3959 відвідувачів онлайн
3 723 17

Кабмін працює над створенням єдиного реєстру українців

Про це Дубілет повідомив на пресконференції в клубі Кабміну, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ".

"В Україні є дуже багато реєстрів. Одна з речей, яку хочемо зробити, - об'єднати реєстри, тому що навіть така проста річ, як реєстр українців чи реєстр фізичних осіб, як завгодно називайте, - розпорошений по шести-семи базових реєстрах і ми зараз робимо велику роботу для того, щоб отримати єдиний реєстр і не змушувати українців сповіщати свої дані у кожному окремому реєстрі", - сказав Дубілет.

Він додав, що 80% інформації, яку надають українці, коли звертаються в державні органи, чи коли держава змушує надавати відомості, - це базові речі, які потрібно мати в одному реєстрі.

Топ коментарі
+6
ИНН мало? Хотя если цель пилить бюджет...то да..мало...
показати весь коментар
26.09.2019 13:12 Відповісти
+3
"Кабмин работает над созданием единого реестра украинцев" - а единый реестр евреев будет создан?
показати весь коментар
26.09.2019 13:13 Відповісти
+2
а Зебобиков....
а малороссов ...
а агентов Путина и врагов Украины
а "повстанцев домбассу" когда и будет ли....
показати весь коментар
26.09.2019 13:17 Відповісти

Завантаження...