10564 відвідувача онлайн

Сенцов надав ООН інформацію для судів проти Росії

Про це повідомляє пресслужба Моніторингової місії ООН, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Зазначається, що впродовж ув’язнення місія ООН підтримувала зв'язок із адвокатом Сенцова, аналізуючи судові рішення в його справі. Під час особистої зустрічі з ексбранцем були задокументовані порушення прав людини в його справі.

"Я роблю все, що можу для допомоги людям, які залишаються за ґратами. Хто краще знає, через що вони проходять?", – наголосив Сенцов.

У Моніторинговій місії зазначили, що отримана від Сенцова інформація буде використана для аналізу ситуації з правами людини в Криму, підготовки публічних доповідей та адвокації для притягнення винних до відповідальності.

Також представники місії мають намір провести інтерв’ю з усіма звільненими 7 вересня у рамках обміну між Україною і Росією.

Топ коментарі
+3
Про ваши преступления должен знать весь мир ,мордва падлючая
показати весь коментар
08.10.2019 12:12 Відповісти
+2
Твоя, сер, іронія, недоречна.
А книжку "Меркатер" він вже презентує.
Крім того по його п*єсі вже виставу поставили.
показати весь коментар
08.10.2019 11:49 Відповісти
+2
Зер гут ... Інфа до інфи ... Дивишся, толк буде.
показати весь коментар
08.10.2019 11:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пора уже мемуары писать, а то рыночная ситуация скоро начнет ухудшаться
показати весь коментар
08.10.2019 11:06 Відповісти
Твоя, сер, іронія, недоречна.
А книжку "Меркатер" він вже презентує.
Крім того по його п*єсі вже виставу поставили.
показати весь коментар
08.10.2019 11:49 Відповісти
Про ваши преступления должен знать весь мир ,мордва падлючая
показати весь коментар
08.10.2019 12:12 Відповісти
В Мониторинговой миссии отметили, что полученная от Сенцова информация будет использована для анализа ситуации с правами человека в Крыму, подготовки публичных докладов и адвокации для привлечения виновных к ответственности. Источник: https://censor.net/n3152666
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Ще не скоро когось притягнуть до відповідальності. Для початку виганяйте росію із Радбезу ООН.
показати весь коментар
08.10.2019 11:10 Відповісти
Це навряд чи. Таким чином їх намагаються тримати в узді.
Щоб їх вигнати звідтиля, расєянє мабуть повинні бомбу кинуть... Не дай Б-г...
показати весь коментар
08.10.2019 11:52 Відповісти
забыл сказать спасибо Владимир Александрович. али пора признать что президент прав.
показати весь коментар
08.10.2019 13:25 Відповісти
Кто лучше знает, через что они проходят?" - подчеркнул Сенцов.

Та слышали. Пьесы пишут, киселёва по телевизору смотрят. В общем, мучаются. То ли дело в Украине.
показати весь коментар
08.10.2019 11:10 Відповісти
Зер гут ... Інфа до інфи ... Дивишся, толк буде.
показати весь коментар
08.10.2019 11:50 Відповісти
Давай, Олежка, жги,не пройдет и полгода, как тебя выберем Президентом Украины
показати весь коментар
08.10.2019 11:52 Відповісти
Надьки вистачило... Почекайте трохи ...
показати весь коментар
08.10.2019 11:53 Відповісти
гнида ты .
показати весь коментар
08.10.2019 13:29 Відповісти
Так Европа ужиж рашку любит . Смысл??😔😔😔
показати весь коментар
08.10.2019 12:37 Відповісти
Де в новині мова про Європу?
показати весь коментар
08.10.2019 14:51 Відповісти
Сенцов так же говорил что нет пока никакой зрады. что надо сначала посмотреть как будут проходить переговоры если конечно будут проходить.
показати весь коментар
08.10.2019 13:28 Відповісти
ПЕСики, давайте и Сенцова обгадьте. Гадить - ваше всё.
показати весь коментар
08.10.2019 13:51 Відповісти