9476 відвідувачів онлайн
1 584 4

Ліга Європи: "Олександрія" у Львові зіграла внічию з бельгійським "Гентом"

У Львові в матчі другого туру групової стадії Ліги Європи "Олександрія" зіграла внічию 1:1 з бельгійським "Гентом".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Рахунок на 6 хвилині відкрили бельгійці, гол на рахунку Депуатра. Українці відігралися в другому таймі, за "Олександрію" забив Сітало.

Таким чином, "Олександрія" набрала перше очко в груповому етапі Ліги Європи в історії клубу. Команда Шарана наступну гру проведе на виїзді проти французького "Сент-Етьєна" 24 жовтня.

Завантаження...