9716 відвідувачів онлайн

Міськрада Херсона підтримала звернення до президента проти "формули Штайнмаєра"

Міськрада Херсона підтримала звернення до президента проти "формули Штайнмаєра"

Херсонська міськрада підтримала звернення до президента Володимира Зеленського проти виконання "формули Штайнмаєра".

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на місцеве видання Гривна, рішення було ухвалено більшістю депутатів - 28 проголосували проти "формули", 6 утрималися.

Депутат від ВО "Свобода" Віталій Урбанський у своєму виступі на позачерговій сесії заявив, що виконання таких домовленостей Україною є неприпустимим і прирівнюється до акту повної капітуляції перед Москвою.

У запропонованому ним зверненні є також вимога цілковитого розриву дипвідносин з Російською Федерацією до повної деокупації територій, усіх тих, хто сприяв сепаратистам, притягнути до кримінальної відповідальності і позбавити українського громадянства. На прифронтових територіях - ввести воєнний стан і блокаду цих територій. Укласти угоди з іноземними державами США і Великою Британія про надання військової допомоги Україні.

Нагадаємо, 1 жовтня президент України Володимир Зеленський заявив на брифінгу в Києві, що Україна на засіданні Тристоронньої контактної групи в Мінську погодилася на так звану "формулу Штайнмаєра".

6 жовтня в Києві на Майдані Незалежності учасники акції "Зупинимо капітуляцію" проти "формули Штайнмаєра" мітингували біля будівлі Офісу Президента і парламенту. Учасники вважають, що проведення виборів на тимчасово окупованому Донбасі і надання особливого статусу суперечить Конституції.

Топ коментарі
+27
Наконец-то и Херсон подтянулся........
Молодцы земляки!
показати весь коментар
08.10.2019 15:56 Відповісти
+17
Филатов, Кличко, ваш выход
показати весь коментар
08.10.2019 15:52 Відповісти
+13
голова Житомирської ОДА Бунечко виступив за «формулу Штайнмаєра» та нагримав на активістів, які були проти
-----------------
Дійсно - ганьба..........😡
показати весь коментар
08.10.2019 16:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Филатов, Кличко, ваш выход
показати весь коментар
08.10.2019 15:52 Відповісти
Певно лише Донецька та Луганська міські ради підтримають цю формулу. А Зєбєні большого і не нада. Колабораст в кровіє.
показати весь коментар
08.10.2019 15:56 Відповісти
Щойно повідомили, що житомирська облрада побоялася. Тому що Ви хочете від лугансько-донецьких?
показати весь коментар
08.10.2019 16:38 Відповісти
Міськрада Херсона підтримала звернення до президента проти "формули Штайнмаєра" - Цензор.НЕТ 564
показати весь коментар
08.10.2019 16:43 Відповісти
4 рига против и один с бененого укропа
показати весь коментар
08.10.2019 19:28 Відповісти
Ну клічко можливо, а ось філатов ні.
показати весь коментар
08.10.2019 15:58 Відповісти
Пока пэтя не даст добро,то филя ни чего поддерживать не будет
показати весь коментар
08.10.2019 16:02 Відповісти
а сколько добра должен дать пэтя?
показати весь коментар
08.10.2019 16:18 Відповісти
відра вистачить!
показати весь коментар
08.10.2019 16:25 Відповісти
канхвет? ніпайдьот. філя нє дурак.хай два дайотМіськрада Херсона підтримала звернення до президента проти "формули Штайнмаєра" - Цензор.НЕТ 801
показати весь коментар
08.10.2019 16:27 Відповісти
Міськрада Херсона підтримала звернення до президента проти "формули Штайнмаєра" - Цензор.НЕТ 258
показати весь коментар
08.10.2019 16:25 Відповісти
а йому "по піаніно" ...
показати весь коментар
08.10.2019 15:55 Відповісти
Наконец-то и Херсон подтянулся........
Молодцы земляки!
показати весь коментар
08.10.2019 15:56 Відповісти
А мені соромно за своїх. Ганьба.
https://www.zhitomir.info/news_187425.html

Депутатам Житомирської облради не вистачило голосів за звернення проти імплементації «формули Штайнмаєра»

Депутати Житомирської обласної ради не підтримали звернення до керівництва держави щодо недопущення імплементації «формули Штайнмаєра», яка призведе до капітуляції України в російсько-українській війні.

І ще.
Це - новий, зе-голова.
На сесії голова Житомирської ОДА Бунечко виступав за «формулу Штайнмаєра» та нагримав на активістів, які були проти

https://www.zhitomir.info/news_187435.html
показати весь коментар
08.10.2019 16:11 Відповісти
голова Житомирської ОДА Бунечко виступив за «формулу Штайнмаєра» та нагримав на активістів, які були проти
-----------------
Дійсно - ганьба..........😡
показати весь коментар
08.10.2019 16:22 Відповісти
А ось ще одна ПРофурсетка !...
...*Танкіст - карлік * !
...
..http://insider.zt.ua/blogs/31865-suhomlin-rozvv-deputatv.html Сухомлин розвів депутатів » Інсайдер ..
.
.
показати весь коментар
08.10.2019 16:40 Відповісти
тот ***** заговорив мовою ватників(сухомлин).Черговий запроданець
показати весь коментар
08.10.2019 19:32 Відповісти
https://vesti.ua/politika/353254-25-namnoho-bolshe-73-svjashchennik-ptsu-prizval-na-majdan-unichtozhat-zelenoho-drakona?utm_medium=referral&utm_source=kurs_com_ua&utm_campaign=you_can_get_more зелений дракон
показати весь коментар
08.10.2019 15:56 Відповісти
1 зрадьі нет
2 всем верить
3 кто не верит, читайте пункт 1
показати весь коментар
08.10.2019 16:02 Відповісти
Так может лучше выбрать другого президента, чем дожидаться пока этот сдаст Украину, а не писать всякие обращения?
показати весь коментар
08.10.2019 16:04 Відповісти
зелєбоба валодє паабісцял, он нємогєт теперь атказаться...
показати весь коментар
08.10.2019 16:06 Відповісти
Нема ніякого шахєрмахєра,а є мінська зрада підписана Порохлом.
показати весь коментар
08.10.2019 16:06 Відповісти
быдло дебильное прежде чем писать мозги купи , биомасса
показати весь коментар
08.10.2019 16:42 Відповісти
Там ніякі мізки не допоможуть.
показати весь коментар
08.10.2019 16:47 Відповісти
Не скрепно холопу педофіла ***** за амерським прапором ховатися.
показати весь коментар
08.10.2019 17:58 Відповісти
Да шото не понятно , Филатов молчит , опять нос по ветру
показати весь коментар
08.10.2019 16:09 Відповісти
Svitlana Sivak
Я згоріла від лютого сорому,
Залишились самі головешки..
Де ж вам, *****, не так було зорано..
Хто ж вам, скнарам, не кинув решти..

Ви хоча б розумієте - хто вони??
Роздивились в екстазі личину??
Вам так хочеться бути зґвалтованими,
Що ви пхнете під це Україну!

Стільки крові за вас же, зсучених,
Стільки цвіту за "втомлених й кволих",
Щоби ви волали з фейсбучека -
Українці стріляють по школах!

Вам не гіркнуть дими чотирнадцятого,
Вам маячить відпустка і море,
Поки ваша ж збезчещена нація
Платить кровєю в котлах й коридорах.

Цю гугняву, зелену гадину
Залюбки в серці гріє більшість.
Мало небо ревіло градами,
Виявляється - треба більше!

Вам же тільки батіг і витрішки,
Замість мозку - живіт і гузно!
Ваш мішок із лайном щораз більш важкий,
З кожним кроком все глибше грузнете.

Все навиворіт, все спотворено,
В жорнах підлості правда гине..
Де ж вам, *****, не так було зорано,
Що за гріш здаєте Україну...
показати весь коментар
08.10.2019 16:22 Відповісти
https://www.radiosvoboda.org/a/news-dubno-perepohovannia-zhertvy/30205471.html?fbclid=IwAR270LCHeqqW7J-xmUxcJLKv0W1DMfIvKaslILQ644voV5wlmc5Q2-SyiXc

Зсучені нічого не чують і не бачать
показати весь коментар
08.10.2019 16:26 Відповісти
Херсон завжди був найсвідомійшим на півдні. Респект!
показати весь коментар
08.10.2019 16:31 Відповісти
Это правда во время Оранжевой Революции Херсон единственный со всех русскоязычных регионов проголосовал 50 на 50, а в остальнх областях значительный перекос был в сторону Януковича. Херсон - молодцы, удивили, не ожидал.
показати весь коментар
08.10.2019 16:42 Відповісти
Та «ваты» и там хватает.........., НО молодежь действительно становится свідомій.........🙂
показати весь коментар
08.10.2019 16:42 Відповісти
кто читал эту формулу, патриоты берите оружие и ******** воевать вам ***** крови мало, сидите и всех обсераете, действительно в украине остались одни хохлы
показати весь коментар
08.10.2019 16:35 Відповісти
а ты небось обрез за пазухой держишь, чтобы в спины стрелять? Знаем мы таких крутых пацанов родом из 90х, гопота, трусливые сыкуны,
показати весь коментар
08.10.2019 16:44 Відповісти
Не устраивает отстаивание независимости - нахер из страны
показати весь коментар
08.10.2019 17:16 Відповісти
Формула тут непричем, казнокрады боятся досрочных местных выборов.
показати весь коментар
08.10.2019 16:38 Відповісти
Клімкін 8.06.2018-го в інтерв'ю 5-му каналу: формула Штайнмайера має бути частиною процесу повернення України на Донбас.
показати весь коментар
08.10.2019 16:52 Відповісти
Ну і? Хтось виконував формулу? Ні, а бобучка так. І до речі, де посилання на інтерв'ю.
показати весь коментар
08.10.2019 16:57 Відповісти
Так некуй було Пєті погоджуватись на неї: https://youtu.be/U4fFycUJFHc?t=56
показати весь коментар
08.10.2019 17:12 Відповісти
Крім Зелі ніхто не погоджувався.
показати весь коментар
08.10.2019 17:16 Відповісти
Клімкін 8.06.2018-го в інтерв'ю 5-му каналу: формула
Штайнмайера має бути частиною всього процесу повернення України на Донбас. А
цей процес - Мінські угоди, на які погодився Порошенко.

https://youtu.be/U4fFycUJFHc?t=56
показати весь коментар
08.10.2019 17:32 Відповісти
То є дипломатія! Казати багато - підписуватись тільки якщо це справді вигідно на цей момент.
показати весь коментар
08.10.2019 17:45 Відповісти
а думають потенційні закордонні інвестори дивлячись на це "Казати багато - підписуватись тільки якщо це справді вигідно на цей момент"?
показати весь коментар
08.10.2019 18:11 Відповісти
По-перше: Нам своє робити!
По-друге: Ніхто з західних партнерів не примусивав Україну робити поступки. Всі наполягали що, саме росія не виконує свою частину. Зараз ситуація повернеться навпаки.
показати весь коментар
08.10.2019 18:20 Відповісти
По-перше, нам у такій сітуації своє самотужки не зробить. По-друге, а думають потенційні закордонні інвестори дивлячись на це "Казати багато - підписуватись тільки якщо це справді вигідно на цей момент"? Тобто, ви ж якісь угоди підписуєте, але виконувати не збираєтеся.
показати весь коментар
08.10.2019 18:34 Відповісти
Досить вже дурня вмикати. За часів Петра ніхто капітуляцію не підписував.
показати весь коментар
08.10.2019 18:38 Відповісти
Мінські угоди -це і є капітуляція. С ким домовлялися? З терористами.
показати весь коментар
08.10.2019 18:41 Відповісти
просто...иди на ***!!!!!!!!!!
показати весь коментар
08.10.2019 19:35 Відповісти
Не куй тут очки втирать, сегодня у нас президент Коломойский и пусть от отвечает за предательство Украины,а спихивать на папередникив это уже проходили устарело, кстати кацапы точно такую аргументацию используют.
До речі Мах Док кто сбил Боинг?
показати весь коментар
08.10.2019 17:20 Відповісти
Тебе, кацап, лучше знать аргументацию кацапов.
показати весь коментар
08.10.2019 17:35 Відповісти
ТАк а Боинг кто сбил. Та пиши VPN все стерпит)
показати весь коментар
08.10.2019 17:49 Відповісти
Капитуляция - это комментарии типа "Нах Украине разграбленный Донбасс". А после Донбасса ты будешь продолжать тут пистеть про раковые опухоли и метастазы на Харьковщине и вопить "Нах Украине Харьков"?
показати весь коментар
08.10.2019 17:39 Відповісти
Так так, формула тут не до чого. Всі просто бідну моніку ображають.
показати весь коментар
08.10.2019 16:53 Відповісти
Ничего себе и Херсон за зраду ! Молодцы ! Явно кому то подмахиваете .что бы остаться в креслах .
показати весь коментар
08.10.2019 16:55 Відповісти
Там просто на расстоянии двух часов езды от Каховок крымская группировка войск стоит, так что не до шуточек,хотя шо я пишу если у вас в голове "подмахивания" то шо базарить
показати весь коментар
08.10.2019 17:15 Відповісти
да не нужно базарить , власть на то и власть . что бы погоны разные иметь на случай шухера
а Пепа и Колома - братья ..
показати весь коментар
08.10.2019 17:34 Відповісти
Если так дальше пойдёт, Зеленский будет управлять только офисом в Киеве.
показати весь коментар
08.10.2019 17:23 Відповісти
Они бы к Штайнмайеру лучше обратились, а херсонцам желаю хорошего сна.
показати весь коментар
08.10.2019 17:56 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=MUMMLXAcU0w&t=13s ВЕТЕРАН-РАЗВЕДЧИК: "МЫ ПРИДЕМ В ОФИС К ЭТОМУ ЗЕЛЕНСКОМУ И РАЗБЕРЕМСЯ ТАМ!"
показати весь коментар
08.10.2019 18:03 Відповісти
Что ж они молчали, когда Порошенко её подписал
показати весь коментар
08.10.2019 18:51 Відповісти
шмара кацапская!Бутилка віпала з дупи....За цим лучше следи ,свинорус!
показати весь коментар
08.10.2019 19:38 Відповісти