6710 відвідувачів онлайн
952 3

На шахті в Торецьку сталася пожежа, евакуювали понад 200 гірників

Про це повідомляється на сайті ДСНС України, передає Цензор.НЕТ.

"6 жовтня о 07:15 до ДСНС надійшла інформація, що у м. Торецьк на ВП "Шахта "Центральна"" ДП "Торецьквугілля" на горизонті 1 тис. 26 м виникла пожежа. Жертв та постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на поверхню виведено 212 гірників. Робота шахти тимчасово призупинена.

Завантаження...