7012 відвідувачів онлайн
1 822 28

Пристайкові присвоєно дипломатичний ранг посла, - указ президента

Пристайкові присвоєно дипломатичний ранг посла, - указ президента

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння міністру закордонних справ Вадиму Пристайку дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла.

"Присвоїти Пристайкові Вадиму Володимировичу - міністру закордонних справ України - дипломатичний ранг Надзвичайного і Повноважного Посла", - цитує Цензор.НЕТ указі №723/2019 від 30 вересня, опублікований на сайті глави держави.

Згідно з даними пресслужби МЗС, раніше у Пристайка був дипломатичний ранг надзвичайного і повноважного посланника першого класу.

Топ коментарі
+5
Пристайкові присвоєно дипломатичний ранг посла, - указ президента - Цензор.НЕТ 206
показати весь коментар
30.09.2019 17:50 Відповісти
+4
Держи! Ты его заслужил твой значок:
Пристайко присвоен дипломатический ранг посла, - указ президента - Цензор.НЕТ 129
показати весь коментар
30.09.2019 17:40 Відповісти
+3
А без согласия бени такой указ мог появиться?
показати весь коментар
30.09.2019 17:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А что разве не было?
показати весь коментар
30.09.2019 17:28 Відповісти
А нагрудний значок видадуть?
показати весь коментар
30.09.2019 17:30 Відповісти
Держи! Ты его заслужил твой значок:
Пристайко присвоен дипломатический ранг посла, - указ президента - Цензор.НЕТ 129
показати весь коментар
30.09.2019 17:40 Відповісти
Пристайкові присвоєно дипломатичний ранг посла, - указ президента - Цензор.НЕТ 206
показати весь коментар
30.09.2019 17:50 Відповісти
Поки їхав додому мене вже й нагородили. Дуже дякую! ЗІ Де, *****, 3 кг цукерок Ромашка від Рошена що додаються? Зжер сам? Як вже дістала ця зубожіла голота!
показати весь коментар
30.09.2019 19:13 Відповісти
Ну да) типа сосательных конфет *Моника* для всех зебилов)))
показати весь коментар
30.09.2019 17:48 Відповісти
Що, вже і йому пора у відставку?
показати весь коментар
30.09.2019 17:30 Відповісти
и посол он в ранг...
показати весь коментар
30.09.2019 17:31 Відповісти
Интересно, сколько пробудет пристайко министром у моники?)х когда драпать начнёт?
показати весь коментар
30.09.2019 17:32 Відповісти
ну, всьо: тепер Україна вдвічи більше дипломатичних перемог отримає
показати весь коментар
30.09.2019 17:35 Відповісти
показати весь коментар
30.09.2019 17:36 Відповісти
Ще років 50--і ця Прєстайка вивчить укр. мову пристойно.
показати весь коментар
30.09.2019 22:38 Відповісти
Ну хоть не картавый
показати весь коментар
30.09.2019 17:35 Відповісти
Беня указ уже завизировал?
показати весь коментар
30.09.2019 17:35 Відповісти
А без согласия бени такой указ мог появиться?
показати весь коментар
30.09.2019 17:38 Відповісти
Та да...😀
показати весь коментар
30.09.2019 17:39 Відповісти
Довго думав Вовка, як же сьогодні офіційно похмелитися, щоб не як алкоголік - під президентським столом. І надумав. Вручив Пристайко дипломата. І сьогодні Пристайко обмиває дипломата.
показати весь коментар
30.09.2019 17:37 Відповісти
Уж послали так послали
показати весь коментар
30.09.2019 17:37 Відповісти
Отработали хлопци в Штатах на 5 с плюсом - пошли награды)
показати весь коментар
30.09.2019 17:39 Відповісти
по своим действиям, он ещё пока клерк..
показати весь коментар
30.09.2019 17:40 Відповісти
либо ложь либо невежество
показати весь коментар
30.09.2019 17:42 Відповісти
Пристайко присвоен дипломатический ранг посла/ За то что : Санкции против РФ начинают идеологически разваливаться, - Пристайко/ А тех кто боролся за санкции: Зеленский лишил дипломатического ранга трёх антироссийских политиков
показати весь коментар
30.09.2019 17:49 Відповісти
нагорода за успішний старт капітуляції перед країною-агресором.
показати весь коментар
30.09.2019 17:52 Відповісти
теперь со всеми странами-производителями наркоты безвиз будет
показати весь коментар
30.09.2019 17:55 Відповісти
Пля - ну не верю я этому Дрыстайко - ну на роже у него написано ... Да и дела у него очень подозрительные (ласково говоря)...
(лучше пусть я ошибаюсь)
показати весь коментар
30.09.2019 18:00 Відповісти
посла в Украине?
показати весь коментар
30.09.2019 18:09 Відповісти