11622 відвідувача онлайн
3 115 110

Зеленський підписав закон про відшкодування частини витрат іноземним кіновиробникам

Зеленський підписав закон про відшкодування частини витрат іноземним кіновиробникам

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про внесення змін до Закону "Про державну підтримку кінематографії в Україні" щодо надання державної субсидії для повернення частини кваліфікованих витрат, здійснених іноземним суб’єктом кінематографії при виробництві (створенні) фільму в Україні" №130-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 20 вересня 2019 року.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу президента.

Мета закону - сприяти залученню інвестицій і розвитку інфраструктури кіновиробництва в Україні.

Документ, зокрема, передбачає надання державної субсидії для повернення іноземним кіновиробникам 25% витрат на зйомку фільмів на території України. Крім того, іноземні кіновиробники можуть отримати повернення ще 5% витрат у разі, якщо вони використовують для створення фільмів твори українських авторів чи сюжет про Україну, зокрема тему збройної агресії проти нашої країни.

"Очікується, що реалізація закону сприятиме просуванню позитивного іміджу України за кордоном, популяризації українських авторів та творів у світі, співпраці і створенню спільних кінопроектів з провідними західними продюсерами", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+33
украинцам пообещали взамен:
Зеленський підписав закон про відшкодування частини витрат іноземним кіновиробникам - Цензор.НЕТ 482
показати весь коментар
16.10.2019 19:54 Відповісти
+31
А кацапы - это иностранцы?
показати весь коментар
16.10.2019 19:44 Відповісти
+29
Саме так! Найбільше всього знімають в Україні саме кацапи.
показати весь коментар
16.10.2019 19:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Это то же самое если бы Петя ввёл налог на конхветки и шоколядки. Представляете как ЗЕбилятня тут лютовала. А если на кинцо да ещё и кацапам платить то у ЗЕбилов всё в порядке проблем нет.
показати весь коментар
16.10.2019 20:50 Відповісти
Таки да! Педро, шо-та тут совсем не до-Петрил по такой наглости... Это чтобы скосить себе ещё 25 % от затрат при прозводстве солоденьких канхфеток Зелёный небарыга, здесь показал просто настоящий мастер-класс для шоколядного барыги
показати весь коментар
16.10.2019 21:19 Відповісти
То есть на защиту страны от оккупанта денег нет, и надо вводить налоги, а на уплату оккупанту за съёмки антиукраинского гофна бабло есть? Странный гарант.
показати весь коментар
16.10.2019 21:06 Відповісти
Є всі підстави вважати що прокацаплений жид (як явище) гірший за автентичного кацапа. Зате як це прикольно для електоральних приколістів!...
показати весь коментар
16.10.2019 21:14 Відповісти
зеля сам себе подарок за казенный счет решил сделать.
иноСРанцы-то будут оффшорные... и даже кипрские ))))
показати весь коментар
16.10.2019 22:25 Відповісти
БИНГО! Вот именно-то! Для них родных офшорных - киприотских Президентской зарплаты поди малова-то будет, да и после президентства на пенсию себе надо что-то отложить, а чтобы накопилось $ достаточно, то и был первоочередно принят этот откровенно Зе-лобистский закон... За нас же народа=государственный счёт, будут возвращаться затраты по какому-то нах никому ненужному кино продюсеру Зели. ))
У меня как гражданина, возникает резонный ВОПРОС, а почему также, другие отрасли не должны получать налоговые льготы, а только Зе-киноиндустрия?
показати весь коментар
16.10.2019 22:59 Відповісти
конфликт интересов налицо, точнее на морду, ту по которой бьют, а не по паспорту.
зелен пора в отставку
показати весь коментар
16.10.2019 22:30 Відповісти
...в ростовку а не в отстаффку
показати весь коментар
16.10.2019 22:53 Відповісти
Да, чхать Зеля хотел на этот откровенный конфликт своих, твоих или моих интересов. В этой истории прекрасно ещё и другое, что даже там всякая типа оппозиция сидит и молчит в тряпочку не возмущаясь по поводу наглого кино-гешефта Зели...
показати весь коментар
16.10.2019 23:06 Відповісти
Да нет ребята,эта лавочка закроется намного быстрее,чем зеленые думают.Прочитайте на сайте tZE "Хроника заседаний Канцлерского Суда штата Дэлавер Дело Приватбанка против Коломойского и К. Антиреснейшая картинка вырисовывается и запачканы там по самое никуда и Зе и Бакен.Ждем развития дальнейших событий,но судя по имеющейся картинке,у мальчиков нет иного варианта,как ложиться под Россию.
показати весь коментар
17.10.2019 22:12 Відповісти
Сторінка 2 з 2