6218 відвідувачів онлайн
1 486 36

У МОЗ створять Офіс пацієнта, його очолить особисто Скалецька, - Раїм

У МОЗ створять Офіс пацієнта, його очолить особисто Скалецька, - Раїм

Офіс прийматиме та опрацьовуватиме скарги громадян. Його мета - захистити права пацієнтів і налагодити комунікацію між ними і міністерством.

Про це заявив на брифінгу в Києві радник міністра охорони здоров'я Дмитро Раїм, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ТСН.

"До кінця тижня, можливо наступного, буде створено офіс пацієнта. Зараз, якщо пацієнт зіткнувся з порушенням його прав, або з якимись проблемами, нестачею ліків, правопорушеннями, вимаганням хабаря тощо, він може звернутися на гарячу лінію міністерства охорони здоров'я. Я не знаю жодної живої душі, яка туди додзвонилася б, і колеги, які працюють тут у пресслужбі, також говорять, що немає людей, які б додзвонилися. Принаймні, ми їх не знаємо", - сказав Раїм.

За його словами, дзвінки на гарячу лінію, в пресслужбу МОЗ і в приймальню міністра ніхто не опрацьовує.

"Другий варіант - це листи, які можна відправити в міністерство, і далі ці листи проходять сім кіл пекла для того, щоб на них хтось відповів, і дуже часто люди там отримують відписку", - додав Раїм.

За словами радника міністра охорони здоров'я, довгий час була проблема комунікації пацієнтів і міністерства, тому міністр створює офіс пацієнта в структурі МОЗ. Він зазначив, що документи готові ще не повністю.

"Офіс створять без додаткового фінансування, для того, щоб створити його, у міністерства є все необхідне. Офіс пацієнта очолюватиме безпосередньо міністр. Тобто, якщо якась скарга потрапляє в офіс пацієнта, далі формується управлінське рішення, яке міністр підписує", - сказав він.

За словами Раїмова, тестову версію офісу буде запущено найближчим часом.

Топ коментарі
+4
не создавайте совкодрочный отдел жалоб - делайте реформу и не будет жалобщиков - зебилы
показати весь коментар
25.09.2019 18:23 Відповісти
+4
больше офисов хороших и разных
показати весь коментар
25.09.2019 18:23 Відповісти
+4
Офіси створюють не для роботи. Там каву п'ють та розмовляють про "вчорашнє")
показати весь коментар
25.09.2019 18:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
они бюджет хотят правильно освоить и много родственников и друзей еще не устроены
показати весь коментар
25.09.2019 18:24 Відповісти
Всё? "Излил сопли? А сколько умерло, без "личного контакта", знаешь?...
показати весь коментар
25.09.2019 19:27 Відповісти
Пасть прихлопни... Разверещался... Наклейки лепить начал... Реально на ТУ жизнь оглянись... Заодно мои комментарии почитай... А потом "зебобиками" клейми, придурок...
показати весь коментар
25.09.2019 19:56 Відповісти
как случай - интересно конечно же...
а остальное - дебилизм полный.
Дебилизм не удивительно - соевые ж...
показати весь коментар
25.09.2019 21:47 Відповісти
Я вижу что хотят родственников Гроссмана убрать .
показати весь коментар
25.09.2019 19:02 Відповісти
Хаїм Раїм--умний очінь.
показати весь коментар
25.09.2019 22:22 Відповісти
не создавайте совкодрочный отдел жалоб - делайте реформу и не будет жалобщиков - зебилы
показати весь коментар
25.09.2019 18:23 Відповісти
больше офисов хороших и разных
показати весь коментар
25.09.2019 18:23 Відповісти
як вони задовбали своїми офісами питання коли ж вони працювати почнуть
показати весь коментар
25.09.2019 18:25 Відповісти
Офіси створюють не для роботи. Там каву п'ють та розмовляють про "вчорашнє")
показати весь коментар
25.09.2019 18:27 Відповісти
Дадим шанс агенту Скали)
показати весь коментар
25.09.2019 21:15 Відповісти
Па кльйопп єта!Вони ще бігають по крамницях,їдять різне,миють ті чашки,курять,ганяють до туалетів,до колєг...Себто,роблять купу необхідних і потрібних справ.
показати весь коментар
25.09.2019 22:27 Відповісти
Дайте й мені офіс при годівниці) а взагалі, кожному по офісу) цікаво, звідки братимуться гроші, якщо всі дармоїдами стануть?
показати весь коментар
25.09.2019 18:26 Відповісти
Вместо того, чтобы организовать систему, в которой жалоб не будет и запустить второй этап реформы - они будут принимать жалобы в Министерстве ).
показати весь коментар
25.09.2019 18:27 Відповісти
Первый этап тоже так себе. Сделал наблюдение, еще с 90-х годов, что большей части врачей на нас наплевать. На конечный результат. Зато им нравится сам процесс, приходить на работу, писать бумажки, шупать живот у пациков, делать что-то важное, как грил Л Черновецкий)
показати весь коментар
25.09.2019 21:21 Відповісти
Лікар з освітою юриста.
Ну, а чо?
«Діаррєя? Жопа ! Согласно статьі УК пріговаріваю тєбя к 3 годам условно !»
показати весь коментар
25.09.2019 18:31 Відповісти
больше, больше, БОЛЬШЕ, начальничков!....
показати весь коментар
25.09.2019 18:34 Відповісти
Одни офисы. Количество замминистров увеличилось минимум в 1,5 раза. Где было 3 там стало 5, где было 4 там стало 6.
показати весь коментар
25.09.2019 18:41 Відповісти
с ангиной тоже в офис бежать или сразу на кладбище?
показати весь коментар
25.09.2019 18:42 Відповісти
А кто будет пациентом? ААААА - догадываюсь.....
показати весь коментар
25.09.2019 18:42 Відповісти
Все ясно. В случае чего нужно создавать офис.
показати весь коментар
25.09.2019 19:02 Відповісти
Всем "зелюкам" по офису!!! Когда придумают "омбудсмена по психиатрии"?Хочу начальником!!!
показати весь коментар
25.09.2019 19:23 Відповісти
А залишишся лише пацієнтом й надалі,двух"їзіч"єсккає ти чудо.
показати весь коментар
25.09.2019 22:29 Відповісти
Привіт, Горбатько"! Щось тебе довго не було... Мабуть, захворів...
показати весь коментар
25.09.2019 22:40 Відповісти
Здоров,Криваку!Либонь,таки тебе,дурня двух"їзіч"єсккава,випустили..Вилікували?
показати весь коментар
25.09.2019 22:46 Відповісти
Про офіси, перша асоціація - ПЛАНКТОН
показати весь коментар
25.09.2019 19:51 Відповісти
Вы бы почитали какие в МЗ есть должности - начальник Директората Евроинтеграции, Стратегического Планирования и прочая хрень. А форма для жалобы пациента не работала на сайте 2 недели назад.
показати весь коментар
25.09.2019 21:12 Відповісти
Раимов- всё пропальщик! Девиз- если не пропало вчера пропадёт завтра. Какой дебил назначил его советником.
показати весь коментар
25.09.2019 21:26 Відповісти
Хаїм Раїм призначений,щоб хахла туди не поставили.
показати весь коментар
25.09.2019 22:30 Відповісти
Чекаємо на Офіс покійників....
показати весь коментар
25.09.2019 22:32 Відповісти
Прошу Цензор прибрати рожу Ані Лурек. Невже так важко іі підле "личико" викинути на смітник?
показати весь коментар
26.09.2019 00:13 Відповісти