7501 відвідувач онлайн
1 525 16

"Останні чотири місяці працювати об'єктивно стало простіше", - Ситник

Директор Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артем Ситник не коментує можливий вплив публікації стенограми телефонної розмови президентів США та України - Дональда Трампа і Володимира Зеленського - на роботу антикорупційних органів, але зазначає, що в останні місяці працювати стало простіше.

"Я не буду нічого коментувати, це виключно політичне питання", - сказав Ситник журналістам у четвер у Києві, відповідаючи на запитання про те, чи вбачає він можливий вплив публікації на роботу антикорупційних органів в Україні в подальшому в контексті негативної інформації про колишнього посля США, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Водночас Ситник додав: "Ми працюємо досить давно, ми не такі вже новостворені. Ми працювали, працюємо і будемо працювати. І останні чотири місяці працювати об'єктивно стало простіше, - це все, що я можу зараз сказати".

Топ коментарі
+8
потихоньку всё устаканилось и заносить стали как обычно?))
показати весь коментар
26.09.2019 11:50 Відповісти
+7
Да ты не рассказывай сказки. Результаты давай. Уже и суд есть антикорупционный, а вы все мямлите.
показати весь коментар
26.09.2019 11:51 Відповісти
+6
кто ж тебе не давал, несчастный?
показати весь коментар
26.09.2019 11:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
потихоньку всё устаканилось и заносить стали как обычно?))
показати весь коментар
26.09.2019 11:50 Відповісти
Да ты не рассказывай сказки. Результаты давай. Уже и суд есть антикорупционный, а вы все мямлите.
показати весь коментар
26.09.2019 11:51 Відповісти
кто ж тебе не давал, несчастный?
показати весь коментар
26.09.2019 11:51 Відповісти
Работаете-то вы уже давно. Только результата НОЛЬ. Хотя, какой можно ожидать результат от "расследователя", ночевавшего во дворце вора?

Скоро истекает (если еще не истек) срок, который Зеленский дал тебе на нормализацию работы НАБУ. Надеюсь, будешь отправлен следом за тем, с чьих лап рошенками кормился.
показати весь коментар
26.09.2019 11:54 Відповісти
В Верховную Раду народным депутатом?
показати весь коментар
26.09.2019 13:22 Відповісти
Лизнул ссыкуну. Ай да молодец.
показати весь коментар
26.09.2019 11:54 Відповісти
Явно подлезнул.
показати весь коментар
26.09.2019 11:57 Відповісти
Ніби він працював а не створював видимість роботи.
показати весь коментар
26.09.2019 12:02 Відповісти
Жить стало лучше, жить стало веселее...
показати весь коментар
26.09.2019 12:08 Відповісти
а толку?
показати весь коментар
26.09.2019 12:14 Відповісти
Коли НАБУ буде сидіти в кишені Зе-ленського, то буде не тільки простіше, але й тепліше працювати.
показати весь коментар
26.09.2019 13:58 Відповісти
лучшее что получается у Сытника, так это прогибаться перед президентами, что бы теплое место себе обеспечить
показати весь коментар
26.09.2019 14:25 Відповісти
Ну да, если договорился с президентом ещё на берегу - после первого тура, тогда все схвачено будет.
показати весь коментар
26.09.2019 14:27 Відповісти
Конечно проще!Теперь как в 1937 году,любого можно арестовать и обьявить что он: ПРЕДПОЛОЖИТЕЛЬНО-"вредитель,коррупционер и свинарчук"...и уничтожить тем самым его политическую и деловую репутацию!!!И на этот политический "труп",уже и суды не нужны!
показати весь коментар
26.09.2019 14:39 Відповісти
ото-то непотріб..... , і раніше нікуя не робив окрім замовлень, а зараз йому ще й простіше. і то лишень через те, що замовлень поки нема. яка країна така й кантора.
показати весь коментар
26.09.2019 15:11 Відповісти
Те че, он на оборонке неплохо зарабатывал. Для себя он супер. Кормилец прям.
показати весь коментар
26.09.2019 17:09 Відповісти