7798 відвідувачів онлайн
2 036 35

У Раду внесли законопроєкт про реалізацію скасування депутатської недоторканності: затримувати нардепів пропонують за рішенням апеляційного суду

У Раду внесли законопроєкт про реалізацію скасування депутатської недоторканності: затримувати нардепів пропонують за рішенням апеляційного суду

50 депутатів Верховної Ради пропонують парламенту дозволити правоохоронцям узгоджувати слідчі дії щодо депутатів з генеральним прокурором, а не парламентом. Це необхідно для практичної реалізації скасування депутатської недоторканності, задекларованої депутатами на початку вересня під час внесення змін до Конституції.

Про це на пресконференції повідомили депутати Ради від "Слуги народу" Олександр Качура, Галина Янченко та Денис Монастирський, передає Цензор.НЕТ із посиланням на lb.ua.

Зміни вносяться до Кримінально-процесуального кодексу, закон про статус народного депутата і Регламент Ради. Якщо їх не прийняти, то навіть після набуття чинності змін до Конституції розслідувати справи проти депутатів буде майже неможливо.

Пропонують скасувати норми про звернення прокуратури до Ради для надання згоди на слідчі дії проти парламентаріїв, натомість правоохоронці будуть їх узгоджувати з генеральним прокурором.

"Притягнення до відповідальності, вручення підозри, проведення обшуку, обмеження права на телефонну й іншу кореспонденцію, простими словами, отримати доступ до прописки, його заарештувати - для цього в нас є генеральний прокурор України. На відповідній підставі він вносить в ЄРДР заяви, потім звертається до суду, щоб такі дії провести", - розповів Качура.

Монастирський додав, що затримувати парламентарія пропонують за рішенням Апеляційного суду.

Депутати планують ухвалити цей законопроєкт до набуття чинності скасування недоторканності в січні 2020 року.

"Під цим законопроєктом підписалися понад півсотні депутатів "Слуги народу"", - сказала Янченко. За її словами, скасування недоторканності - справа честі для багатьох парламентаріїв.

У Раду внесли законопроєкт про реалізацію скасування депутатської недоторканності: затримувати нардепів пропонують за рішенням апеляційного суду 01

Топ коментарі
+14
Петро, швидко скликай соємайдан! Зелений наносить тобі удар у відповідь. 😂
показати весь коментар
07.10.2019 16:59 Відповісти
+9
В Раду внесли законопроект о реализации отмены депутатской неприкосновенности: задерживать нардепов предлагают по решению апелляционного суда - Цензор.НЕТ 8742
показати весь коментар
07.10.2019 16:58 Відповісти
+6
Ну тогда Петя это Вини-Пух, который лапами выгребал мед из дупла (госбюджета).
А потом обожравшись застрял в норе.
показати весь коментар
07.10.2019 17:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
07.10.2019 16:59 Відповісти
Зе тільки коксом може ширнутися "ударнік"
показати весь коментар
07.10.2019 17:04 Відповісти
Ти диви воно ще писати вміє, а я думав лише малюнки з чебурнета постить.
показати весь коментар
07.10.2019 17:06 Відповісти
Ждем когда зебилы выйдут на антимайдан за зеБЕНИНу Монику!
Да, капитуляции!
Все фабрики и заводы Бени!
Хотим кормить сепаров!
Амнистии террористам!
Мир колорадам!
Крым кацапам!
Даешь раскол Украины!
Героя Портнову!
показати весь коментар
07.10.2019 17:07 Відповісти
Зачем? Он еще что-то про формулу Штанмайера ляпнет - майдан и соберется. Кстати, не забудь прийти и сказать, что они все соевые
показати весь коментар
07.10.2019 17:09 Відповісти
Таку публіку за звичай називають - "корисні ідіоти". Петро сам наколотив з тими "формулами" та "мінськами", а нині використовує, як схему захисту і як метод шантажу за слідчі дії проти нього, за допомогою роздування із своїх же вчинків чужої зради, за допомогою начебто "майдану зради зрадної".
показати весь коментар
07.10.2019 17:49 Відповісти
Коли ты нічого не писав, люди думали, що ти розумний
показати весь коментар
07.10.2019 17:55 Відповісти
Так не пиши.
показати весь коментар
07.10.2019 17:59 Відповісти
То что Вы думаете называется "грабли". Раньше Порошенко думал что его большинство любит и получил 23%. Теперь так называемая "зе-команда" думает что ее все любят, а протесты это происки Порошенко и будут неприятно удивлены. Надо очнуться и выйти из предвыборной борьбы. Все,уже победили.
показати весь коментар
07.10.2019 21:03 Відповісти
А команда Зеленського вже наступила "на граблі" - на посади призначаються "видатні" корупціонери часів і Януковича і Порошенко. І уе тільки початок "великого перерозподілу". Так що на відміну від багатьох писак сайту в мене немає рожевих окулярів ні що до Порошенко, ні до особи Зеленського.
показати весь коментар
07.10.2019 21:18 Відповісти
Поддерживаю
показати весь коментар
07.10.2019 21:24 Відповісти
Вот еще новости от Моники.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПРИЗНАЧИВ ЕКСДРУЖИНУ ПОРТНОВА СУДДЕЮ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ.
Зебилы очень рады, портнов *патриот* Украины.
показати весь коментар
07.10.2019 17:02 Відповісти
То не чесні суди будуть , а судилища , як у пуйла. ЗеМоніка троянський кінь пуйла.
показати весь коментар
07.10.2019 17:08 Відповісти
В Раду внесли законопроект о реализации отмены депутатской неприкосновенности: задерживать нардепов предлагают по решению апелляционного суда - Цензор.НЕТ 9837
показати весь коментар
07.10.2019 17:03 Відповісти
Просьба показать крупным планом Порошенко, как он будет голосовать, со слезами на щеках...
показати весь коментар
07.10.2019 17:05 Відповісти
Ждем когда зебилы выйдут на антимайдан за зеБЕНИНу Монику!
Да, капитуляции!
Все фабрики и заводы Бени!
Хотим кормить сепаров!
Амнистии террористам!
Мир колорадам!
Крым кацапам!
Даешь раскол Украины!
Героя Портнову!
показати весь коментар
07.10.2019 17:08 Відповісти
Подписи балбесов, которые цифровой номер забыли поставить, тоже считаются?
показати весь коментар
07.10.2019 17:06 Відповісти
Думают что этой новостью, они людей отвлекут от темы предательства. Сперва доработайте этот закон, где зепутат будет на уровне обычного человека, а не звезды в небе.
показати весь коментар
07.10.2019 17:09 Відповісти
Депутат должен быть выше уровня обычного человека, потому что он есть представитель народа в высших эшелонах власти.
показати весь коментар
07.10.2019 17:49 Відповісти
Да что ты? Он что прав больше имеет? У него рук 6? мозга два или как? Нет, это такой же простой смертный, стукнешь, рассыплется. Такой тиарой на голове, они сами себя снабжают и закон который в этом им помогает. В остальном, твой коммент гласит, что народ серый, это просто стадо и биомасса, куда пнут туда и должен катиться.
показати весь коментар
07.10.2019 17:58 Відповісти
У него не шесть рук и не два мозга, все кто радостно потирает руки в предвкушении преследований депутатов ( а они будут ) даже не понимают что неприкосновенность снимают не просто с депутатов, а с представителей народа.
показати весь коментар
07.10.2019 18:05 Відповісти
Я представителем народа, назвал бы того, за кого голосовал, знал бы хоть что то и мог сказать, да этот чувак толковый, он может быть представителем людей, так как много факторов говорят в его пользу. А тут что? Навыбирали этих представителей другие представители, и присвоили ярлык, "представитель народа" а потом он будучи неприкосновенным, начинает обворовывать свой народ, убивать, унижать и обругивать. И ничего ему то же народ сделать не может. Тогда представитель какого народа он?
показати весь коментар
07.10.2019 18:11 Відповісти
АХАХАХА это просто ор. Бенины Евреи развели всех, как младенцев!
показати весь коментар
07.10.2019 17:21 Відповісти
А я пропоную відразу "особливі трійки" відновити. А то все якось дуже довго...
показати весь коментар
07.10.2019 17:21 Відповісти
Давно пора скасувати недоторканість і прийняти закон про імпічмент президента.
показати весь коментар
07.10.2019 17:32 Відповісти
Задимляться дупи депутан і в тих чиї інтереси вони лобіювали.))
показати весь коментар
07.10.2019 17:38 Відповісти
"В Раду внесли законопроект о реализации отмены депутатской неприкосновенности: задерживать нардепов предлагают по решению апелляционного суда" - задерживать нардепов должны санитары -
https://medium.com/@vizua_21912/%D0%B1%D0%BE%D0%B3%D0%B4%D0%B0%D0%BD-%D1%81%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BB-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D1%8F%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B2-************ В пропрезидентской партии "Слуга народа" есть сумасшедшие и психически больные люди. Об этом заявил глава Офиса президента Андрей Богдан в интервью https://www.bbc.com/ukrainian/features-49694823 ВВС .
показати весь коментар
07.10.2019 17:44 Відповісти
Узурпация власти идёт быстро и неотвратимо.
показати весь коментар
07.10.2019 17:46 Відповісти
Что к стати самое интересное, идею с апелляционным судом поддержат на ура, ибо судьи и близко не станут выписывать разрешения на задержание хоть кого то,им своя шкура дорога! Так что будут ждать указов сверху, можно или нет. Во всех остальных случаях, ну нарушил пдд, не увидят состава преступления, украдет что то, тоже скажут что мол нет оснований для задержаний, потому что так так и так. А должно быть иначе, такое решение должен назначать высший суд, состоящий их целой кучи судей, что бы всех купить было труднее.
показати весь коментар
07.10.2019 18:06 Відповісти
А судьи в Украине кто ??? Коррупционеры.
Ни один из депутатов не будет сидеть, судьи любят колядовать.
показати весь коментар
07.10.2019 18:09 Відповісти
отменить: чтоб животные успели на Воронеж. каждый день меня разочаровывает ( слуги, плять! ).
показати весь коментар
07.10.2019 18:17 Відповісти
Какое задерживать? Расстреливать без суда и следствия! Все гниды, что папередники, что задники...