9561 відвідувач онлайн
876 15

Київ готовий до опалювального сезону на 97%, - Пантелеєв

Київ готовий до опалювального сезону на 97%, - Пантелеєв

Місто Київ готове до опалювального сезону на 97%.

Про це під час брифінгу поінформував заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням "Укрінформ".

"На сьогодні Київ готовий до пуску тепла. Загальна готовність - 97%. Найперше буде запускатися бюджетна сфера - готовність 100 % станом на вчора", - сказав Пантелеєв.

Водночас, за його словами, столичні ТЕЦ готові до запуску і повноцінної роботи в опалювальний період.

Він зазначив, що також у місті проводиться заміна старих тепломереж на нові.

"Теплових мереж майже 3 тисячі кілометрів, теплові мережі будувалися 50-60 років тому, вони вичерпали свої ресурси. Основне завдання - це виявити найбільш критичні ділянки, за підсумками минулого опалювального сезону, і замінити їх на сучасні трубопроводи", - сказав він.

Топ коментарі
+4
Який гарний котик на фоткэ:
Киев готов к отопительному сезону на 97%, - Пантелеев - Цензор.НЕТ 4288

До речы, а як там Кривий Ріг? Готовий до опалювального сезону?
показати весь коментар
27.09.2019 10:33 Відповісти
+2
Прикольно....Это если у вас холодно значит вы в 3%...и так по городу.
показати весь коментар
27.09.2019 10:35 Відповісти
+2
Переживаю за криворожских котяхов...
показати весь коментар
27.09.2019 10:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Який гарний котик на фоткэ:
Киев готов к отопительному сезону на 97%, - Пантелеев - Цензор.НЕТ 4288

До речы, а як там Кривий Ріг? Готовий до опалювального сезону?
показати весь коментар
27.09.2019 10:33 Відповісти
Переживаю за криворожских котяхов...
показати весь коментар
27.09.2019 10:35 Відповісти
Чуть не в тему . Харьков задолженность по зарплате ХТМ за 3 месяца а КАРЛУША андреев выступает и говорит что погасить сможет только к новому году и готовность те же 97% хотя весь Харьков перерыт и работают ШАБАШ на которых деньги есть !
показати весь коментар
27.09.2019 11:25 Відповісти
Тільки ради котика і тиркнув сюди
показати весь коментар
27.09.2019 18:19 Відповісти
Ну что зебилы , на сколько % зебил снизил тарифы в $ эквиваленте ?
показати весь коментар
27.09.2019 10:33 Відповісти
они сделали себе газовый запас а завтра шарагу под названием нафтогаз переминуют и мы вам ничего не должны
показати весь коментар
27.09.2019 10:37 Відповісти
Прикольно....Это если у вас холодно значит вы в 3%...и так по городу.
показати весь коментар
27.09.2019 10:35 Відповісти
Так было и так будет. Ну никто и ничто чиновникам не помешает бравадные рапорты писать!
показати весь коментар
27.09.2019 10:36 Відповісти
Фотка классная, люблю котеек)
показати весь коментар
27.09.2019 10:40 Відповісти
Ещё бы с такими ценами они не были готовы!
показати весь коментар
27.09.2019 11:42 Відповісти
да да готов полностью второй месяц гор воды нет
показати весь коментар
27.09.2019 12:44 Відповісти
Купи бойлер и пошли их нах... с ихней дорогой горячей
показати весь коментар
27.09.2019 15:06 Відповісти
Давайте уже быстрее. Дубарь в хате!!!
показати весь коментар
27.09.2019 15:05 Відповісти