9598 відвідувачів онлайн
4 615 58

Ухвалення законопроєкту №1210 доб'є українську економіку, - експерт

Зміни до Податкового кодексу, закладені в законопроєкті №1210 в його нинішньому варіанті, можуть боляче вдарити по українській економіці і порушити баланс інтересів держави і бізнесу.

Законопроєкт №1210 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних і логічних неузгодженостей в податковому законодавстві" зараз є найбільш проблемним серед усіх, винесених на розгляд Верховної Ради, передає 24.

Ректор Міжнародного інституту бізнесу Олександр Савченко попереджає, що цей законопроєкт несе серйозні загрози для інвесторів в Україні:

Ухвалення законопроєкту №1210 доб'є українську економіку і залишить бюджет без багатьох податків. З України підуть інвестори і не прийдуть нові. Як це відбувається зараз у тютюновій індустрії ...

Експерт має на увазі ситуацію з тютюновою компанією British American Tobacco, яка в 2018 році заплатила в наш бюджет 16 млрд гривень. Тепер компанія переносить регіональний центр із Києва до Бухареста "у зв'язку з тим, що фіскальна і регуляторна політика українського уряду непрогнозована". Тому що законопроєктом №1210 заплановано, що ставка акцизу на сигарети може бути прирівняна до європейської (еквівалент 90 євро за 1000 штук) вже в 2020 році, а не в 2024-му - як було домовлено раніше.

Топ коментарі
+21
так в этом и цель.
все по заветам овоща. чтобы никто кредитов не давал кроме ***** под залог территорий
показати весь коментар
27.09.2019 10:46 Відповісти
+16
Бедный Ринат Лианидыч сейчас еле-еле сводит концы с концами, выживает - а ему хотят рентную плату поднять аж на целых 2%. Давайте лучше коммуналку поднимем в 7 раз как при Пеце, простой нарид оплатит беззаботную жисть Ринат Лианидыча.
показати весь коментар
27.09.2019 10:48 Відповісти
+16
Зебилы , а почему Зеленский говорил что сделает огромные налоги для всяких клятых Порошенок и Коломойских и очень маленькие или вообще уберет для рядовых зебилов , а в итоге сделал все наоборот ? Принятие законопроекта №1210 добьет украинскую экономику, – эксперт - Цензор.НЕТ 8956
показати весь коментар
27.09.2019 10:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так в этом и цель.
все по заветам овоща. чтобы никто кредитов не давал кроме ***** под залог территорий
показати весь коментар
27.09.2019 10:46 Відповісти
Тут не только заветы Овоща и *****
Принятие законопроекта №1210 добьет украинскую экономику, – эксперт - Цензор.НЕТ 8030
показати весь коментар
27.09.2019 10:50 Відповісти
100%! Интересно только за счет кого они будут выполнять бюджет? За счет гражданина Израиля Коломойского?
показати весь коментар
27.09.2019 15:40 Відповісти
Пусть курить бросают в чом проблема?
показати весь коментар
27.09.2019 10:48 Відповісти
На рынке Юность в любой день можно затариться контрабандными сигаретами.
показати весь коментар
27.09.2019 10:53 Відповісти
у нас теж..
Правда у Львові свій виробник контрафакту....

ЛТФ ... не "відомих світових марок"..
показати весь коментар
27.09.2019 10:57 Відповісти
За якою ціною (цікавить Вінстон)?
показати весь коментар
27.09.2019 11:25 Відповісти
Точку сдайте, а то и живу не далеко и не знаю где.
показати весь коментар
27.09.2019 12:00 Відповісти
Бедный Ринат Лианидыч сейчас еле-еле сводит концы с концами, выживает - а ему хотят рентную плату поднять аж на целых 2%. Давайте лучше коммуналку поднимем в 7 раз как при Пеце, простой нарид оплатит беззаботную жисть Ринат Лианидыча.
показати весь коментар
27.09.2019 10:48 Відповісти
Бородатую бабушку обрадуют за счет мелких ФОПов, а не за счет Рината. Шарик, ты дурак.
показати весь коментар
27.09.2019 10:56 Відповісти
Ахметов-не сдохнет,под ним практически все облэнерго,а вот работягам с его ГОКов,таки придётся массово ехать экономику Польши и Чехии поднимать,но они практически все голосовали за "Гнусавого Гнома" и "воны-зробылы це разом!".)))
показати весь коментар
27.09.2019 10:57 Відповісти
Зебилы , а почему Зеленский говорил что сделает огромные налоги для всяких клятых Порошенок и Коломойских и очень маленькие или вообще уберет для рядовых зебилов , а в итоге сделал все наоборот ? Принятие законопроекта №1210 добьет украинскую экономику, – эксперт - Цензор.НЕТ 8956
показати весь коментар
27.09.2019 10:49 Відповісти
потому что он никому ничего никому ничего не должен кроме семьи и Игоря Валерьевича
показати весь коментар
27.09.2019 10:51 Відповісти
Им пох, они гонят и не сигналят
показати весь коментар
27.09.2019 10:52 Відповісти
Вони працюють.
показати весь коментар
27.09.2019 10:49 Відповісти
Аж соплі зелені з вушей лізуть з парою Так стараються знищити Україну.
показати весь коментар
27.09.2019 10:52 Відповісти
При Юлі такого не було...
показати весь коментар
27.09.2019 10:55 Відповісти
А что, в Бухаресте не европейский акциз?
показати весь коментар
27.09.2019 10:51 Відповісти
№ 20
показати весь коментар
27.09.2019 11:27 Відповісти
в Бухаресте не меняют правил в процессе игры. если договорились о поднятии в 2024, значит нужно это делать в 2024, а не в 2020
показати весь коментар
27.09.2019 11:48 Відповісти
Ты тупой. Тут еще не понятно, поднимут или нет, а они уже переехали туда, где европейский акциз.
показати весь коментар
27.09.2019 11:51 Відповісти
дружок, ты настолько глуп, что даже не понимаешь о чем речь речь идет не о размере акцизов, а о политике власти, ее договороспособности и предсказуемости. но, похоже, на это у тебя мозга не хватает те самые 73%?
показати весь коментар
27.09.2019 12:39 Відповісти
Не перестаю напоминать зелебобикам, что они сделали это вместе, а то память у этого народца короткая.
показати весь коментар
27.09.2019 10:51 Відповісти
Ты ж из Лаптеландии воешь!
показати весь коментар
27.09.2019 10:58 Відповісти
Твои имя и фамилия - без шансов.
показати весь коментар
27.09.2019 11:00 Відповісти
Да, шансов стать человеком у тебя немного! Так и умрешь русским!
показати весь коментар
30.09.2019 10:19 Відповісти
Насчет Лартеландии, на Кипре, откуда я пишу, есть своя аннексированная территория, наподобие нашего Крыма. Не перестаю просвещать киприотов.
показати весь коментар
27.09.2019 11:01 Відповісти
Давно интересует вопрос, почему любители Барыги пищут преимущественно из-за границы? То из Беларуси, то из Австралии, то из Кипра?
показати весь коментар
27.09.2019 11:06 Відповісти
1. Хто такий Барига?
2. Зараз я пишу з Туреччини де перебуваю на заслуженому порохоботському відпочинку. А зебіли нехай їдуть до крисму.
показати весь коментар
27.09.2019 11:32 Відповісти
Подгорело, киприот ты наш таёжный?
показати весь коментар
30.09.2019 10:17 Відповісти
Ухвалення законопроєкту №1210 доб'є українську економіку і залишить бюджет без багатьох податків. З України підуть інвестори і не прийдуть нові. Як це відбувається зараз у тютюновій індустрії ...

один виробник контрафактних цигарок перебазував офіс з ДОКАЗАМИ ДЛЯ ПРОКУРАТУРИ в Румунію )))
можливо це і можна називати Втечею "інвестора".
показати весь коментар
27.09.2019 10:54 Відповісти
Больше всего,обрадуются работники ахметовских ГОКов в родном для "Шмаркли" Кривом Роге,когда "рыжий" уволит их и им жрать будет-нечего. Вот веселье-то будет в Кривбассе!
показати весь коментар
27.09.2019 10:54 Відповісти
Винить можно только себя , выборы были демократичными . Сами избрали клоунов и фотографов. Помню как один зебил мне с пеной у рта доказывал , что зеля крутой и во всем разберется , но пока сплошные фэйлы от эпических до просто жопа.
показати весь коментар
27.09.2019 10:58 Відповісти
А ну-ка, расскажи-ка нам, что ж это за "фэйлы"?
показати весь коментар
27.09.2019 11:04 Відповісти
Эксперды такие как этот мен, довели страну до ручки.
показати весь коментар
27.09.2019 10:58 Відповісти
А можна посилання на офіційну заяву British American Tobacco що "Тепер компанія переносить регіональний центр із Києва до Бухареста "у зв'язку з тим, що фіскальна і регуляторна політика українського уряду"? Насправді, перенесення регіонального центру не стосується перенесення виробничих потужностей. Та і чого їх переносити, якщо акциз не буде перевищувати європейський, а виробництво значно дешевше. Так і акциз стосується тільки продажу в Україні.
показати весь коментар
27.09.2019 11:01 Відповісти
Так і акциз їх ніяким чином не обходить. Акциз це прямий податок з кінцевого споживача. Хіба що може знизити попит за такої ціни кінцевого продукту. Але що стосовно цигарок то не думаю що дуже.
показати весь коментар
27.09.2019 11:16 Відповісти
"два зебила это сила" - как раз про вас с чесноком.
Чтоб ты знал, акциз включается в цену и, соответственно, повышает сумму налогов, которые должен уплатить производитель в бюджет, и не после реализации, а после производства.
Это должно было произойти в 2024 году, а по закону 1210 - в 2020-ом.
Попробуй поставить себя на место производителя: ты планировал, что через 4 года, как и было договорено с государством, а теперь пришла трускавецкая молодежь и говорит: нет, уже в следующем году.
Тебе бы понравилось?
показати весь коментар
27.09.2019 11:57 Відповісти
Чтоб ты знал, акциз включается в цену и, соответственно, повышает сумму налогов, которые должен уплатить производитель в бюджет, и не после реализации, а после производства.

В конечном итоге все равно эти деньги возвращаются производителю и оплачивает их конечный потребитель. Причем повышается акциз - повышается цена на все сигареты в том числе и на те, с которых был уплачен предыдущий меньший акциз.
показати весь коментар
27.09.2019 12:05 Відповісти
в конечном итоге бюджет Украины недополучит 16 миллиардов гривен налогов.
Хотя, кому я это говорю...
показати весь коментар
27.09.2019 12:13 Відповісти
Мне эти пугалки напоминают атопуциннападьот. 100500 лярдов. Так цифра красивше.
показати весь коментар
27.09.2019 12:46 Відповісти
да кому ты нужен, чтоб пугать тебя?
От тебя разве что-то зависит, ты, явно, не только странствуешь виртуально, но и работаешь так же.
показати весь коментар
27.09.2019 12:50 Відповісти
Акциз касается всех производителей, независимо от того, где располагается предприятие, и на импортные сигареты будет такой же акциз. То есть, в конечном итоге, этот акциз в казну будут уплачивать курильщики, чему я очень рад. Тут тройной профит - и предприятие не будет нести убытки, и казна значительно пополнится, и курильщики будут платить за нанесение вреда окружающим.
показати весь коментар
27.09.2019 13:16 Відповісти
№ 28
показати весь коментар
27.09.2019 11:25 Відповісти
«Слуга народу» Микола Тищенко взяв собі в помічники 22-річну модель
показати весь коментар
27.09.2019 11:05 Відповісти
А мав взяти у помічниці 100-літню старуху?
показати весь коментар
27.09.2019 11:07 Відповісти
Пан понимает толк в извращениях.
показати весь коментар
27.09.2019 11:32 Відповісти
Шта? в Украине есть экономика? А я думал шоколадный мародер с кагтавым кумом-поедльником все разворовали
показати весь коментар
27.09.2019 11:07 Відповісти
Давайте ще і "баланс інтересів бізнеса і держави" впишемо в Конституцію як принцип роботи держави! Бо, коли слухаєш спеціалістів , то таке враження, що у нас не правова, а більше бізнесова держава (олігархічна). 95% українців живуть з найнижчою зарплатою і пенсією на континенті, а їм впарюють всякі цифрові ідеї, нові і нові прожекти, які не мають прямого стосунку до життя людей.
показати весь коментар
27.09.2019 11:07 Відповісти
Надоело бесконечное нытьё об одном и том же.Изо дня в день.Измором берут
показати весь коментар
27.09.2019 11:17 Відповісти
Как тут не ныть, когда существование кормушки под угрозой...)
показати весь коментар
27.09.2019 11:26 Відповісти
Это прямая защита коррупции: "ты мне, я тебе". Называйте вещи своими именами.
показати весь коментар
27.09.2019 11:29 Відповісти
Ухвалення законопроєкту №1210 доб'є українську економіку, - експерт - Цензор.НЕТ 725
показати весь коментар
27.09.2019 11:31 Відповісти
12-й пост на одну тему за одни сукти!!! Бутусов, деньги не пахнут?
показати весь коментар
27.09.2019 11:58 Відповісти
Не х..... добивать, она уже не дышит.
показати весь коментар
27.09.2019 12:26 Відповісти
Как же сильно лоббируют отмену антиолигархического закона.
показати весь коментар
27.09.2019 13:47 Відповісти
Олигархи запели в унисон - не хотят платить налоги!
показати весь коментар
27.09.2019 14:49 Відповісти
Интересно только за счет кого они будут выполнять бюджет? За счет гражданина Израиля Коломойского?
показати весь коментар
27.09.2019 15:43 Відповісти