9703 відвідувача онлайн
5 471 45

Зеленський підписав закон про зміни до Регламенту Верховної Ради

Зеленський підписав закон про зміни до Регламенту Верховної Ради

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення зміни до статті 116 Регламенту Верховної Ради України щодо вимог до пропозицій та поправок до законопроєкту, який готується до другого читання", який парламент ухвалив 3 жовтня 2019 року.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.

Закон викладає частину першу статті 116 Регламенту Верховної Ради України в новій редакції. Згідно зі змінами, при підготовці до другого читання пропозиції і поправки до законопроєкту можна вносити тільки щодо тексту (розділів, глав, статей, їхніх частин, пунктів, підпунктів, абзаців, речень), який парламент прийняв за основу.

Водночас основний комітет, як виняток, може вирішити взяти до уваги внесені пропозиції та поправки щодо виправлень, уточнень, усунень помилок і/або суперечностей в тексті законопроєкту, інших структурних частин законопроєкту і/або інших законодавчих актів, що не були предметом розгляду в першому читанні. При цьому має бути вказано необхідність внесення цих поправок у висновках головного комітету та/або експертного підрозділу апарату Верховної Ради і оголошено головуючим на пленарному засіданні під час розгляду такого законопроєкту в першому читанні.

Зміни до Регламенту парламенту дозволять підвищити ефективність і якість законодавчого процесу, зазначається в повідомленні.

Топ коментарі
+7
оскільки ботва не може навіть приблизно осмислити статтю, то плюватись в Зеленського буде загальними фразами
показати весь коментар
16.10.2019 18:51 Відповісти
+5
Складне запитання... Не знаю, чи вони вже суть просто в сесійному залі - але один лисий мачо там вже смик-смик цюцюренка, тож... не здивуюся, якщо й суть...
показати весь коментар
16.10.2019 19:04 Відповісти
+4
Тобто суть закону ти не розумієш. Так ми це і зрозуміли.
показати весь коментар
16.10.2019 18:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Суть ?
показати весь коментар
16.10.2019 18:51 Відповісти
Чтобы сотнями поправками к закону, которые, как практика показало, отклоняются, не тормозили принятия законов.
показати весь коментар
16.10.2019 19:01 Відповісти
не совсем так.

поправки теперь можно вносить только "относительно текста".

ты можешь дать законодательную ссылку на то, что значит понятие "относительно текста" ?

я не могу.

но там собрались выдающиеся юристы современности.
показати весь коментар
16.10.2019 19:24 Відповісти
Складне запитання... Не знаю, чи вони вже суть просто в сесійному залі - але один лисий мачо там вже смик-смик цюцюренка, тож... не здивуюся, якщо й суть...
показати весь коментар
16.10.2019 19:04 Відповісти
оскільки ботва не може навіть приблизно осмислити статтю, то плюватись в Зеленського буде загальними фразами
показати весь коментар
16.10.2019 18:51 Відповісти
Ты осмыслил ? Разъясни людям .
показати весь коментар
16.10.2019 18:52 Відповісти
Президент Украины Владимир Зеленский подписал Закон "О внесении изменения в статью 116 Регламента Верховной Рады Украины относительно требований к предложениям и поправкам к законопроекту, который готовится ко второму чтению", который парламент принял 3 октября 2019 года
показати весь коментар
16.10.2019 18:55 Відповісти
Мыслитель, ты бы хоть взял текст в кавычки, а то на больше плагиатора похож.
показати весь коментар
16.10.2019 18:58 Відповісти
Это ты так повышаешь чувство собственного достоинства? Это весьма характерно для неуверенных в себе особей пубертатного периода.
показати весь коментар
16.10.2019 19:09 Відповісти
Тобто суть закону ти не розумієш. Так ми це і зрозуміли.
показати весь коментар
16.10.2019 18:59 Відповісти
Жирный мазок в портрет "Слуг" кого угодно, только не народа. Нардем Медяник обсуждает свою коррупционную деятельность просто в Раде.

https://www.obozrevatel.com/politics/medyanik-spalil-v-rade-svyazi-s-prokuraturoj-novosti-ukrainyi.htm Переписка в Раде депутата Вячеслава Медяника: "По сахару поговорю с Трепаком"



Зеленский подписал закон об изменениях в Регламент Верховной Рады - Цензор.НЕТ 3764
показати весь коментар
16.10.2019 18:55 Відповісти
Якщо запитати по суті Слуг народу щодо цього законопроекту, то вони будуть белькотіти та пускати піну із смердючого зебобобікської пащі.
показати весь коментар
16.10.2019 19:02 Відповісти
ЗЕ-гопота - це стратегічна наступальна спецоперація орди по окупації України із середини країни. Їх кінцева мета - це знищення України як держави, а нас , українців, як нації.
показати весь коментар
16.10.2019 19:06 Відповісти
"ДНР вам в кожну хату - ваш ЗЕ"!

Президент подписал указ об упрощении въезда и выезда из ОРДЛОhttps://focus.ua/politics/441778-prezident_podpisal_ukaz_ob_uproshchenii_vezda_i_vyezda_iz_ordlo?fbclid=IwAR13hWcqOBNo0rx5nnx0ENgbINPKfPSWieTWXeUgh3IIMpO56
показати весь коментар
16.10.2019 19:03 Відповісти
у президента сегодня день чистописания...или законоподписания ?)))
столько всего подписал... аки пчела пашет...
показати весь коментар
16.10.2019 19:07 Відповісти
А скільки б підписав, якщо не був би у Латвії!
показати весь коментар
16.10.2019 19:19 Відповісти
Куда ему до пети дембельного - и назначал на должности, и присваивал звания, и награждал. Ручка раскалилась.
показати весь коментар
16.10.2019 19:20 Відповісти
"Согласно изменениям, при подготовке ко второму чтению предложения и поправки к законопроекту можно вносить только относительно текста (разделов, глав, статей, их частей, пунктов, подпунктов, абзацев, предложений), который парламент принял за основу."

Зебилы, перевожу на понятный вам язык: обсуждать эти "законы", дуть кокс и др*чить в ВР теперь можно, но не более 1 минуты. Кива показал сколько именно.
показати весь коментар
16.10.2019 19:07 Відповісти
Во главе страны был Зек. Потом были Майдан Война 14 тыс погибших 1,5 млн переселенцев. Во главе страны стал Зе. Не спираль, а круг. Замкнутый круг.
показати весь коментар
16.10.2019 19:14 Відповісти
Якщо прийняти за аксіому, що кацапи є вірусом, то сьогоднішні події є епідемією української нації.
показати весь коментар
16.10.2019 19:17 Відповісти
Поросячье- оно везде- поросячье.
показати весь коментар
16.10.2019 19:20 Відповісти
А зебільне є зебільним.
показати весь коментар
16.10.2019 19:23 Відповісти
Є в Україні декілька тисяч гнид,які працюють на ботексного педофіла ху'ла.Їхнє гімно треба обходити .
показати весь коментар
16.10.2019 19:32 Відповісти
Є такі. Найбільше їх серед прихильників нової влади.
показати весь коментар
16.10.2019 19:42 Відповісти
Таки так, http://oblrada.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/20190904-26-0-4.pdf?fbclid=IwAR3xdDMQIUqjYXeKjYJnJy-FDCgbuvjc1hV55s_5l8u8I76eun16Ck47qn0 навіть методички мають,як спільно голосувати.
показати весь коментар
16.10.2019 19:53 Відповісти
Зеленський підписав закон про зміни до Регламенту Верховної Ради - Цензор.НЕТ 4527