Розпуск Верховної Ради був неконституційним, - Шишкін

"Розпуск Верховної Ради був неконституційним. Юридично все було порушено...", - заявив Шишкін в інтерв'ю Любові Величко виданню Нова Влада.
На зауваження журналістки про те, що суддя КСУ Віктор Городовенко прокоментував рішення про розпуск тим, що в першу чергу має переважати відчуття справедливості, а вже потім закон, Віктор Шишкін відповів: "Він говорив як суддя загальної юрисдикції... Весь цей відхід у кущі у слово "справедливість" не зовсім сюди підходить".
Причиною подібних рішень КСУ Шишкін вважає деградацію совісті і розуміння, що когось рекомендують на важливі державні посади, як суддя Конституційного Суду. Для прикладу Віктор Шишкін порівнює вибори 1996 року, коли вибирали шістьох суддів КСУ: "Люди (прим. - учасники виборів, судді) горіли ситуацією... боролися за кожного кандидата... показово, що той З'їзд закінчився о 12-й годині ночі".
Водночас З'їзд суддів у 2017 році відбувся у "сплячому режимі", про що вийшов сюжет програми BIHUS.info. У результаті такого підходу був обраний новий суддя КСУ Городовенко, який на думку Шишкіна: "...потрапив не туди, куди мав потрапити. Він не цього навчався і не тим займався... Його кар'єрне зростання було б нормальним у ролі судді Верховного суду кримінальної палати".
Ситуацію з Конституційним Судом може виправити підбір високоморальних і компетентних суддів. Віктор Шишкін вказує на такі практичні "параметри" високоморальності: "Високоморальний суддя не буде використовувати свій службовий стан у своїх інтересах. Він не бере хабарі і ні під кого не прогинається. Високоморальність – це коли зателефонував Андрій Богдан, і ти можеш його послати під три чорти".
Також Шишкін критично ставиться до спроб регулярно змінювати Конституцію. "Конституція - не інструкція з експлуатації пральної машинки. Завжди можна знайти форми внесення змін до законодавства, не ґвалтуючи Конституцію".
Да только БабушкаБеня то є така тварина, которая размыкает зубы только тогда, когда перестает дышать. Как бультерьер. И если где-то начал терять, то в другом месте непременно компенсирует и откусит кусок пожирнее. И судя по тому, как он вгрызся в энергетический сектор, живым и без увечий его уже не выпустит.
Да, у нас опять случилось: комитет ВР по энергетике, по сути, решил поставить крест на энергореформе........Так что все эти телодвижения совершаются исключительно в интересах Бени и его ферросплавного бизнеса.
Так что, рынку ̶п̶и̶з̶д̶а̶ ой всьо? Охрана, отмена? Я, например, плохо себе представляю, с какими лицами все причастные будут разговаривать с западными партнерами и говорить им «извините, все отменяется, у нас просто Коломойский очень до бабла жадный, так что заберите вот это вот ваше Соглашение об Ассоциации Украины и ЕС и подотритесь. А мы пока к балалайкам лицом повернемся, раз уже вам жопу показали, у них немного скрепных электронов купим, мы не гордые». Но оно ж дело такое, стыд не дым, глаза не выест.
И да, это не только об энергорынке. Это о смене всего внешнеполитического вектора, если кто-то еще не понял.»