8666 відвідувачів онлайн

НАБУ перевіряє заяву нардепа Мережка про протиправну діяльність радника глави ДБР Моргуна. ДОКУМЕНТ

НАБУ перевіряє заяву нардепа Мережка про протиправну діяльність радника глави ДБР Моргуна. ДОКУМЕНТ

Національне антикорупційне бюро України почало інформаційно-аналітичну роботу для перевірки заяви народного депутата Олександра Мережка про протиправну діяльність радника глави ДБР Олександра Моргуна.

Про це сказано у відповіді на депутатське звернення Мережка, яке є в розпорядженні Цензор.НЕТ.

"З метою перевірки викладених відомостей розпочато інформаційно-аналітичну роботу відповідно до Закону України "Про Національне антикорупційне бюро України", за результатами якої в разі виявлення ознак вчинення корупційних кримінальних правопорушень, перелік яких визначено частиною 5 статті 216 Кримінально-процесуального кодексу України, детективи національного антикорупційного бюро України вживуть усіх можливих процесуальних заходів із швидкого, повного і об'єктивного розслідування", - свідчить текст документа.

Відповідь підписано першим заступником Директора НАБУ Гізо Углавою.

НАБУ перевіряє заяву нардепа Мережка про протиправну діяльність радника глави ДБР Моргуна 01

Раніше народний депутат від "Слуги народу" Олександр Мережко звернувся в НАБУ з проханням розібратися з протиправною діяльністю заступника голови ДБР Моргуна. Він зазначив, що на підставі фактів, викладених журналістом Е.Плінським, можна припускати, що Моргун "відповідає за контроль митниці та збір кешу".

Топ коментарі
+4
А мені наприклад сьогодні сподобалось як Т. Чорновол опустила Р. Трубу.
показати весь коментар
09.10.2019 20:32
+4
ЗЕбіл ти й справді такий тупий або прикидаєшся?
Великі скорочення на найбільших харківських гігантах Електроважмаші, Малишева, Хартроні. На коксохіму з травня не платять зарплату.
Чи могли ще харків'яни собі уявити таке півроку тому?
86 відсотків жителів Харкова проголосували за Зебіла.
показати весь коментар
09.10.2019 20:42
+4
А для вас, шановний поставлено цілий серіал на два сезони - "Слуга народа". 😁
показати весь коментар
09.10.2019 20:54
Коментувати
Сортувати:
Тут по інсайдам The Рage завтра ВАТ, Philip Morris та JTI збираються заявити про закриття своїх заводів. За 2018 рік ці три компанії заплатили 31 мільярд 833 млн грн податків до держбюджету. Еееем, мдеее. Що ще сказати. Вас попереджали.
показати весь коментар
09.10.2019 20:32 Відповісти
А если не закроют, то что тогда?
показати весь коментар
09.10.2019 20:33 Відповісти
ЗЕбіл ти й справді такий тупий або прикидаєшся?
Великі скорочення на найбільших харківських гігантах Електроважмаші, Малишева, Хартроні. На коксохіму з травня не платять зарплату.
Чи могли ще харків'яни собі уявити таке півроку тому?
86 відсотків жителів Харкова проголосували за Зебіла.
показати весь коментар
09.10.2019 20:42 Відповісти
На вопрос ответь.
показати весь коментар
09.10.2019 20:45 Відповісти
Мокша так ти тупий?

Окрім податків: - гудбай вітчизняне дешеве курєво, - гудбай цигарковий контрабас (або навпаки розвернуть, тепер будуть з московії в сіру тягати).
Та тут справа навіть не в тому, що тепер купуватимуть левандос з поребрика, а в тому, що податки, це зп бюджетникам,пенсії, субсидії.
Тай не гастарбайтери там працюють, а свої ж зебіли, які без роботи опиняться і побіжать на біржу, далі читай попередній рядок.
показати весь коментар
09.10.2019 20:48 Відповісти
Ясно с тобой всё, зарплатный.
показати весь коментар
09.10.2019 20:50 Відповісти
Покращення і інвестиції так і пруть...з України:

звільнено буде більше тисячі. У них найманий клінінг, плюс інші обслуговуючі організації і постачальники відчують втрату жирного клієнта.

Не пройшло ще і пів року Наркомана на посаді, чесно ох@єваю від того що нас чекає далі від правління цього клоуна-дегенерата?)))
показати весь коментар
09.10.2019 20:56 Відповісти
невыплата зарплат, как при Кучме по 3-4 месяца, инфляция, невыплата и задержки пенсий и социалки.
только-только начало всё налаживаться, рост ВВп, инвестиции. Зели всё похерили. то ли еще будет...
показати весь коментар
10.10.2019 01:13 Відповісти
лучшее - враг хорошего. хотели как лучше получилось как всегда
показати весь коментар
10.10.2019 01:11 Відповісти
Куку, зелібобікі.

Оздоровітса нарід

"ВАТ" ВЖЕ пішов із Прилук, Philip Morris ВЖЕ оголосив про те, що закриває фабрику в Харкові та звільняє понад 1000 працівників. .

https://www.obozrevatel.com/economics/economy/harkov-ostanetsya-bez-rabotyi-harkovskuyu-tabachnuyu-fabriku-philip-morris-zakroyut/amp.htm?__twitter_impression=true Харьков останется без работы: табачную фабрику Philip Morris закроют
показати весь коментар
09.10.2019 20:35 Відповісти
Сегодня компания Филип Моррис Украина (ФМУ) сообщила о готовности полностью прекратить производство в Украине и закрыть Харьковскую табачную фабрику.

Новости дальше заголовка читаешь вообще?Закрытие и готовность к закрытию-разные вещи.
показати весь коментар
09.10.2019 20:37 Відповісти
Моніка ЗЕленскі дбає про здоров'я простих людей. Слава Зеленському !!!!!1111!!!!!
Все нормально і йде за планом для росту ввп до 40%.
показати весь коментар
09.10.2019 20:40 Відповісти
Так что, если завтра не закроются, то сможешь признать себя фейкомётом?
показати весь коментар
09.10.2019 20:41 Відповісти
Тупий мокша, ЗЕбіл - ВАТ, Philip Morris та JTI збираються заявити про закриття своїх заводів і вони це зробили
Причиною цього є прийнятий Верховною Радою законопроект №1049 з корупційними схемами, що змушує тютюнові компанії закривати виробництво в Україні.
показати весь коментар
09.10.2019 20:52 Відповісти
Аффтар, пеши есчо.
показати весь коментар
09.10.2019 20:56 Відповісти
Малорос, так що ти злився тупий ЗЕблазень?

Нічого страшного, так?
Звільнені підуть біля метро з коробок продавати російські сигарети, проходили же це свого часу. ))
показати весь коментар
09.10.2019 21:00 Відповісти
Отправлять педиотов в спам приятно и легко
показати весь коментар
09.10.2019 21:03 Відповісти
А мені наприклад сьогодні сподобалось як Т. Чорновол опустила Р. Трубу.
показати весь коментар
09.10.2019 20:32 Відповісти
для вас те шоу і було поставлено.
показати весь коментар
09.10.2019 20:42 Відповісти
А для вас, шановний поставлено цілий серіал на два сезони - "Слуга народа". 😁
показати весь коментар
09.10.2019 20:54 Відповісти
не вгадали....я таке не дивлюся, від слова взагалі - не мій жанр.
показати весь коментар
09.10.2019 20:59 Відповісти
Які не вгадував.😁 Просто знімали для вас. А взяли вас на "Порошенко- бариґа", "свинарчуки будуть сидіти", "бізнестна крові". І те, і те виявилося фантастикою. 😁
показати весь коментар
09.10.2019 21:10 Відповісти
яви мене з кимось слутали...але то таке...
а про порошенка всім все ясно - суспільство чекало змін а не розповідей про 144 реформи. Всі його повернутися не мають сенсу. та він нічого і не пропонує..
Він робить те саме, що робили при ньому - критикує чинного Президента, це виглядає як трагікомедія.
показати весь коментар
09.10.2019 21:19 Відповісти
Про Порошенка всім відомо, хіба новій владі нічого не відомо. Всі хотіли змін - брехня. Всі хотіли халяви. Тому кричали про бвзнестне крові. І навіть блокували вагони. Зате тепер бізнесу на крові відкрили зелений тротуар. Але протестів від різко збагаченого 73 відсоткового населення не видно. Бо населення зрозуміло, що його нає..., надурили. Я це вже проходив і у мене хороша пам'ять. І я знаю, що за дуууде короткий час у перших рядах вкрай зубожілих, які будуть розпинали Зєлєнского, левову частку займе 73 відсотковий зєелекторат. Карма така. Зубожілі хотіли змін, тільки не думали, що зміни бувають не лише на краще, але й на гірше. 😁
показати весь коментар
09.10.2019 21:33 Відповісти
це нічо-о-о! якщо що, то в резерві в нас завжди є пан Порошенко, він повернеться і все миттєво стане на своє місце! і опять зажівьом в світі реформ...вірніше розповідей про них.
показати весь коментар
09.10.2019 21:36 Відповісти
Та забудьте вже про Порошенка. Він президентом точно вже не буде. Думайте про Зєлєнского. 😁 Мені, до речі, подобається спілкуватися зі своїми сусідами, знайомими, які горло дерлр за Зєлєнского, як ви оце. Тепер у Фейсбуці минулого тижня у найупоротішого з аватарки пропав напис:"ми за Зе". А людина мені пожалілася, що вірити не можна нікому. 😁 Час працює на мене. І таких плачів буде все більше. От є лише проблема, що той же час працює проти України. Ось так
показати весь коментар
09.10.2019 21:43 Відповісти
чого я маю думати за Зеленського? я в нього не на службі. Поки я його підтримую.
Я досить об'єктивно бачу ситуацію, що час почав зворотний відлік для його команди. Тільки вони , судячи з їх заяв думають, що прилаштувалися в нових кріслах на 5 років.
показати весь коментар
09.10.2019 21:50 Відповісти
А я за місяць буду мати ще більше однодумців, що зелена повінь - лише піна. Сумніваєтесь? 😁 Хоча насправді мене це не тішить. Бо втрачено ще декілька років а я молодшим не стану.
показати весь коментар
09.10.2019 21:53 Відповісти
з цим я в з вами солідарний. Я чекаю це останні 25 років, тепер вже ясно, що іншої України ми вже не побачимо, потихеньку сунемося до прірви. Можливо, Зеленський це останній шнас для України. Система доїдає сама себе.
показати весь коментар
09.10.2019 21:58 Відповісти
Трубі "труба"?🤪
показати весь коментар
09.10.2019 22:15 Відповісти
Та забудьте вже про Порошенка. Він президентом точно вже не буде. Думайте про Зєлєнского. 😁 Мені, до речі, подобається спілкуватися зі своїми сусідами, знайомими, які горло дерлр за Зєлєнского, як ви оце. Тепер у Фейсбуці минулого тижня у найупоротішого з аватарки пропав напис:"ми за Зе". А людина мені пожалілася, що вірити не можна нікому. 😁 Час працює на мене. І таких плачів буде все більше. От є лише проблема, що той же час працює проти України. Ось так
показати весь коментар
09.10.2019 21:42 Відповісти
Ви напевне не спостерігали за Зєлєнскім. Він - антиукраїнський елемент. І не міг бути останнім шансом для України. Просто українці з якогось дива вважають, що про їхні інтереси подбає будь-хто, лише не такий українець, як вони. І вірять казкам замість того, щоб повірити людині, яка каже, що для блпґагополуччя потрібно багато працювати, а не ділити награбоване. Це популістський лозунг. Хоча і награбоване теж потрібно забирати хоча б для того, щоб відбувалося торжество справедливості.
показати весь коментар
09.10.2019 22:03 Відповісти