8775 відвідувачів онлайн
4 063 56

ОПЗЖ відправляє свого делегата в ПАРЄ попри бойкот засідання Україною

ОПЗЖ відправляє свого делегата в ПАРЄ попри бойкот засідання Україною

Парламентська фракція "Опозиційна платформа - За життя" збирається делегувати свого представника для участі в роботі осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи, незважаючи на офіційну відмову української делегації від участі в ній.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в заяві партії "ОПЗЖ".

"Незважаючи на позицію партії влади, ми делегуємо свого представника для участі в роботі осінньої сесії ПАРЄ. Ми вважаємо, що сьогодні для мирного врегулювання конфлікту в Україні необхідно активізувати міжпарламентський діалог з усіма сусідніми країнами, повністю відновити відносини з Радою Європи", - йдеться в заяві.

Водночас не уточнюється, кого саме з партії відправлять на осінню сесію ПАРЄ.

Як відомо, членом постійної делегації Верховної Ради в ПАРЄ від фракції ОПЗЖ є Юлія Льовочкіна.

Нагадаємо, 23 вересня делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи офіційно відмовилася від участі в осінній сесії організації.

Топ коментарі
+14
Внешней политикой в Украине теперь рулит опзажоп?
показати весь коментар
25.09.2019 13:41 Відповісти
+11
Зеленский закапывает украинскую международную политику на рекордную глубину.
показати весь коментар
25.09.2019 13:45 Відповісти
+10
Ну шо Гончаренко ваш никто давно не сомневался 😁
показати весь коментар
25.09.2019 13:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Там ще й льоша гончаренко з ПЄСу - теж рвався поїхати..
показати весь коментар
25.09.2019 13:41 Відповісти
дак дебил лешик-та же жопа
показати весь коментар
25.09.2019 13:41 Відповісти
Ну шо Гончаренко ваш никто давно не сомневался 😁
показати весь коментар
25.09.2019 13:47 Відповісти
Гончаренко - наш, родненький!
ОПЗЖ отправляет своего делегата в ПАСЕ, несмотря на бойкотирование Украиной заседания - Цензор.НЕТ 5995
показати весь коментар
25.09.2019 13:49 Відповісти
Классная медсестраhttps://www.facebook.com/photo.php?fbid=969814446703978&set=p.969814446703978&type=3&av=100010262946037&eav=AfaZa3h8Phy_WDVRhquw7VtBku4edhedJetalwzWZrbSAIMoMxuJLSe8hab-UukaxXI ОПЗЖ відправляє свого делегата в ПАРЄ попри бойкот засідання Україною - Цензор.НЕТ 6076
показати весь коментар
25.09.2019 14:03 Відповісти
Петр Алексеевич, вы уже в Ростове?
показати весь коментар
25.09.2019 13:51 Відповісти
а ты из Биробиджану варнякаешь какашка зеленая ну и провонялся чего то наелся зедебильный....
показати весь коментар
25.09.2019 13:56 Відповісти
pnh
показати весь коментар
25.09.2019 13:57 Відповісти
иди в мамину ...исю малюк и не прыгай тут на взрослых сайтах понял чувырло
показати весь коментар
25.09.2019 14:19 Відповісти
показати весь коментар
25.09.2019 14:28 Відповісти
ОПОЗИЦИОННАЯ ПЛОТВА ЗЕЛЕННЫХ ПОДОНКОВ (ОПЗЖ) ОТПРАВЛЯЕТ В ПАРЕ СВОИХ ЧЛЕНИСТЫХ ЧЛЕНОВ..с роялем... и эбонитовой палочкой... Мертечковские ушлебки... лучшие дрязьяки ******** ЗЕбобиков...
показати весь коментар
25.09.2019 13:58 Відповісти
Внешней политикой в Украине теперь рулит опзажоп?
показати весь коментар
25.09.2019 13:41 Відповісти
Это 🤢🤡💩-договорняк с обРыганными! Сдают Украину под руководством мертвечука
показати весь коментар
25.09.2019 13:45 Відповісти
Згадав,як Україну оббріхувала там Льовачькєная...
показати весь коментар
25.09.2019 22:03 Відповісти
А своим ****** ты доволен, запоребрик?
показати весь коментар
25.09.2019 13:46 Відповісти
Он еще не понял.
А я смотрю, почему его в Верховной Раде не видно...
А он уже в Ростове.
показати весь коментар
25.09.2019 13:53 Відповісти
😁
показати весь коментар
25.09.2019 14:03 Відповісти
Троллиха, судя по твоим высерам ***** как раз твое.
показати весь коментар
25.09.2019 13:53 Відповісти
А ты откуда вылезло, мурло соеголовое?
показати весь коментар
25.09.2019 13:55 Відповісти
Передавай привет Виктору Федоровичу от "небайдужих українців"!
показати весь коментар
25.09.2019 13:54 Відповісти
маляву руцким каллегам передать посылают.
показати весь коментар
25.09.2019 13:42 Відповісти
Эти уроды не ответят таки за призыв к Сейму Польши об осуждении УПА?
Помню - слов не хватало. Ясно шо нигде в мире такого не могло быть. Это просто даже паны не поняли тогда и отвергли, не понимая - то ли прикол, то ли серьезно такое может быть.
Сейчас - с удовольствием приняли бы "паны", плюс *******(угры) и румыны(тоже чет вызверяются).
Решение есть. Ленин бы сказал.
https://www.youtube.com/watch?v=Qd-dJj15M5Q
показати весь коментар
25.09.2019 13:45 Відповісти
Звернення організував ось цей поц ватостопольський, а думбаси підтримали.
ОПЗЖ отправляет своего делегата в ПАСЕ, несмотря на бойкотирование Украиной заседания - Цензор.НЕТ 8709
показати весь коментар
25.09.2019 13:59 Відповісти
Зеленский закапывает украинскую международную политику на рекордную глубину.
показати весь коментар
25.09.2019 13:45 Відповісти
https://gordonua.com/blogs/kazarin/spustya-pyat-let-moskva-pytaetsya-vernut-nam-chast-ukradennyh-territoriy-v-obmen-na-suverenitet-ponyatiya-ne-imeyu-zachem-ukraine-na-eto-soglashatsya-1298995.html Спустя пять лет Москва пытается вернуть нам часть украденных территорий в обмен на суверенитет. и для подогрева ситуации(ну для возврата Украины в московскую конюшню), ОПЗЖ отправляет своего делегата в ПАСЕ,что бы тот сидел рядом с российской делегацией и крутил матрёшку.
показати весь коментар
25.09.2019 13:45 Відповісти
"Альтернативная" власть в лице ОПЗЖопа, сегодня это в самостоятельной делегации завтра в парламенте, потом чем че-т не шутит и в кабмине и смотри выше... "Демократия" одним словом
показати весь коментар
25.09.2019 13:46 Відповісти
С позволения и одобрения Зе банатов🐒💩🤡🤢
показати весь коментар
25.09.2019 13:47 Відповісти
Тобто нова влада не хоче приборкати медведчуків
показати весь коментар
25.09.2019 13:49 Відповісти
Яке ще приборкання кума *****? Вони *************.
показати весь коментар
25.09.2019 13:52 Відповісти
Медведчуки, як і песики зараз виступають проти нової влади. Вам, пороховаті, читати треба навчитись.
показати весь коментар
25.09.2019 14:05 Відповісти
Надеюсь хотя бы за свой личный счет поедут !
показати весь коментар
25.09.2019 13:51 Відповісти
У зажопників все через жопу. Думбаси патамушта.
показати весь коментар
25.09.2019 13:51 Відповісти
Подстава кремлёвская - и она там встанет и будет от имени украинской делегации говорить такое, что мама не горюй . . . А русские будут говорит, мол, видите, Украина сама признаёт то-то и то-то.

Надо найти какой-то механизм, чтобы один штрейкбрехер не ехал, если не едет вся делегация.
показати весь коментар
25.09.2019 13:58 Відповісти
"...для мирного урегулирования конфликта в Украине необходимо активизировать межпарламентский диалог со всеми соседними странами."

Уши Ху*ла торчат из каждой фразы.
ОПЗЖ відправляє свого делегата в ПАРЄ попри бойкот засідання Україною - Цензор.НЕТ 778
показати весь коментар
25.09.2019 14:00 Відповісти
Пороховата, а ви підтримаєте своїх колег з ОПЖЗ у демарші проти партії влади? )))
показати весь коментар
25.09.2019 14:03 Відповісти
тут би мало "спрацювати" МЗС і відібрати у даного депутата закордонний та дипломатичний паспорти..Не знаю лише,наскільки це законно...
показати весь коментар
25.09.2019 14:05 Відповісти
Звичайно, що це не законно, і не можливо.
показати весь коментар
25.09.2019 14:07 Відповісти
Кто б сомневался?!
показати весь коментар
25.09.2019 14:06 Відповісти
Вову мордой об асфальт так у нас гос деятель Медведчук за государство все решает ЗЕ импотенты
показати весь коментар
25.09.2019 14:06 Відповісти
Да, вы вместе со своими коллегами из ОПЖЗ стараетесь Вову мордой об асфальт. Только при чем здесь Вова?
показати весь коментар
25.09.2019 14:09 Відповісти
А при том что попустительство Медведчуку очень вредит имиджевой репутации ЗЕ то Медведчюк заявляет на международном форуме что у нас гражданская война то теперь вопреки государственному направлению решает послать своего представителя как Ві думаете как посмотрят за рубежом когда президент говорит и ведет одну политику а тут приезжают другие представители и несут другое совсем противоположное
показати весь коментар
25.09.2019 14:21 Відповісти
Что значит, "попустительство"? Зеленский ни юридически ни физически не может запретить представителю ОПЖЗ посетить ПАРЕ.
показати весь коментар
25.09.2019 14:28 Відповісти
Єта єсьць многавьєкьтиррьнасьць.
показати весь коментар
25.09.2019 22:06 Відповісти
устоіт лі царство, раздєльонноє в сєбє?
показати весь коментар
25.09.2019 14:09 Відповісти
нет
показати весь коментар
25.09.2019 14:11 Відповісти
ОПЗЖ відправляє свого делегата в ПАРЄ попри бойкот засідання Україною - Цензор.НЕТ 5205
показати весь коментар
25.09.2019 14:11 Відповісти
ОПЗЖ відправляє свого делегата в ПАРЄ попри бойкот засідання Україною - Цензор.НЕТ 9320
показати весь коментар
25.09.2019 14:13 Відповісти
Эта кобыла левочкина там прописалась,что ли? Гнида.
показати весь коментар
25.09.2019 14:19 Відповісти
Зе дебіли... ну тисячі разів вам казав. Якщо це державна зрада - то суд і нари. Поїхав депутат від "опозиційного", а точніше окупаційного блоку шкодити державним інтересам, то на нари падлу...
показати весь коментар
25.09.2019 14:44 Відповісти
Ідіоте, що ж ти цьому депутату будеш інкримінувати, що він поїхав до ПАРЕ, маючи на це законне право? Порошенко посилав Медведчука переговлрником від СБУ у Мінськ, от це державна зрада, але ти мовчав. Порошенко уклав антиконституційні Мінські домовленості, по яким передав Донбас Росії, ось це - державна зрада!!! Але ти і тоді мовчав.
показати весь коментар
25.09.2019 14:50 Відповісти
В пасе даже клуб Анонимных алкоголиков может посылать представителей? Кучка бомжей со стройки тоже может?
показати весь коментар
25.09.2019 15:08 Відповісти
ригональна *****, котора лавочкіна, їде туди з єдиною метою, підмахувати ху.йлу у всіх можливих і неможливих положеннях, і ганьбити нашу країну перед усім світом. скільки може продовжуватись це ***..дство?? чого влада нічого не робить??? чекають поки до справи візьметься народ???
показати весь коментар
25.09.2019 16:08 Відповісти
"Ловят? Как поймают,на кол посадить- это первое дело,а уж опосля!..." (с)
показати весь коментар
25.09.2019 16:46 Відповісти
А що тепер можна без дозволу держави відвідувати засідання ПАРЄ? Це, що якась приватна "лабочка"?
показати весь коментар
25.09.2019 19:04 Відповісти