7908 відвідувачів онлайн

ЮНІСЕФ направив жителям ОРДЛО 14 тонн гуманітарної допомоги, - Держприкордонслужба

ЮНІСЕФ направив жителям ОРДЛО 14 тонн гуманітарної допомоги, - Держприкордонслужба

Представники "Дитячого Фонду ООН" (ЮНІСЕФ) доставили через контрольний пункт в'їзду-виїзду "Новотроїцьке" в окремі райони Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) 14 тонн гуманітарної допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України, передає Цензор.НЕТ.

"Минулої доби через КПВВ "Новотроїцьке" на виїзд до тимчасово окупованої території України прослідували 2 вантажні автомобілі з гуманітарним вантажем від "Дитячого Фонду ООН" (ЮНІСЕФ). Вантажівки перевозили для жителів Донецької області гігієнічні набори та електронні датчики температури загальною вагою понад 14 тонн", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+7
Дуже розумна жінка - але до неї на жаль ніхто не дослухається!
ЮНІСЕФ направив жителям ОРДЛО 14 тонн гуманітарної допомоги, - Держприкордонслужба - Цензор.НЕТ 9662
показати весь коментар
18.10.2019 08:44 Відповісти
+4
Питання, а нафiга?
Iм же кацапи постiйно гумканвойi вiдправляют. Хай жеруть те, шо в тих камвоях.
показати весь коментар
18.10.2019 08:14 Відповісти
+4
ЮНІСЕФ направив жителям ОРДЛО 14 тонн гуманітарної допомоги, - Держприкордонслужба - Цензор.НЕТ 5198
показати весь коментар
18.10.2019 08:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Питання, а нафiга?
Iм же кацапи постiйно гумканвойi вiдправляют. Хай жеруть те, шо в тих камвоях.
показати весь коментар
18.10.2019 08:14 Відповісти
https://censor.net/user/249448. Давить сыры и гусей - борьба с происками врагов.
показати весь коментар
18.10.2019 08:34 Відповісти
я нидочитал что это "Дитячого Фонду ООН"...

а так - подумал что очередной "гумконвой" от Красного креста со стройматериалами террористам...
ну да - идёт война - и террористам на строительство детских площадок не хватает материалов...
показати весь коментар
18.10.2019 08:54 Відповісти
Я б таксама з Беларусi адправiу...
....14 тон атруты ад пацукоу
показати весь коментар
18.10.2019 10:00 Відповісти
Я людина маленька - вплина на всiляки юнисейфи не маю. А ось керiвництво України має такi важелi. Так шо тут питання не до ЮНIСЕФ, а до президента - чому вiн нiяк не реагує на такi диї усiляких там юнiсефив
показати весь коментар
18.10.2019 08:24 Відповісти
Саме так - вiдмовити у наданнi допомоги лугандону будь яким мiжнародним органiзацiям чи країнам на пiдставi що то є забезпечення терористичних органiзацiй. Та попередити що такi камоi будуть лiквiдуватися без попередження любими можливими засобам.
На всi "а как же нашi люди?" - статя 55 Женевської конвенцiї.
показати весь коментар
18.10.2019 10:39 Відповісти
Да, помогают агрессору, потому как он там , и он там всем распоряжается и за все отвечает. А напали на мою страну,и ни разу не слышал чтоб кому то-соседу(ке) помогали, за себя и не говорю
показати весь коментар
18.10.2019 08:29 Відповісти
Путин внес закон об отказе России признавать комиссию ООН по военным преступлениям - Finanz.ru
показати весь коментар
18.10.2019 08:31 Відповісти
ЮНІСЕФ направив жителям ОРДЛО 14 тонн гуманітарної допомоги, - Держприкордонслужба - Цензор.НЕТ 5198
показати весь коментар
18.10.2019 08:18 Відповісти
Дык Россия официально не оккупант. Наверно все ждут ядерной атаки.
показати весь коментар
18.10.2019 08:29 Відповісти
И снова вопрос, какой мотив и почему. с кем договариваются о необходимости помощи . В ООН считают ОРДЛО отдельной от Украины территорией, если помощь напрямую .
показати весь коментар
18.10.2019 08:21 Відповісти
оон давно себя дискредитировала, как организация в целом.
показати весь коментар
18.10.2019 08:28 Відповісти
Думаю что россияне используют ООН в своих целях , в отличие от украинских представителей в международных структурах.
показати весь коментар
18.10.2019 08:35 Відповісти
Дуже розумна жінка - але до неї на жаль ніхто не дослухається!
ЮНІСЕФ направив жителям ОРДЛО 14 тонн гуманітарної допомоги, - Держприкордонслужба - Цензор.НЕТ 9662
показати весь коментар
18.10.2019 08:44 Відповісти
ИГИЛ Скрипалів отруїв в Англії? А у відповідь Англія що зробила? Виразила чергове ну дуже глибоке занепокоєння? А Ви думаєте "BREXIT" Вам ИГИЛ організував?
показати весь коментар
18.10.2019 09:00 Відповісти
А ты уверен, что их вообще травили? Там вопросов больше чем ответов.
показати весь коментар
18.10.2019 10:06 Відповісти
Европа - ей насрать потому что ей нужны гейПарады и чтобы ********* разрешили усыновлять мальчиков на равных правах с людьми.
гейРопейским политикам насрать - потому что их бабло газпромовское волнует...
показати весь коментар
18.10.2019 08:57 Відповісти
ну припустимо, завезли щось там, а далі як йде контроль?? рогаті расіянські окупанти усе крадуть ну і звісно для себе! "
показати весь коментар
18.10.2019 09:28 Відповісти
14 тон смоли їм гарячої треба!
показати весь коментар
18.10.2019 09:31 Відповісти
ЕС предпочитает не остановить войну приговором в Гааге для Пуйла,тем самым остановив страдание цивильных,а шлёт цивильным гигиенические наборы и градустники куме.
-Так.Скоро почнуть слати счётчики Гейгера та респираторы
ЮНІСЕФ направив жителям ОРДЛО 14 тонн гуманітарної допомоги, - Держприкордонслужба - Цензор.НЕТ 855
показати весь коментар
18.10.2019 09:38 Відповісти
очень зря это юнисеф туда что-то посылает... ведь оккупанты обязаны обеспечить население оккупированных территорий зряплатой, жратвой и прочая... и так до самой деоккупации...