10151 відвідувач онлайн
7 572 26

Нардепи ухвалили закон про концесію

Нардепи ухвалили закон про концесію

Верховна Рада ухвалила в другому читанні і в цілому законопроєкт №1046 про концесію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Громадське".

Документ підтримали 257 депутатів.

Цей закон врегулює умови передачі державного і комунального майна концесіонеру в цілях виконання умов концесійного договору. Депутати сподіваються, що це дозволить підвищити інвестиційну привабливість України та дозволить залучити інвестиції в оновлення інфраструктурних проєктів, зокрема портів, аеропортів, доріг тощо.

"Механізм концесії дозволяє державі покласти на приватний сектор інвестиційні, соціальні, екологічні та інші зобов’язання на весь період концесії, при цьому зберігаючи у державній власності, як існуюче так і новозбудоване майно. Більше того, державний бюджет отримуватиме частку доходів від діяльності приватного інвестора у вигляді концесійних платежів", — йдеться у пояснювальній записці до законопроєкту.

Умови концесії раніше регулювалися чотирма різними законами, які суперечать один одному. За словами депутатки Верховної Ради Роксолани Підласий, в Україні вже діє близько 150 договорів про концесію, але вони не стали успішними.

У країнах Євросоюзу, навпаки, механізм державно-приватного партнерства, в тому числі концесії, дозволив реалізувати понад 1800 проєктів на суму 365 млрд євро. "У 2013-2017 роках Туреччина залучила понад 88 млрд євро на різні проєкти - від будівництва нових аеропортів до закладів охорони здоров'я", - заявила вона.

Топ коментарі
+16
незабаром..
Нардепы приняли закон о концессии - Цензор.НЕТ 3474
показати весь коментар
03.10.2019 13:49 Відповісти
+10
Нардепы приняли закон о концессии - Цензор.НЕТ 5036
показати весь коментар
03.10.2019 13:46 Відповісти
+9
Нардепы приняли закон о концессии - Цензор.НЕТ 9275Незабаром на кічу)
показати весь коментар
03.10.2019 13:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а не кацапський ти часом соловейчик, вова?
показати весь коментар
03.10.2019 13:44 Відповісти
Чому "Україну" ви написали з маленької літери?
показати весь коментар
03.10.2019 13:56 Відповісти
це ноу-хау в орфографии
показати весь коментар
03.10.2019 13:57 Відповісти
Нардепы приняли закон о концессии - Цензор.НЕТ 9275Незабаром на кічу)
показати весь коментар
03.10.2019 13:43 Відповісти
незабаром..
Нардепы приняли закон о концессии - Цензор.НЕТ 3474
показати весь коментар
03.10.2019 13:49 Відповісти
Выкрестам репатриация запрещена. Вова останется с вами.
показати весь коментар
03.10.2019 14:21 Відповісти
)))))))))
показати весь коментар
03.10.2019 13:50 Відповісти
№ 58
показати весь коментар
03.10.2019 13:58 Відповісти
Ура товарищи!
показати весь коментар
03.10.2019 13:44 Відповісти
Нардепы приняли закон о концессии - Цензор.НЕТ 5036
показати весь коментар
03.10.2019 13:46 Відповісти
Нардепи ухвалили закон про концесію - Цензор.НЕТ 9075
показати весь коментар
03.10.2019 14:05 Відповісти
«Ваучера может хватить на приобретение двух или даже трех, а если повезет, то и большего количества автомобилей "Волга"». Анатолий Чубайс на пресс-конференции «Народная Приватизация». Москва. РФ. 21 августа 1992 г.
показати весь коментар
03.10.2019 14:05 Відповісти
концессионеры довольны
Нардепи ухвалили закон про концесію - Цензор.НЕТ 9428
показати весь коментар
03.10.2019 13:51 Відповісти
Ну теперь то эпоха бедности закончится..? Или опять есЧо нет..?
показати весь коментар
03.10.2019 13:51 Відповісти
Данный закон урегулирует условия передачи государственного и коммунального имущества в коммунальную собственность Источник: https://censor.net/n3151875
показати весь коментар
03.10.2019 13:52 Відповісти
Землю продать, госсобственность продать, остальное в концессию, и можно отдохнуть на комфортных пляжах Красного моря, со смартфоном, в котором вместилось все остальное государство.
показати весь коментар
03.10.2019 13:52 Відповісти
уже продавать давно нечего, но ивреи не были бы ивреями,
если бы не придумывали все новые и новые схемы.
показати весь коментар
03.10.2019 14:07 Відповісти
Ти з переляку на свого зєБоха задню лапу підняв?
показати весь коментар
03.10.2019 14:24 Відповісти
пнх недоумок, у мене зроду не було авторитетів,
показати весь коментар
03.10.2019 14:26 Відповісти
Не жванди, я твою пику в косоворотці вже давно спостерігаю.
показати весь коментар
03.10.2019 14:28 Відповісти
Кнопкодави знову тиснули на капу не читаючи?
показати весь коментар
03.10.2019 14:23 Відповісти
А МАКСИМАЛЬНЫЙ ПЕРЕОД КОНЦЕССИИ НЕ ОГРАНИЧЕН !?) ТОГДА НАРОД УКРАИНЫ БЕРЕТ УКРАИНУ В СВОИ РУКИ НАВСЕГДА !)
показати весь коментар
03.10.2019 15:18 Відповісти
А КТО ПРОТИВ ТОМУ И ВСЕЙ ЕГО РОДНЕ ПЗДА !!!
показати весь коментар
03.10.2019 22:28 Відповісти
Закон о кончесии не кива писал?
показати весь коментар
03.10.2019 18:27 Відповісти