9125 відвідувачів онлайн
970 16

Кабмін має намір представити в Раді план діяльності поточного тижня, - Гончарук

Кабмін має намір представити в Раді план діяльності поточного тижня, - Гончарук

Кабінет Міністрів поточного тижня планує представити у Верховній Раді план діяльності уряду.

Про це заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на брифінгу 30 вересня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Цього тижня ми плануємо представити програму діяльності уряду в парламенті, і дуже сподіваємося, що колеги-депутати нас із цією програмою підтримають", - сказав він.

За словами прем'єра, в основу документа покладено людиноцентричний підхід.

Топ коментарі
+2
Наполеон
Согласно предвыборной программе, а также заявлениям Зеленского и членов его команды, новый президент обещал:

· провести налоговую амнистию;
· заменить налог на прибыль налогом на выведенный капитал;
· отменить мораторий на продажу сельхозземель;
· сделать так, чтобы Украина полностью обеспечивала себя энергоресурсами и начала их экспортировать;
· внедрить экономический паспорт украинца (предлагается перечислять на счет каждого ребенка средства от реализации государством природных благ (недра, земли);
· пересмотреть условия сотрудничества с Международным валютным фондом;
· гарантировать стабильность ПриватБанка;
· снизить тарифы на газ.
показати весь коментар
30.09.2019 12:34 Відповісти
+2
Очень простой план, с таким справится не то что клоуны, даже уборщица в цирке. Продать землю, продать госпредприятия, и отдать все что осталось в концессию (аренду-дороги, УЗ, АЭС, коммунальные предприятия), армию сократить, и полная диЖИд,ализация. Потом можно и отдахнуть, в Израиль.
показати весь коментар
30.09.2019 12:43 Відповісти
+2
Ніхто в цій команді без плану не працює! Під планом приймаються доленосні ршення, включаючи формули росту ВВП на калькуляторі.
показати весь коментар
30.09.2019 12:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не прошло и сто дней, даже больше.
показати весь коментар
30.09.2019 12:33 Відповісти
Очень простой план, с таким справится не то что клоуны, даже уборщица в цирке. Продать землю, продать госпредприятия, и отдать все что осталось в концессию (аренду-дороги, УЗ, АЭС, коммунальные предприятия), армию сократить, и полная диЖИд,ализация. Потом можно и отдахнуть, в Израиль.
показати весь коментар
30.09.2019 12:43 Відповісти
А нам?
показати весь коментар
30.09.2019 12:45 Відповісти
Наполеон
· гарантировать стабильность ПриватБанка;
· снизить тарифы на газ.
показати весь коментар
30.09.2019 12:34 Відповісти
Есть ли у вас ПЛАН мистер Фикс?! Доложите ваш ПЛАН товарищчь Жюков.............
показати весь коментар
30.09.2019 12:35 Відповісти
Кабмин намерен представить в Раде план деятельности на текущей неделе, - Гончарук - Цензор.НЕТ 2002
показати весь коментар
30.09.2019 12:35 Відповісти
Ти диви! "Юноє дарованіє" визнало, що працюють без плану! 😁
показати весь коментар
30.09.2019 12:36 Відповісти
Ніхто в цій команді без плану не працює! Під планом приймаються доленосні ршення, включаючи формули росту ВВП на калькуляторі.
показати весь коментар
30.09.2019 12:44 Відповісти
Бритвы сейчас дорого стоят, деньги экономить приходится
показати весь коментар
30.09.2019 12:48 Відповісти
В четверг расскажи. После дождичка.
показати весь коментар
30.09.2019 12:38 Відповісти
пока нормально смотрится, не то что у попередников, ни программ, ни подхода
показати весь коментар
30.09.2019 12:45 Відповісти
100%, единственный недостаток - не побрился.
показати весь коментар
30.09.2019 12:46 Відповісти
Кабмин намерен представить в Раде план деятельности на текущей неделе, - Гончарук - Цензор.НЕТ 7990
Marusya Zvirobiy.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2346773082307146&set=a.1443074889343641&type=3&theater&ifg=1
1. ****** морально в коментах сєпарську вату і ні в чому собі не відмовляйте, бо вони воюють з вами за ті мозги, які читають і тільки оприділяються з позицією (не забуваємо що їх 73% з 42% проголосувавших взагалі!) Тож за другу половину країни і йде інформ війна!)
2. Вичисляйте ботів. Зараз знову почалася війна ботів. Якщо бачите проросійські лозунги, вкидайте картинки БОТ В КОМЕНТАХ! І конкретний акаунт треба так і називати під його коментом аби він не вводив в оману легковірних, не таких на тому обізнаних як вже ви )
3. Ви красавчики!)))) Ви відчуваєте що ви творите своїм запалом??))) Ваш тролінг вбиває і страшенно бісить мокшан ))) у вас все чудово получається! Пишаюсь! Да! Це мої бандеровці!))
показати весь коментар
30.09.2019 12:45 Відповісти
ЧеловєкоЦєнтифуга!
🤗
показати весь коментар
30.09.2019 12:49 Відповісти
"план діяльності поточного тижня"-це ,здається,план на ОДИН тиждень?
показати весь коментар
30.09.2019 13:09 Відповісти