На шахті в Торецьку сталася пожежа, евакуювали понад 200 гірників
Про це повідомляється на сайті ДСНС України, передає Цензор.НЕТ.
"6 жовтня о 07:15 до ДСНС надійшла інформація, що у м. Торецьк на ВП "Шахта "Центральна"" ДП "Торецьквугілля" на горизонті 1 тис. 26 м виникла пожежа. Жертв та постраждалих немає", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що на поверхню виведено 212 гірників. Робота шахти тимчасово призупинена.