6380 відвідувачів онлайн
7 662 158

Розпуск Верховної Ради був неконституційним, - Шишкін

"Розпуск Верховної Ради був неконституційним. Юридично все було порушено...", - заявив Шишкін в інтерв'ю Любові Величко виданню Нова Влада.

На зауваження журналістки про те, що суддя КСУ Віктор Городовенко прокоментував рішення про розпуск тим, що в першу чергу має переважати відчуття справедливості, а вже потім закон, Віктор Шишкін відповів: "Він говорив як суддя загальної юрисдикції... Весь цей відхід у кущі у слово "справедливість" не зовсім сюди підходить".

Причиною подібних рішень КСУ Шишкін вважає деградацію совісті і розуміння, що когось рекомендують на важливі державні посади, як суддя Конституційного Суду. Для прикладу Віктор Шишкін порівнює вибори 1996 року, коли вибирали шістьох суддів КСУ: "Люди (прим. - учасники виборів, судді) горіли ситуацією... боролися за кожного кандидата... показово, що той З'їзд закінчився о 12-й годині ночі".

Водночас З'їзд суддів у 2017 році відбувся у "сплячому режимі", про що вийшов сюжет програми BIHUS.info. У результаті такого підходу був обраний новий суддя КСУ Городовенко, який на думку Шишкіна: "...потрапив не туди, куди мав потрапити. Він не цього навчався і не тим займався... Його кар'єрне зростання було б нормальним у ролі судді Верховного суду кримінальної палати".

Ситуацію з Конституційним Судом може виправити підбір високоморальних і компетентних суддів. Віктор Шишкін вказує на такі практичні "параметри" високоморальності: "Високоморальний суддя не буде використовувати свій службовий стан у своїх інтересах. Він не бере хабарі і ні під кого не прогинається. Високоморальність – це коли зателефонував Андрій Богдан, і ти можеш його послати під три чорти".

Також Шишкін критично ставиться до спроб регулярно змінювати Конституцію. "Конституція - не інструкція з експлуатації пральної машинки. Завжди можна знайти форми внесення змін до законодавства, не ґвалтуючи Конституцію".

Топ коментарі
+50
Всему этому зеленому шапито обязательно будет дана правовая оценка после свержения Моники Зеленски.
показати весь коментар
18.10.2019 11:50 Відповісти
+24
https://www.facebook.com/monovaolena?__tn__=%2CdC-R-R&eid=ARAS05blrTa3ShVzML-6rueS8pKz5mGYuyUwi30C2UgboeGmOdVaMTINtqR2--RLEFeBHFZXLm-9OCAB&hc_ref=************************************-3P9WsMMFnkBv1dAL9HW1Ku4XEKQBSU&fref=nf Олена Монова https://www.facebook.com/monovaolena/posts/2793491754017567 23 год ·Мы вот все радуемся, что в деле «ПриватБанк» vs Коломойский произошли значительные подвижки, позволяющие смотреть в будущее с осторожным оптимизмом. И правильно радуемся, повод достойный.

Да только БабушкаБеня то є така тварина, которая размыкает зубы только тогда, когда перестает дышать. Как бультерьер. И если где-то начал терять, то в другом месте непременно компенсирует и откусит кусок пожирнее. И судя по тому, как он вгрызся в энергетический сектор, живым и без увечий его уже не выпустит.

Да, у нас опять случилось: комитет ВР по энергетике, по сути, решил поставить крест на энергореформе........Так что все эти телодвижения совершаются исключительно в интересах Бени и его ферросплавного бизнеса.
Так что, рынку ̶п̶и̶з̶д̶а̶ ой всьо? Охрана, отмена? Я, например, плохо себе представляю, с какими лицами все причастные будут разговаривать с западными партнерами и говорить им «извините, все отменяется, у нас просто Коломойский очень до бабла жадный, так что заберите вот это вот ваше Соглашение об Ассоциации Украины и ЕС и подотритесь. А мы пока к балалайкам лицом повернемся, раз уже вам жопу показали, у них немного скрепных электронов купим, мы не гордые». Но оно ж дело такое, стыд не дым, глаза не выест.
И да, это не только об энергорынке. Это о смене всего внешнеполитического вектора, если кто-то еще не понял.»
показати весь коментар
18.10.2019 11:51 Відповісти
+16
От не знаю чому, але маю таке відчуття, що до весни нас чекають нові вибори і президента і ВР.
показати весь коментар
18.10.2019 11:56 Відповісти

Завантаження...