9233 відвідувача онлайн
4 579 18

Після катастрофи біля Львова авіакомпанії "Україна Аероальянс" заборонили польоти

Після катастрофи біля Львова авіакомпанії "Україна Аероальянс" заборонили польоти

Державна авіаційна служба припинила дію сертифіката експлуатанта авіакомпанії "Україна Аероальянс".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Державіаслужби.

"Наказом Державної авіаційної служби України від 04 жовтня 2019 року № 1334 припинено з 00 годин 00 хвилин (UTC) 05-го жовтня 2019 року дію Сертифіката експлуатанта приватного акціонерного товариства "АВІАКОМПАНІЯ "УКРАЇНА-АЕРОАЛЬЯНС" № UK 023", - йдеться в повідомленні.

Наказ прийнято на підставі рішення постійно діючої Комісії з питань сертифікації експлуатантів, організацій з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності, розробників та виробників авіаційної техніки, навчальних закладів з підготовки льотного складу в Україні, льотного і технічного персоналу.

Нагадаємо, транспортний Ан-12 авіакомпанії "Україна Аероальянс" здійснив аварійну посадку на ґрунт на відстані 1,5 км від злітно-посадкової смуги аеропорту "Львів" у п'ятницю вранці, перед тим зникнувши з радарів. На борту перебувало вісім осіб, з них сім членів екіпажу та один чоловік, який супроводжував вантаж. Літак здійснював чартерний вантажний рейс №UKL4050 за маршрутом Віго (Іспанія) - Стамбул (Туреччина) і мав здійснити посадку в аеропорту "Львів" на дозаправку. У ЗМІ повідомляють, що термін експлуатації літака - 51 рік.

В результаті аварійної посадки загинули п'ятеро людей.

Топ коментарі
+4
Мутна справа.
Від Лісабону до Стамбула 3100 км. А до Львова - 2900. Кажуть що мали сісти у Львові на дозаправку... Тільки мені здається, що це якась брехня?
показати весь коментар
07.10.2019 10:50 Відповісти
+2
Возраст транспортника не имеет отношения к катастрофе , там чисто человеческий фактор , и даже не єкипажа. Кстати , аналог Ан-12 , американский С-130 "Геркулес" вьіпускался в те же годьі и успешно летает до сих пор.
показати весь коментар
07.10.2019 11:00 Відповісти
+2
Думаю, під час польоту власники контрабасу з'ясували, що у Стамбулі вантаж чекають поліцаї і дали командк екіпажу тягнути до Львова. Не дотягли.
показати весь коментар
07.10.2019 11:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мутна справа.
Від Лісабону до Стамбула 3100 км. А до Львова - 2900. Кажуть що мали сісти у Львові на дозаправку... Тільки мені здається, що це якась брехня?
показати весь коментар
07.10.2019 10:50 Відповісти
Брехня всюди,але ціккаво б правду дізнатися?
Мені здається ключ для відкриття правди лежить у відповіді на питання ,який вантаж перевозив літачок.
Може афони 11 ?
показати весь коментар
07.10.2019 11:04 Відповісти
Думаю, під час польоту власники контрабасу з'ясували, що у Стамбулі вантаж чекають поліцаї і дали командк екіпажу тягнути до Львова. Не дотягли.
показати весь коментар
07.10.2019 11:06 Відповісти
Якщо він недотягнув через брак палива ,то 200 км. різниці 15% .Версія може й робоча ,але цікаво почути думку фахівців з розкладу.
показати весь коментар
07.10.2019 11:10 Відповісти
Після катастрофи біля Львова авіакомпанії "Україна Аероальянс" заборонили польоти - Цензор.НЕТ 4089
показати весь коментар
07.10.2019 10:50 Відповісти
Після катастрофи біля Львова авіакомпанії "Україна Аероальянс" заборонили польоти - Цензор.НЕТ 2476
показати весь коментар
07.10.2019 10:51 Відповісти
как похожи раскраска саомлетов разных компаний...
показати весь коментар
07.10.2019 10:53 Відповісти
Після катастрофи біля Львова авіакомпанії "Україна Аероальянс" заборонили польоти - Цензор.НЕТ 4184
показати весь коментар
07.10.2019 10:54 Відповісти
51 год . "Летающие дрова" или музейный экспонат
показати весь коментар
07.10.2019 11:00 Відповісти
Возраст транспортника не имеет отношения к катастрофе , там чисто человеческий фактор , и даже не єкипажа. Кстати , аналог Ан-12 , американский С-130 "Геркулес" вьіпускался в те же годьі и успешно летает до сих пор.
показати весь коментар
07.10.2019 11:00 Відповісти
на планер DC-3 говорят вообще сняли ограничения по сроку службы...
показати весь коментар
07.10.2019 11:20 Відповісти
Версія, що невистачило палива абсурдна ! Навіщо тобі пожежники заливали літак піною, коли паливо витікало і вони боялися, що воно загорить ?!
показати весь коментар
07.10.2019 11:18 Відповісти
Вам известно, что такое пары топлива?
А масло в самолёте тоже есть. Новость для Вас? Ну так почитайте, что в самолёте есть горящее......
показати весь коментар
07.10.2019 19:28 Відповісти
!
показати весь коментар
07.10.2019 11:24 Відповісти
На хера сажать 8 человек, вот 1 бы не было и долетел. Пока нет информации про перегруз, судя по тому что летел во Львов, то больше похоже на контрабас, крюк в 1,5 тысячи километров....И людей просто привалило. И про высотемеры, свинарчуки сидят. Как можно покупать за 1 тысячук и продавать за 50 тысяч. То же самое с датчиками, посмотрите ютубе, посадка в Питере Тушки, почему произошла
показати весь коментар
07.10.2019 14:23 Відповісти
Каким хреном здесь приплетены свинарчуки?
Ты чукча или просто так пофиздеть? Каким хером в этой катастрофе свинарчуки?
показати весь коментар
07.10.2019 19:26 Відповісти
Немного не по теме, но не перестаю восхищаться красотой машины. Еще больше жаль пассажирскую десятку. Жаль, что время их по сути ушло. Хотя...