9950 відвідувачів онлайн
1 357 34

Отримані кошти за прогули нардепів повертатимуть до загального бюджету, - Арахамія

Отримані кошти за прогули нардепів повертатимуть до загального бюджету, - Арахамія

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що отримані кошти від народних депутатів, які прогулювали засідання Ради і комітети, повертатимуть до загального бюджету.

Про це він сказав журналістам у кулуарах парламенту, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

"Якщо я депутат, мажоритарник, наприклад, у мене є депутатські повноваження в окрузі і моя зарплата. Якщо я не працюю, не ходжу на роботу, немає поважної причини - мають забрати все. Це ж нормальна логіка", - сказав Арахамія.

"Якщо була моя воля, ми б їх просто звільняли", - додав він.

Арахамія зазначив, що "кошти повертатимуться до загального бюджету, а там - як розподілить уряд".

Нардеп розповів, що депутатські виплати становлять близько 30 тис. гривень на місяць, а половина зарплати - близько 15-18 тис. гривень.

Топ коментарі
+5
Я слугою назовусь -
Вдруг прокатит?
В депутатах окажусь...
Мне и хватит...
показати весь коментар
16.10.2019 15:18 Відповісти
+4
Хламидия -Шоу
показати весь коментар
16.10.2019 15:10 Відповісти
+3
ВОТ!!!!! Вот где экономический рост!!! Вот где ВВП 40%%%%%!!! Открывайте карманы!!!! Шас баблище повалит!!!
показати весь коментар
16.10.2019 15:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ВОТ!!!!! Вот где экономический рост!!! Вот где ВВП 40%%%%%!!! Открывайте карманы!!!! Шас баблище повалит!!!
показати весь коментар
16.10.2019 15:10 Відповісти
Грошами, які не отримали депутати-прогульники, треба преміювати нардепів з високим коефіцієнтом корисної дії...
показати весь коментар
16.10.2019 16:15 Відповісти
Хламидия -Шоу
показати весь коментар
16.10.2019 15:10 Відповісти
а на кой хер вы туда шли?
показати весь коментар
16.10.2019 15:13 Відповісти
Я слугою назовусь -
Вдруг прокатит?
В депутатах окажусь...
Мне и хватит...
показати весь коментар
16.10.2019 15:18 Відповісти
да-да...я поет - зовусь незнайка, от меня вам - балалайка.
так і ти.
показати весь коментар
16.10.2019 15:43 Відповісти
ЭТО ТОЧНО!
Отримані кошти за прогули нардепів повертатимуть до загального бюджету, - Арахамія - Цензор.НЕТ 806
показати весь коментар
16.10.2019 16:48 Відповісти
всем володям посвящается...
показати весь коментар
16.10.2019 17:23 Відповісти
в общак чё ли? ))))
а потом как будут использоваться эти деньжищи??? по какой статье? на фуршеты и шарики?
показати весь коментар
16.10.2019 15:14 Відповісти
На пропой святковий.
показати весь коментар
16.10.2019 15:35 Відповісти
я так думаю...що на пропой...там з держ. казни ...відслюнявлять )))
показати весь коментар
16.10.2019 15:40 Відповісти
Фигня все это, там круговая порука, будут как и раньше давать свои карточки друзьям чтоб те их регистрировали.
показати весь коментар
16.10.2019 15:14 Відповісти
А что думает по этому поводу премьер-министр Украины, вдруг там есть его братья из поклоников 3-го рейха, его же выгонят из арийского движения?
показати весь коментар
16.10.2019 15:14 Відповісти
надо ребятам срочно больничные давать-насморк там, переутомление головного мозга, бабушка умерла и прочее, буджет богатый, он без этих грошей точно обойдется
показати весь коментар
16.10.2019 15:16 Відповісти
І багато там вже зєпутани нагуляли?
показати весь коментар
16.10.2019 15:18 Відповісти
шоб ты жил на одну зарплату ...
вони що , туди за зарплату прийшли ... любе "решалово" приносить їм річну зарплату а скоріш за все більше ...
показати весь коментар
16.10.2019 15:26 Відповісти
...Chlamydia trachomatis ...Источник: https://censor.net/n3154165
показати весь коментар
16.10.2019 15:32 Відповісти
Арахамия больше подходит под поукообразных, если смотреть на латинский язык )) Арахноид - пауки, скорпионы...
показати весь коментар
16.10.2019 16:01 Відповісти
пауки це корисні тварі ...всяку дрянь знищують
а от хламідії ...
показати весь коментар
16.10.2019 16:33 Відповісти
При Порошенко такого не було...
Отримані кошти за прогули нардепів повертатимуть до загального бюджету, - Арахамія - Цензор.НЕТ 3363
http://u-news.com.ua/83293-kurez-dnja-iz-deputatskoj-stolovoj-kto-to-ukral-solonku-foto.html
показати весь коментар
16.10.2019 15:35 Відповісти
общий бюджет это типа общак? мде.. иногда лучше жевать жвачку
показати весь коментар
16.10.2019 15:38 Відповісти
На общак!
показати весь коментар
16.10.2019 15:39 Відповісти
им та зарплата до сраки большинству с сумочками от гуччи и откатами за лобизм законов от олигархов...
показати весь коментар
16.10.2019 15:40 Відповісти
нардепша говорит что за месяц могла бы стать миллионером. а ее пугают зарплатой. Это чтоб нам по ушам проехать???
показати весь коментар
16.10.2019 15:42 Відповісти
а в бюджете єти деньги ноль без палочки 0.00001% и тем более не понятно куда пойдет єтот возврат. Видимо Гончарук себе премию выписывать будет....
показати весь коментар
16.10.2019 15:44 Відповісти
заживьом
показати весь коментар
16.10.2019 15:49 Відповісти
популизм во все поля, 73% оценят. еще можно сперму кивы сдавать, оптом.
показати весь коментар
16.10.2019 15:53 Відповісти
"Якщо була моя воля, ми б їх просто звільняли", - додав він." - думаю 90% населення тебе б підтримали. А що ж ви "слуги народу" не внесли це положення в законопроект? В вас же є більшість - ви ж могли його самі прийняти.
показати весь коментар
16.10.2019 15:58 Відповісти
Все свели просто к деньгам.. А грозились то, грозились.. Как и все прежние.. Лишать мандата за прогулы и садить за кнопкодавство ( голосование чужими карточками).. И на тебе "наказали" Ха- ха-ха !!! если пропускаешь 30% работы во время работы парламента или 50% работы в комитетах ( и то если не принесешь справку от "домашнего" врача или еще какую бумажку, теперь окажется что у нас в Раде больных и болезных, колясочников столько, сколько бывает после ареста или задержания наших политиков) то ты чист "яки стеклышко" Супер !!! Как и прежде все оказалось "бурей в стакане воды", лицемерным очковтирательством и популистскими обещаниями. Но депутаты правда "возмущены". Вот это так работка, но ровно такая же как и все предвыборные обещания.
показати весь коментар
16.10.2019 16:22 Відповісти
Плевать они хотели на трудовое законодательство по которому живет весь трудовой мир. По всей видимости они "творят" а не трудятся, или это у них не работа? Ну как может спокойно реагировать на это простой работяга, смеются над людьми. Избранники народа.
показати весь коментар
16.10.2019 17:47 Відповісти