5232 відвідувача онлайн

Скандал довколо розмови Зеленського і Трампа справді шкодить Україні, - Пристайко

Скандал довколо розмови Зеленського і Трампа справді шкодить Україні, - Пристайко

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко вважає, що ситуація навколо телефонної розмови президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа і президента України Володимира Зеленського шкодить Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "УНІАН", про це він сказав на спільній пресконференції з міністром закордонних справ Латвії Едгаром Рінкевич у Києві.

"Найменше, чого ми би хотіли у ситуації, коли у нас є війна з Росією, надзвичайно складні переговори, коли у нас стільки багато проблем - це бути втягнутими у внутрішню політику Сполучених Штатів напередодні їхніх виборів".

Голова МЗС України зазначив, що Зеленський сказав Трампу, що особисто для себе вважає втручання у вибори "найбільшою загрозою" і що "цього не допускає і не може уявити, щоб хтось з українців втручався в чужі вибори" в інших країнах, тим більше у США.

"Це дійсно шкодить нам. Ми намагаємося пояснити про те, що розслідування, які мають вестися і щодо Burisma і щодо інших компаній, - вони мають відбуватися без втручання уряду. Вони мають бути справедливими", - заявив Пристайко.

Як повідомляли американські ЗМІ, Трамп 25 липня намагався в телефонній бесіді переконати президента України в необхідності почати розслідування щодо Гантера Байдена - сина колишнього віцепрезидента Джо Байдена.

Повідомлення про це передав своєму керівництву співробітник американської розвідки. Воно на вимогу конгресменів було передано їм для ознайомлення. Це повідомлення співробітника розвідки стало приводом для того, щоб у середу спікер палати представників США Ненсі Пелосі оголосила про рішення почати процедуру, мета якої - визначити, чи є підстави для оголошення імпічменту Трампу.

25 вересня, Білий дім опублікував стенограму розмови Трампа і Зеленського, яка відбулася 25 липня цього року.

24 вересня, в Палаті представників США оголосили про введення формальної процедури імпічменту Дональда Трампа. Шість комітетів нижньої палати Конгресу почнуть власні розслідування щодо порушення законів президентом США і його командою.

Зокрема, у звіті було зазначено, що Трамп просив Зеленського не звільняти Юрія Луценка з посади Генерального прокурора України. А Трамп не пустив віцепрезидента США Майкла Пенса на церемонію інавгурації Володимира Зеленського. Крім того, у звіті стверджувалося, що співробітники Білого дому оперативно заблокували доступ до всіх записів телефонної розмови Володимира Зеленського з Дональдом Трампом, включно з дослівною стенограмою.

Топ коментарі
+12
Насправді цей скандал вже зробив неможливим нормальний діалог Зе із Світовими лідерами, бо обговорення посла США було порушенням дипломатичних правил. Тобто тепер ця історія не скандал, а набагато гірше.
показати весь коментар
07.10.2019 14:39 Відповісти
+10
Це доказ того, що Зе світовий лідер. Подивіться, він обігнав президента Китаю, і навіть Трампа та ху..ла, хоча вони на коні, в "качалку" недарма ходив! І костюм у нього самий красивий.Скандал вокруг беседы Зеленского и Трампа действительно вредит Украине, - Пристайко - Цензор.НЕТ 3183
показати весь коментар
07.10.2019 14:43 Відповісти
+8
Не может быть!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
07.10.2019 14:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не может быть!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
07.10.2019 14:39 Відповісти
...ХА -ХА КАК ВИТИЕВАТО СКАЗАНО ДАДУТ ПОД..... НУ ВЫ ПОНЯЛИ....
ЗЕЛЕНСКОМУ..
показати весь коментар
07.10.2019 14:51 Відповісти
та ви що! Зеля ж найталановитіший політик **********!!!
показати весь коментар
07.10.2019 14:39 Відповісти
Только у своего великого "учителя" Трампа почему-то недоучился: тот хоть стену на границе с Мексикой строит, а наш "талантливый" договорун - мост в лугандонию!
показати весь коментар
07.10.2019 16:11 Відповісти
Насправді цей скандал вже зробив неможливим нормальний діалог Зе із Світовими лідерами, бо обговорення посла США було порушенням дипломатичних правил. Тобто тепер ця історія не скандал, а набагато гірше.
показати весь коментар
07.10.2019 14:39 Відповісти
да ты шо)) именно по этому он и предлагает Трампу сейчас совместное расследование - где логика
показати весь коментар
07.10.2019 14:40 Відповісти
Богдан, скотина ленивая! Где ты шастал когда Трамп звонил шмаркле? Без твоего суфлирования оно и наговорило на скандал который "вредит Украине".
показати весь коментар
07.10.2019 14:41 Відповісти
Скандал вокруг беседы Зеленского и Трампа действительно вредит Украине, - Пристайко - Цензор.НЕТ 833
показати весь коментар
07.10.2019 14:41 Відповісти
Аж переписав доки не вилучили. Дякую за вірш.
показати весь коментар
07.10.2019 16:30 Відповісти
А на пуя было пороть чушь? Дома не кого пороть?
показати весь коментар
07.10.2019 14:42 Відповісти
Упс!!! А мы и не знали! Спасибо , что просветил. Только вот сам Зеленский как оценивает собственные слова в разговоре с Трампом насчет Генерального прокурора? Хотелось бы услышать из первых уст.
показати весь коментар
07.10.2019 14:42 Відповісти
Це доказ того, що Зе світовий лідер. Подивіться, він обігнав президента Китаю, і навіть Трампа та ху..ла, хоча вони на коні, в "качалку" недарма ходив! І костюм у нього самий красивий.Скандал вокруг беседы Зеленского и Трампа действительно вредит Украине, - Пристайко - Цензор.НЕТ 3183
показати весь коментар
07.10.2019 14:43 Відповісти
Мне на картинке нравится ЗЕ - в первых рядах
показати весь коментар
07.10.2019 15:18 Відповісти
Знову клятий Порошенко!!!
показати весь коментар
07.10.2019 14:43 Відповісти
у політиці зюзя вже себе проявив
тепер дайте йому хірургічне втручання на мозку очолити, чи місію на Марс
показати весь коментар
07.10.2019 14:45 Відповісти
Питання: Хто обрав більшого ідіота, ми чи американці?Скандал вокруг беседы Зеленского и Трампа действительно вредит Украине, - Пристайко - Цензор.НЕТ 4089
показати весь коментар
07.10.2019 14:45 Відповісти
в любом случае в США если идиот то он под контролем,у нас нет
показати весь коментар
07.10.2019 14:47 Відповісти
Клоуна убедил бы за 5 сек
показати весь коментар
07.10.2019 14:51 Відповісти
типа - сам отговаривал лепшего друга и хорошего парня?
показати весь коментар
07.10.2019 15:19 Відповісти
Надо признать, американцы обошлись с Украиной некрасиво.
показати весь коментар
07.10.2019 14:46 Відповісти
Объясните кловуну, что политика - это НЕ сцена!!!
И его смазливая, продажная рожа позорит Украину.
показати весь коментар
07.10.2019 14:48 Відповісти
Че серьйозна??? А пачьєму?? Он жє такой прііікольний...🤕
показати весь коментар
07.10.2019 14:50 Відповісти
По моему ,откажись Байден от президентской гонки и Трамп будет голым.Однако у демократов нет больше харизматичных лидеров.У демократов -гонки престарелых.Байдену -76,Сандерсу -78,ещё одной даме,наступающей им на пятки - 70.У республиканцев положение-тоже швах.Трампу -74 И деменция бьёт неотвратимо.
показати весь коментар
07.10.2019 14:50 Відповісти
https://bitter-onion.livejournal.com/2484400.html?fbclid=IwAR0YZQaaUqpWFADXtGZWFD4arnplAK4RYWIHJarrKHcaqhnfT_3nXeuhC0s https://bitter-onion.livejournal.com/2484400.html https://bitter-onion.livejournal.com/2484400.html?fbclid=IwAR27leYo_fqh4hqITPoUjCSDJcxWvxXPNA7WK3UlaDs_rffmjqa_hvQvxA0 Скандал вокруг беседы Зеленского и Трампа действительно вредит Украине, - Пристайко - Цензор.НЕТ 6954 https://www.facebook.com/# BITTER-ONION.LIVEJOURNAL.COMhttps://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fbitter-onion.livejournal.com%2F2484400.html%3Ffbclid%3DIwAR2zSqJrMQtPDdj4K0_aPTkSe9Rm1IRBNbCHSY2vgx8bSW_dMeleGD2hvbo&h=AT2Qmiwd_d5rzQOsdPK_zRhFjT6YUYVkmXkpdbi4egA0dYHIPgut39qmZG9fVQ4Uw6o5RmSnSDh5oKwHXwd7HDIoSfvCK_Z7yrZkImqNxN1oqhMKVuYq2PEe4ITbIE4jMd6UALYkFq8TTmcTlWeGSxM Тарас Чорновіл про «Формулу Штанмаєра» Ну що, колеги, припливли… Мене запитують, чому після вчорашнього підписання ніби то «формули Штанмаєра» я нічого не написав. А що писати? Що все не є погано, усе наба...
показати весь коментар
07.10.2019 14:51 Відповісти
Та шоб тебя ЗЕбил дурнуватый, тот трам утопил, будет тебе наука! черт галимый.
показати весь коментар
07.10.2019 15:20 Відповісти
Да ну, Пристайко! Как ты догадался???Через несколько недель???Гигант мысли!!Особо приближенный к "императору"! Тебе надо пойти и повеситься, долбень зеленый! Тормоз ты гидравлический!
показати весь коментар
07.10.2019 15:35 Відповісти
Та вы шо???!!! А сначала говорили, шо все нормуль.

Такое вмечатление, что команда Моники Зеленски соревнуется в том, кто больше и чаще сцыт в глаза зебилам.
показати весь коментар
07.10.2019 15:37 Відповісти
"лепить горбатого" со сцены и держать язык за зубами .... это же да, да но нет