9578 відвідувачів онлайн
1 565 57

Переговори з МВФ продовжаться через 2 тижні, - Рожкова

Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми розраховуємо, що протягом найближчих двох тижнів ми закінчимо цю роботу. А вже за два тижні відбудуться щорічні збори Міжнародного валютного фонду і Світового банку, де можна буде напевно фіналізувати це все, оскільки там будуть усі учасники процесу", - сказала вона журналістам.

За її словами, МВФ зберігає жорстку позицію щодо "Приватбанку".

"Для Міжнародного валютного фонду неприйнятне оскарження націоналізації як такої, і другий момент важливий - робота щодо повернення активів, повернення витрачених державою грошей", - сказала Рожкова.

При цьому вона зазначила, що в частині повернення активів йдеться не лише про "Приватбанк", а й про великі банки, які було виведено з ринку, - "Дельта Банк", "ВіЕйБі Банк", "Фінансова ініціатива", "Фінанси та кредит", "Імексбанк".

Топ коментарі
+8
а пока шьют зеленьіе тапочки
показати весь коментар
27.09.2019 19:23 Відповісти
+8
https://twitter.com/jozefkneht1 Йозеф Кнехт‏ @jozefkneht1 https://twitter.com/jozefkneht1/status/1177570997349888001 3 часа назад

Кошкіна пише, що Данилюк написав заяву ще до поїздки в США, про це не повідомлялося, так як Зе хотів обговорити з ним заяву після повернення. Але хтось (Богдан) злив цю інфу, щоб обрубати Данилюку шляхи для відступу. І так, це пов'язано з МВФ та Приватом.
показати весь коментар
27.09.2019 19:25 Відповісти
+8
землю вместе с людишками поставят в залог кредита...
показати весь коментар
27.09.2019 19:25 Відповісти

Завантаження...