8657 відвідувачів онлайн
1 365 24

У директора ДБР має бути більше повноважень, - Труба

У директора ДБР має бути більше повноважень, - Труба

У керівника Державного бюро розслідувань (ДБР) має бути більше повноважень, ніж йому надає нинішнє законодавство.

Таку думку висловив директор Бюро Роман Труба в інтерв'ю ТСН.ua.

Насамперед йдеться про обов'язок директора погоджувати рішення зі своїми заступниками, пише Інтерфакс-Україна.

"Законодавець не прописує механізм цього погодження. А за скільки днів заступники мають дати таке погодження? За день, за 10 днів, можливо, за місяць? Якщо заступник не дає таке погодження, яке рішення має ухвалити директор?" - пояснив Труба.

Водночас, наголосив він, закон покладає відповідальність за діяльність ДБР на главу цього відомства.

"Якщо директор несе таку відповідальність, він зобов’язаний мати такі повноваження. В такому випадку повноваження мають дорівнювати відповідальності", - зазначив Труба.

Крім того, директор ДБР не має повноважень щодо притягнення співробітників цього відомства до дисциплінарної відповідальності.

"Я працюю півтора року, і я не можу наразі жодного працівника притягнути до відповідальності. Чи це ефективно? Я вам дам відповідь - ні, неефективно. Ми намагаємося зробити, щоб конкурсний відбір і призначення працівників було ідеальнм і ми брали максимально ефективних людей. Але завжди є ризики, що працівник може вчинити дисциплінарне порушення", - сказав Труба.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський у своєму законопроєкті 2611 пропонує розширити повноваження директора ДБР. Документ скасовує обов'язкове узгодження рішень із заступниками та надає керівнику Бюро право притягати співробітників до адміністративної відповідальності.

Верховна Рада ухвалила закон про створення Державного бюро розслідувань 12 листопада 2015 року. У 2017 році конкурс на посаду глави Бюро виграв Роман Труба, який до цього працював в органах прокуратури. 27 листопада 2018 року ДБР розпочало правоохоронну діяльність. До компетенції відомства належать розслідування злочинів, скоєних вищими чиновниками, суддями, працівниками правоохоронних органів, а також військові злочини.

Топ коментарі
+12
если для тебя Портов пример и образец для подражания, тогда для тебя и сифилис - простуда..
показати весь коментар
04.10.2019 14:26 Відповісти
+9
заместители трубы не хотят согласовывать решения портного?
показати весь коментар
04.10.2019 14:18 Відповісти
+9
Такие как портнов такого наделали что еще долго разгребать, а если подойдут зебилоиды то может и не разгрести!
показати весь коментар
04.10.2019 14:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
заместители трубы не хотят согласовывать решения портного?
показати весь коментар
04.10.2019 14:18 Відповісти
А сколько в Трубу влезет?
показати весь коментар
04.10.2019 14:18 Відповісти
Сколько не дай - все будет мало.
показати весь коментар
04.10.2019 14:21 Відповісти
Надо его назначить Императором!
показати весь коментар
04.10.2019 14:24 Відповісти
Его надо подключить к самой ГЛАВНОЙ канализационной трубе!
показати весь коментар
04.10.2019 15:46 Відповісти
а бывает сам начальник не идеальный, начнет наказывать неугодных ему, тут не угадаешь
показати весь коментар
04.10.2019 14:19 Відповісти
труба портнова - главная надежда "нарiдных мздiтелей". труба гудит и перекачивает фекалии.
показати весь коментар
04.10.2019 14:22 Відповісти
Берите пример с Портнова, тот голыми руками делает больше вас всех вместе взятых.
показати весь коментар
04.10.2019 14:22 Відповісти
Такие как портнов такого наделали что еще долго разгребать, а если подойдут зебилоиды то может и не разгрести!
показати весь коментар
04.10.2019 14:24 Відповісти
то выходит в Украине все воры, но никто не ворует?
показати весь коментар
04.10.2019 14:26 Відповісти
все воры??? все это кто?
пс зае***и вы со своей кацапской пропагандой!
показати весь коментар
04.10.2019 14:29 Відповісти
если для тебя Портов пример и образец для подражания, тогда для тебя и сифилис - простуда..
показати весь коментар
04.10.2019 14:26 Відповісти
Да ты придурок и так всех затрахал,надо наоборот урезать вдвое,и язык тебе укоротить ...
показати весь коментар
04.10.2019 14:25 Відповісти
а императором провозгласить его не надо? вместе с перзидентом на пару
показати весь коментар
04.10.2019 14:31 Відповісти
То нехай дасть йому ці повноваження "Портянка". Чому він в УПК це не заклав? Чи може зараз дадуть повноваження, щоб не мішали окремі до кінця злити країну?
показати весь коментар
04.10.2019 14:33 Відповісти
та вообще нужно вернуть все реформы УК УПК и Админ в 90-х..
тогда менты дали пиндюдей и бандит показал где спрятал награбленное (автомобиль, деньги, золото и пр.)
а сейчас - все паны, которые правоохранителей нафик посылают...
показати весь коментар
04.10.2019 14:34 Відповісти
директор ДБР повинен мати хоч якийсь розум та патріотизм, а не бути галімою сявкою путєна портнога
показати весь коментар
04.10.2019 14:40 Відповісти
Трубу на осину. Портнова рядом.
показати весь коментар
04.10.2019 14:45 Відповісти
У директора ДБР має бути більша труба
показати весь коментар
04.10.2019 14:53 Відповісти
за прослушку его самого турнуть пора, а он рассуждает о своих полномочиях
показати весь коментар
04.10.2019 14:57 Відповісти
Ой.....
Де жа вю.....
Авакян -2...
показати весь коментар
04.10.2019 15:03 Відповісти
Короче, отмазка не меняется со времен царя гороха: недостаточно полномочий.
показати весь коментар
04.10.2019 15:06 Відповісти
Вже самі собі прослушку встановлюють куди ще більше повноважень.
показати весь коментар
04.10.2019 15:10 Відповісти
Канализационная труба хочет больше полномочий, чтобы всю оборонку поскорее слить.
показати весь коментар
04.10.2019 15:54 Відповісти