4439 відвідувачів онлайн
7 763 81

Працівники ФСБ схопили українця на адмінмежі з окупованим Кримом

Працівники ФСБ схопили українця на адмінмежі з окупованим Кримом

Співробітники російського прикордонного управління ФСБ повідомляють про затримання громадянина України. Вони стверджують, що українець "спробував в'їхати за чужим паспортом" на окупований півострів.

Чоловіка затримали на кримському пункті пропуску "Джанкой", підконтрольному окупаційним службам, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Крим.Реалії".

"У розмові з прикордонниками 25-річний житель Мелітополя зізнався, що прямував до Росії на заробітки за позиченим у друга паспортом, оскільки свій загубив. Молодик планував повернути документ справжньому власнику після успішного перетину кордону, відправивши його попутним транспортом", - повідомили в відомстві окупантів.

В управлінні ФСБ порушили проти чоловіка кримінальну справу, йому "обрано запобіжний захід" у вигляді взяття під варту.

Ім'я та прізвище заарештованого не повідомляються.

У Держприкордонслужбі України неодноразово заявляли, що ідентифікувати затриманих ФСБ на адмінмежі з окупованим Кримом громадян України неможливо, оскільки російська сторона не відкриває їхні персональні дані. Також українські прикордонники стверджують, що не підтримують контактів з окупантами.

Топ коментарі
+57
В путінсько-фашистську Росію? На заробітки!? І був заарештований? Туди йому й дорога.
показати весь коментар
26.09.2019 18:08 Відповісти
+45
Долбак, поехавший подрабывать у врага на оккупированной территории получил то, что ему и положено: оккупантскую тюрьму.
показати весь коментар
26.09.2019 18:15 Відповісти
+39
Чого швендяти на окуповану мокшами територію?
показати весь коментар
26.09.2019 18:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чого швендяти на окуповану мокшами територію?
показати весь коментар
26.09.2019 18:08 Відповісти
Таких придурків не можна міняти на конкретних "іхтамнєтов". Нехай гниють у паРаші.
показати весь коментар
26.09.2019 18:33 Відповісти
Заробитчане за квартирами в плен повалили! ибо какого х*я?
показати весь коментар
26.09.2019 18:34 Відповісти
Ибо любитель р.м.
показати весь коментар
26.09.2019 19:04 Відповісти
В путінсько-фашистську Росію? На заробітки!? І був заарештований? Туди йому й дорога.
показати весь коментар
26.09.2019 18:08 Відповісти
Долбак, поехавший подрабывать у врага на оккупированной территории получил то, что ему и положено: оккупантскую тюрьму.
показати весь коментар
26.09.2019 18:15 Відповісти
Коли кацапи його випустять, то в Україні цьому довбойобу дати такий термін під вартою, щоб запам'ятав навічно, що з до козломордих їздити небезпечно.
показати весь коментар
26.09.2019 19:32 Відповісти
Этому долбаку из Мелитополя никакой урок не впрок: как говорят французы "Если человек умер, то это надолго. Если человек дурак - то это НАВСЕГДА."

Конечно, во исполнение законодательства Украины надо оказать консульскую защиту этому долбаку, попавшему в кацапскую тюрьму, но только во имя авторитета украинского государства и в знак уважения к украинскому паспорту долбака, а не из сочувствия к самому долбаку.
показати весь коментар
26.09.2019 19:39 Відповісти
Да нет консула в Крыму! Бог ему в помощь, идиёту!
показати весь коментар
26.09.2019 21:46 Відповісти
имел в виду консульскую рабочую группу МИД Украины в Херсоне.
Так что, тупак-долбак всё-таки будет обеспечен консульской защитой и к нему, наверное, приедет консульский сотрудник Украины.
показати весь коментар
26.09.2019 22:47 Відповісти
цей довбак украв паспорт і повинен відповісти
показати весь коментар
26.09.2019 22:47 Відповісти
Долпойоп вдвойне.
Правильно, что поехал, правильно, что поймали...
показати весь коментар
26.09.2019 18:09 Відповісти
Нехай щастить.
показати весь коментар
26.09.2019 18:10 Відповісти
Нефуй шастать
показати весь коментар
26.09.2019 18:30 Відповісти
И держится пусть.
показати весь коментар
26.09.2019 19:05 Відповісти
Набирают обменный фонд
показати весь коментар
26.09.2019 18:11 Відповісти
То не украинец, то хохол. Украинец в паРашу на заработки не поедет
показати весь коментар
26.09.2019 18:12 Відповісти
мелитополь ватный до ужаса просто
показати весь коментар
26.09.2019 18:14 Відповісти
Почему только мелитополь. 73% по всей Украине оказалось ватных зебилов.
показати весь коментар
26.09.2019 18:24 Відповісти
Это у тебя в мозгу вата вместо извилин, а в Украине 73+2% оказалось тех, кто хочет реальных реформ. Ваты же как было 15%, так и осталось.
показати весь коментар
26.09.2019 20:58 Відповісти
Ну и кто этому тупню доктор, что он попер под чужим пачпортом? И где были глаза наших погранцов, если он и в правду под чужим паспортом ехал?
показати весь коментар
26.09.2019 18:16 Відповісти
Хабарчик..
😁
показати весь коментар
26.09.2019 18:29 Відповісти
Так вони ж скоріше всього і позвонили на ту сторону.
показати весь коментар
27.09.2019 03:16 Відповісти
клинический случай
показати весь коментар
26.09.2019 18:16 Відповісти
"ФСБшники схватили украинца на админгранице с оккупированным Крымом" - не только в паРаше изобилии дебилов, в Украине их тоже, к сожалению, хватает.
показати весь коментар
26.09.2019 18:16 Відповісти
Лізуть козли у мордор, а тоді ниють щоб їх міняли.Замість того щоб у 25років захищать країну від окупанта,воно лізе до того окупанта в найми. От нехай тепер падло вибирається як хоче.
показати весь коментар
26.09.2019 18:19 Відповісти
Школьный табель тоже документ
показати весь коментар
26.09.2019 18:19 Відповісти
и будут этого гуся мелитопольского на сепарню малоросскую менять.....
давно надо закрыть и кпвв с бамбасом и раской федераскрй.
показати весь коментар
26.09.2019 18:19 Відповісти
Агентурна база для ФСБ.
Буде чекати обміну.
Вітьок Медвядчюк шевелі памядорамі.
показати весь коментар
26.09.2019 18:19 Відповісти
У Крим ..на заробітки..у вересні?!! По чужому паспорту?!! про що розповів прикордонникам))) це безумовно людина з хворою психикою.
показати весь коментар
26.09.2019 18:20 Відповісти
Хабарчик, не?
😁
показати весь коментар
26.09.2019 18:27 Відповісти
После того как они попадают в плен, им квартиры в Киеве дают!
показати весь коментар
26.09.2019 18:36 Відповісти
ФСБ конечно мрази, но ***** шастать там
показати весь коментар
26.09.2019 18:21 Відповісти
Кацапи можуть схопити кожного і призначати винним. Ну коли вже дійде?
показати весь коментар
26.09.2019 18:21 Відповісти
Закрити нах на років 7 що б іншим украінцям була навучка,бо некуй шастати до того Козлостану
показати весь коментар
26.09.2019 18:23 Відповісти
От дурень.
показати весь коментар
26.09.2019 18:23 Відповісти
Потом за это дебильное животное,кацап Пуйло будет выменивать своих усских боевиков террористов.
показати весь коментар
26.09.2019 18:24 Відповісти
Дурачков , которых мало, оказыватца много??
Гриб2.0??
Потом - палитический: лечите за поребриком и квартиру(??)..
🤣🤣
показати весь коментар
26.09.2019 18:26 Відповісти
С чужим паспортом? Ну он же не якут узкоглазый и не китаец, ну типа они все на одно лицо
показати весь коментар
26.09.2019 18:26 Відповісти
Мало, надо еще
показати весь коментар
26.09.2019 18:27 Відповісти
Можете расстрелять.
показати весь коментар
26.09.2019 18:29 Відповісти
Отак зеленський втрачає свій електорат. ..
показати весь коментар
26.09.2019 18:31 Відповісти
Цікаво- як вважати- це перемога ФСБ, що схопили

чи перемога СБУ- що позбулися?
показати весь коментар
26.09.2019 18:32 Відповісти
Давайте обменяем его не террориста какого-нибудь.
показати весь коментар
26.09.2019 18:36 Відповісти
Потом на этого дегенерата снова важного свидетеля поменяют
показати весь коментар
26.09.2019 18:39 Відповісти
и ведь такого утырка будут менять на полноценную колерованую русню.
показати весь коментар
26.09.2019 18:41 Відповісти
друга цемахового придется отпустить...
показати весь коментар
26.09.2019 18:41 Відповісти
Сказочный долбо..б
показати весь коментар
26.09.2019 19:01 Відповісти
да приколола ему все это гебня сраная, просто загребли первого лопоухого, шоб потом обменять на сепара или агеева какого-нибудь
показати весь коментар
26.09.2019 19:04 Відповісти
сажать надо расиян, попался в колорадкой и тюрьму сразу, а потом о поговорим об обмене
показати весь коментар
26.09.2019 19:05 Відповісти
не куй шастать!
показати весь коментар
26.09.2019 19:11 Відповісти
Схопили не українця а хохла...Українці патріоти боронять свою землю а не їздять в мордер..
показати весь коментар
26.09.2019 19:38 Відповісти
Поделом.
показати весь коментар
26.09.2019 19:44 Відповісти
95 квартал потерял ценного работника!
показати весь коментар
26.09.2019 19:53 Відповісти
Таких долбней категорически не менять! Нечего туда мотаться.
показати весь коментар
26.09.2019 19:56 Відповісти
Дебил 80 левла.
показати весь коментар
26.09.2019 20:02 Відповісти
Когда наши начнут грести всех подряд рашиков за малейшее нарушение??? Чего всегда назад отправляют?
показати весь коментар
26.09.2019 20:22 Відповісти
Зе обменяет этого *********** на резидента путлеровской разведки...
показати весь коментар
26.09.2019 20:22 Відповісти
УРА!!!! Ми вже готові на здачу Криму!!!
показати весь коментар
26.09.2019 20:29 Відповісти
Обменный фонд +1
показати весь коментар
26.09.2019 20:31 Відповісти
Вата проста як брєвно, вони вірять що з москалями "адин нарот, мишебратья", і там тільки чекають вату, посочувствують, по сраці погладять.
показати весь коментар
26.09.2019 21:41 Відповісти
Хочешь найти приключения на свою -опу, поезжай в Крым.
показати весь коментар
26.09.2019 20:35 Відповісти
скоро буде політичним в:язнем.
показати весь коментар
26.09.2019 20:36 Відповісти
Хорошая новость, но будет плохая ибо этого имбецила тоже будут менять. Как по мне пусть все желающие уеду навечно туда им и дорога
показати весь коментар
26.09.2019 20:48 Відповісти
Я так понимаю, этот экземпляр целенаправленно ехал сдаваться и с паспортом аферу придумал, чтобы наверняка - ибо какие нафиг заработки в Крыму в конце сентября?

Версия о том, что решил, что его поменают и квартиру подарят выглядит даже менее идиотской, чем "по чужому паспорту в Крым осенью на заработки"...
показати весь коментар
26.09.2019 21:02 Відповісти
У хлопця нещастя: голова перестала думати,а ви про "долпойоп". Хоча така харектиристика дурня цього....вивірена і зважено підходяща!
показати весь коментар
26.09.2019 21:15 Відповісти
Как он перемахнул наш кордон???
показати весь коментар
26.09.2019 21:22 Відповісти
А чому не Євросоюз ? Там не хапають а виганяють. Напевне кончєний ватник що навіть паспорт не міг зробити
показати весь коментар
26.09.2019 21:37 Відповісти
Якщо згубив паспорт то треба робити новий. але (раніше) на це потрібний певний час.
Скоріше всього паспорт крадений і він не той, за кого себе видає. Щось тут натворив. І втік. А москалі посадять лише за перетин кордону по чужому паспорту. а в нас можливо, якщо ідентифікують, за вбивство. Як вам всім така версія?
показати весь коментар
27.09.2019 03:24 Відповісти
УРА!!!! Ми вже готові на здачу Криму!!!
показати весь коментар
26.09.2019 21:50 Відповісти
Теперь ему там лучше будет, кормить будут, охранять будут, клёво!
показати весь коментар
26.09.2019 22:48 Відповісти
Больше половины Мелитополя ватные!!!!!
показати весь коментар
27.09.2019 01:20 Відповісти
Можно его оставить на России, там дебилы нужны.
показати весь коментар
27.09.2019 05:32 Відповісти
одним зебилом меньше.
показати весь коментар
27.09.2019 08:47 Відповісти
Будущий политзаключенный и узник совести.
показати весь коментар
27.09.2019 08:57 Відповісти
якщо наші відмовляться його міняти то, кацапи цього поца депортують дуже швидко.
показати весь коментар
27.09.2019 09:12 Відповісти