотіли? Як тільки Зеля обмніяв заручників на злодіїв, це стало товаром для кацапів. Тільки ідіот міг не розуміти наслідків.
показати весь коментар
24.09.2019 17:48 Відповісти