6745 відвідувачів онлайн
8 311 456

Зростання економіки на 40% - це наша спільна мета, вона реальна, - Гончарук

Зростання економіки на 40% - це наша спільна мета, вона реальна, - Гончарук

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук пообіцяв у кінці кожного тижня проводити аналіз діяльності Кабміну.

Про це він написав у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

Він нагадав, що щодня протягом  тижня на різних майданчиках країни міністри "пояснювали людям цілі Програми дій уряду". "Люди повинні знати до деталей про всі наші наміри і амбітні плани. Підкреслю ще раз: зростання економіки на 40% - це наша спільна мета. Вона реальна. Для цього необхідно багато працювати, тому бажаю всім нам сил", - зазначив він.

Глава уряду зауважив, що відтепер в кінці кожного тижня буде проводити аналіз діяльності Кабміну. Зокрема, нинішній тиждень, за його словами, був дуже напруженим і особливо відповідальним, адже уряд представив Програму діяльності на 5 років, і Верховна Рада її прийняла. "Головна її мета - зробити так, щоб держава працювала для людей. Людиноцентричність - базовий акцент документа", - підкреслив прем'єр-міністр.

Крім того, зазначив він, Кабмін на цьому тижні прийняв кілька проривних рішень, зокрема про цифровізації довіреностей на митні огляди, завдяки чому мінімізується корупційна складова і зайві витрати бізнесу.

Тепер майно боржників продаватимуть через електронні аукціони "Прозоро. Продажі". Ціна угод зросте, а зловживання в інтересах "своїх" унеможливляться. Окрім того, ми відклали до 1 січня стягнення штрафів із власників авто на єврономерах.


"Чиновники Держгеокадастру виконали моє доручення, яке я поставив тиждень тому. Виявляється, за 7 днів усе-таки можливо запустити розробку єдиної системи кадастрів, яка міститиме достовірну інформацію про природні ресурси країни та буде доступною громадянам. Відтепер можна бачити онлайн всі рішення територіальних органів. Усі дані оновлюються автоматично.

Щоби перевірити готовність регіонів до опалювального сезону та скоординувати дії з реалізації реформ, у вівторок я провів селекторну нараду. Уряд визначив там головні акценти.

Перший - субсидії мають отримати без виключення всі, хто цього потребує. Водночас ми з’ясовуємо, якими методами для приховування реальних доходів користуються деякі заявники на субсидію.  Другий акцент - кожна українська родина, усі дитячі садочки, школи та лікарні будуть забезпечені теплом, світлом та гарячою водою. Це енергетична безпека держави, тобто один із головних наших пріоритетів.

Для прискорення економічного зростання країни ми поглибили та впорядкували співпрацю між Урядом і Національним банком. Підписали Меморандум про координацію політик. Я вдячний Нацбанку за незалежну й послідовну політику. Наша економіка відновлюється, а інфляція знижується.

А вчора я мав велику зустріч із представниками бізнесу, де окреслив основні напряки Програми дій Уряду, які стосуються підприємців. Ми на постійному контакті. Уряд дбатиме про бізнес і захищатиме його від тиску, зокрема який чинять силові структури", - написав він.

Прем'єр-міністр також подякував парламенту за підтримку надзвичайно важливих економічних законів. Зокрема, він згадав про прийняття закону №1054-1 про приватизацію, який скасовує перелік з 1470-ти заборонених до приватизації підприємств, і закон №1046 "Про концесії", який об'єднає зусилля держави і бізнесу в розвитку дуже великих об'ектів.

Зростання економіки на 40% - це наша спільна мета, вона реальна, - Гончарук 01

Топ коментарі
+24
Рост экономики на 40% - это наша общая цель, она реальная, - Гончарук - Цензор.НЕТ 9215
показати весь коментар
06.10.2019 02:20 Відповісти
+23
Ця брехня виглядає як знущання над тими хто вибрав це зелене непорозуміння 🤔
показати весь коментар
06.10.2019 02:32 Відповісти
+20
А вы еще налоги повысте, ФОПам какуюто отчетность придумайте со штрафами и будет вам рост экономики в ЖОПУ!!
показати весь коментар
06.10.2019 02:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 5 з 5
Залишилось тільки падіння економіки зупинити.
показати весь коментар
06.10.2019 08:42 Відповісти
стока яростной критики и истерик, и ни одного на Майдане...
тупые ленивые животные
показати весь коментар
06.10.2019 08:48 Відповісти
Не хвилюйся. Коли почнеться Майдан- мало тобі не здасться.
показати весь коментар
06.10.2019 08:51 Відповісти
На жаль, нам тоді всім мало не здасться(((
показати весь коментар
06.10.2019 09:35 Відповісти
Рост экономики на 40% - это наша общая цель, она реальная, - Гончарук - Цензор.НЕТ 9575
показати весь коментар
06.10.2019 08:54 Відповісти
Зробіть хоча б 4, а не галасуйте , вже місяць, про майбутні 40... Бо крім обіцянок, поки лише здача інтересів країни в вас реально виходить...
показати весь коментар
06.10.2019 09:00 Відповісти
чтобы обеспечить рост экономики на 40 % за пять лет надо чтобы экономика росла в год примерно на 8,5 %
показати весь коментар
06.10.2019 09:12 Відповісти
"Что нам стоит дом построить: нарисуем - будем жить" (детский стишок)
показати весь коментар
06.10.2019 10:51 Відповісти
Лёха, заплати за коммуналку свою, а потом рассуждай!
показати весь коментар
06.10.2019 09:14 Відповісти
сказочник...нет сказочный долбо... ой, тоже нет - это х.ло
да что ж такое...все красивые слова заняты)))) адиёт, короче
показати весь коментар
06.10.2019 09:22 Відповісти
Стопами яценюка и гройсмана - обещать и воровать-воровать-воровать.
показати весь коментар
06.10.2019 09:23 Відповісти
Зебилы вы сделали это вместе пуйло уже ваш миротворец-
Россия и США поменялись ролями на международной арене, заявила бывшая глава https://lenta.ru/tags/organizations/mid/ МИД Испании Ана Паласио в своей статье для Project Syndicate.
По ее словам, Москву многие воспринимали как державу, которая наносит вред миропорядку, в особенности после воссоединения с Крымом в 2014 году и помощи Сирии. Однако сегодня российская сторона является настоящим субъектом власти, пишет бывший министр. Кроме того, победой России Паласио назвала согласие Украины принять «формулу Штайнмайера» по мирному урегулированию конфликта в Донбассе.
Автор статьи считает, что рост влияния России связан с тем, что США в последние годы теряют лидерские позиции на международной арене. В качестве примера она привела ситуацию с атакой на нефтяные объекты Саудовской Аравии, в которой американские власти обвинили Иран и анонсировали санкции.
«[Президент России Владимир] Путин, наоборот, показал Россию потенциальным гарантом стабильности в регионе. Он не стал обвинять Иран и сказал, что будет работать со всеми сторонами. Это подход стратега, а не вредителя», - заявила Паласио.
показати весь коментар
06.10.2019 09:28 Відповісти
Какая жырная кремлевская консерва!
То что рашка и лично ***** срёт о всему миру - это "подход стратега, а не вредителя"
"Ихтамнет", "этонемы"
показати весь коментар
06.10.2019 16:07 Відповісти
"Рост экономики на 40% - это наша общая цель, она реальная, - Гончарук" - "рост" экономики будут считать в гривнах, а это означает, что надо готовиться к инфляции не менее 40%. Это повлечёт снижение зарплат и пенсий. Данными о зарплатах можно манипулировать, удобно считать доходы граждан по минимальным пенсиям. При Януковиче минимальная пенсия была 119 долларов, сейчас 62 доллара, после "роста" экономики на 40% будет 37,2 долларов. Как может расти экономика, если ничего нового не построено, оставшееся доприватизируют и разрушат. Всё пока идёт по плану написанному до 12 июня 1994 года - "Мы не допустим никаких высоких технологий, что приведет к полному упадку промышленности, которую сузим до производства предметов первой необходимости для ограниченного контингента рабов, добывающих нам сырье. Среди горожан много инженеров, квалифицированных рабочих, учителей. Мы создадим им такие условия выживания (без места работы, высокая квартплата, плата за коммунальные услуги, проезд), что они будут сами бежать", "Постараемся эти страны стравить между собой. Втянуть их в междоусобные войны с целью взаимоуничтожения. Украинец будет думать, что борется против экспансионистской России, борется за свою самостоятельность, будет думать, что, наконец, обрёл свою свободу, в то время, как полностью попадает в зависимость от нас. То же самое будут считать и русские, будто отстаивают они свои национальные интересы, возвращают «незаконно» отобранные у них земли и прочее."
показати весь коментар
06.10.2019 09:30 Відповісти
Твоя цел - сделать рост Бени, все остальное вторично
показати весь коментар
06.10.2019 09:39 Відповісти
А как там 4000 баксов учителям? Уже не цель?
показати весь коментар
06.10.2019 09:43 Відповісти
Лохам після таких виборів можна вішати на вуха усе
показати весь коментар
06.10.2019 10:27 Відповісти
Правильно сказало чудо от экономики.
Ведь если "уронить" гривну до курса 1 USD = 400 UAH, то в гривневом эквиваленте ВВП выростит на 40%.
А так, как вазелины собираются набрать баксовых кредитов больше, чем за предыдущие 3 года, то для их "отдачи" придется включать гривневый станок. Что за собой повлечет гипер девальвацию.
показати весь коментар
06.10.2019 09:56 Відповісти
40%. Что-то это мне напоминает. А, точно. 40° - крепость водки. Вот откуда эта цифра.🍶
показати весь коментар
06.10.2019 09:57 Відповісти
Водка именно 40%, а не 40°.
Зростання економіки на 40% - це наша спільна мета, вона реальна, - Гончарук - Цензор.НЕТ 3198
показати весь коментар
06.10.2019 10:09 Відповісти
Тобто, ідея про 40% прийшла "під мухою"
показати весь коментар
06.10.2019 10:29 Відповісти
І про економіку:

"Грошей на пенсії - нема
На вчителів - нема
На субсидії - нема
На армію - нема
А на "реінтеграцію" ОРДЛО, тобто данину - є
Гончарук: "В бюджеті 2020 заложені кошти на реінтеграцію Донбасса"
А заплатять за це ФОПи та звичайні громадяни. Кому не подобався 1,5% військовий збір, тепер заплатять значно більше.
Мо-лод-ці!"
Константин Нескоромный
показати весь коментар
06.10.2019 10:06 Відповісти
Это говорит о том,что Зеленский ,Гончарук и их последыши работают на Путина и террористов-лугандонов. Все им, а нам шиш.
показати весь коментар
06.10.2019 15:10 Відповісти
кожна мета повинна мати термін. за скільки 40% ???
показати весь коментар
06.10.2019 10:50 Відповісти
Ціль-то амбітна, але для цього треба щорічне зростання 7-8%, а у другому півріччі 2019 намітився спад темпів росту ВВП і особливо промислового виробництва. Тому 2019 може ще виявитися і гіршим за 2018...

Ну і так, останній раз 7-8% росту ВВП було при Ющі. Згадайте, які тоді умови були і що робила влада, а що зараз.

Лише одне скажу: при Ющі значну частку ВВП давав малий бізнес. Тоді ніякий ідіот не додумався б заборонити перукаря чи сантехнікам бути ФОПами... Тоді всі платили єдиний податок, нікого не шманала податкова і всі були щасливі!
показати весь коментар
06.10.2019 10:50 Відповісти
Да пофигу - анонсировать можно, что угодно - покращенная ,новые лица, борьбу с коррупцией, 40(ровно сорок!Не 39 и не 41!!!) рост экономики.Главное выполнить домашнее задание - уничтожить страну и растащить последние активы...
показати весь коментар
06.10.2019 11:03 Відповісти
вот это кортеж!!!! Трамп утерся куда там ему еще немного и его кумир пуйло сравнится, вот как надо ездить, да вот ты какой длинююююющий веласипед-У Житомир приїхав президентський кортеш: Лукашенко та Зеленський- https://www.youtube.com/watch?v=GEr3YgbLiO4
показати весь коментар
06.10.2019 11:10 Відповісти
ТАК МОЖЕТ ТАРИФЫ СНИЗИМ НА 40% ЧТОБЫ СЧИТАТЬ УДОБНЕЙ БЫЛО !?)
показати весь коментар
06.10.2019 11:14 Відповісти
И как вы это сделаете?хитрый юрист говорит про цели,но гаденько молчит про методы достижения этой цели,кассовые аппараты малому бизнесу и тотальное узаконенное стукачество - это пусть в пропасть болван.
показати весь коментар
06.10.2019 11:20 Відповісти
Товариш Гончарук, ви не займайтеся плагіатом. Нам матеріали з'їздів КПСС і її програма на 20 років вперед, з побудовою комунізму до 1980 року, вже більше 50 років як не цікаві. Ваші ритуальні танці в кінці тижня причиною ейфорії також не стануть.
Почніть з покрокового і поетапного вирішення конкретних проблем, які мають вирішальний вплив на алгоритм і якість повсякденного життя кожної людини.
Той журавель в небі, про якого ви, пане прем'єр-міністр, розказуєте, це дуже добре, але хотілось би потримати синичку в руках.
Ріст цін вкупі зі штучним зниженням курсу іноземних валют по відношенню до гривні - це у вас гарно вийшло. Тут старі кадри, яких ви залишили на своїх місцях, зі своїм досвідом і випробуваними шахрайськими практиками, вам якнайкраще пригодилися.
Ми помітили, пане Гончарук, що в експортерів енергоносіїв, нафти і газу, курс долара так не коливався, з падінням донизу. Чи не могли б ви в кінці тижня, під час свого чергового сеансу медитацій зі Всесвітом, трохи відволіктись і пояснити фінансово-економічним дилетантам чому цей курс завалився вниз саме у могутнього експортера дешевої робочої сили, а то вони думають, що це задля того, щоб цю силу облопошити.
показати весь коментар
06.10.2019 11:29 Відповісти
+++++!
показати весь коментар
06.10.2019 12:12 Відповісти
Очередное говно в уши зеленому-лохторату!
С чего у него рост экономики будет, нарисует?
показати весь коментар
06.10.2019 11:32 Відповісти
в то время как космические корабли...
показати весь коментар
06.10.2019 11:39 Відповісти
Зростання економіки на 40% - це наша спільна мета, вона реальна, - Гончарук - Цензор.НЕТ 1190
показати весь коментар
06.10.2019 11:47 Відповісти
В рост вашего личного благосостояния поверю, а вот с ростом экономики не убедил.
показати весь коментар
06.10.2019 12:02 Відповісти
И тут Остапа понесло, а к тому времени, как обычно или ишак умрет, или эмир умрет.

Но главное, благодаря очередной лапше можно и дальше грабить украинский народ и навязывать ему иностранные хотелки.
показати весь коментар
06.10.2019 12:03 Відповісти
Ау!
А товарищ учитывает, что платежи Украины по долам вроде как зависят от роста экономики?
И если рост больше 4% - нужно больше платить?
показати весь коментар
06.10.2019 12:05 Відповісти
В связи с исчезновением из оборота 1,2,5 копеечных монет и выход 1000 гривневой купюры, думаю что взятый план в 40% изначально занижен раз в 20. Даешь 800% на "гора".
показати весь коментар
06.10.2019 12:18 Відповісти
гончьарук, ти нє прємьєр, а рєальний довб"***.
показати весь коментар
06.10.2019 12:30 Відповісти
Собакоязыкий пес Сороса.
показати весь коментар
06.10.2019 12:33 Відповісти
Раньше казалось, что хуцпа это счастье Гройсмана. А тут оказывается из гоев хуцпаны не хуже.
показати весь коментар
06.10.2019 12:46 Відповісти
только бы мвф денег дал и тогда по "формуле юльки"-мир и процветание...пока отдавать не придется
показати весь коментар
06.10.2019 13:19 Відповісти
Так Майдан же начинается. Бюджет тюремной камеры будешь наращивать.
показати весь коментар
06.10.2019 14:37 Відповісти
Реальна только лапша на ушах наивных граждан,слушающих зеленую лабуду,,без расчетов, без методологии, без фактов,рассчитанную только на эмоции. Идет наглый обман народа с целью продержаться дольше у власти,чтобы успеть сдать Украину Путину и тем самым выполнить свою главную задачу,с которой по факту они и шли на выборы.
показати весь коментар
06.10.2019 14:57 Відповісти
ПиЗЕдун.
показати весь коментар
06.10.2019 20:28 Відповісти
Жижиталізація наше усьо! Ща яааак напишуть звіти, яааак порахують, одразу 400% зростання буде.
показати весь коментар
07.10.2019 08:51 Відповісти
хотілося б почути не про амбіції з продажу державної власності, а про кроки в бортьбі з корупцією та зміни в законодавстві, які дозволять розвиватися малому та середньому бізнесу; про розвиток кооперації на селі та розвиток фермерства; щось що, дасть поштовх розвитку дрібної промисловості, а не обтяжить збут вироблених товарів.
показати весь коментар
07.10.2019 09:31 Відповісти
А що, касовий апарат не сприяє розвитку бізьнєса? Та ладно!
показати весь коментар
07.10.2019 10:14 Відповісти
В тебе "икономісте" лишній нуль в проценти закрався. В вас, в уряді, дебіл на дебілі сидить і дебілом поганяє.
показати весь коментар
07.10.2019 09:46 Відповісти
https://www.unn.com.ua/ru/exclusive/1826435-byudzhet-nedootrimav-60-mlrd-grn-u-zvyazku-zi-zmitsnennyam-natsionalnoyi-valyuti Бюджет недополучил 60 млрд грн в связи с укреплением национальной валюты . Рост экономики на 40% будет за счёт инфляции на 40%.
показати весь коментар
07.10.2019 12:03 Відповісти
Сторінка 5 з 5