9855 відвідувачів онлайн
7 802 190

Уряд Іспанії відмовився від переговорів із каталонськими сепаратистами

Уряд Іспанії відмовився від переговорів із каталонськими сепаратистами

Уряд Іспанії в суботу, 19 жовтня, відхилив пропозицію про переговори, висунуту сепаратистами Каталонії, що з середини жовтня не припиняють акції протесту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "DW".

"Виконувач обов'язків голови іспанського уряду Педро Санчес висловив упевненість, що спершу глава кабміну цього автономного регіону Кім Торра повинен засудити заворушення, що призвели до десятків поранених", - повідомляє видання.

Мер Барселони Ада Колау закликала жителів до спокою на тлі протистояння, що триває ось уже п'яту ніч  між мітингувальниками і поліцією.

"Подібне не може тривати. Барселона цього не заслуговує", - підкреслила вона.

Як передає місцева газета La Vanguardia, увечері 19 жовтня учасники мітингу в Барселоні продовжили зводити барикади. У кількох місцях загородження охопив вогонь, на місці довелося працювати пожежником. При цьому поліція застосувала піномети - пристрої, що стріляють швидкозастигаючою і огортаючою піною.

Мітингувальники пройшли ходою від площі Уркінаона, розташованої недалеко від штаб-квартири представництва Національної поліції в Каталонії, до Тріумфальної арки. Всього акція і демонстрація біля будівлі Верховного суду в Барселоні зібрали близько 6 000 осіб.

У Жироні на північному сході Іспанії близько тисячі осіб  зайняли позиції біля будівель судів, а також спробували заблокувати вихід з будівлі регіональної поліції (Mossos d'Esquadra). У Сабаделі на півночі близько 2500 осіб зібралися перед будівлею комісаріату Нацполіції.

Нагадаємо, 14 жовтня Верховний суд Іспанії засудив дев'ятьох лідерів каталонського руху до тюремного ув'язнення за їхню участь в референдумі про незалежність у 2017 році. Максимальний термін ув'язнення, 13 років, отримав колишній заступник голови уряду Каталонії Оріол Жункерас - за підбурювання до заколоту і розтрату державних коштів.

23-26 травня в державах ЄС відбулися вибори депутатів Європарламенту, на них Карлес Пучдемон був обраний депутатом ЕП від каталонської коаліції "Вільні для Європи" (Lliures per Europa). До Європарламенту також пройшов Оріол Жункерас, який в той час відбував попереднє ув'язнення в іспанській в'язниці.

1 жовтня 2017 року Каталонії відбувся референдум про незалежність, який в Мадриді визнали незаконним. У жовтні 2017 року голова місцевого Женералітету (парламенту) Карлес Пучдемон підписав декларацію про незалежність Каталонії від Іспанії, а потім втік до Бельгії, рятуючись від переслідування з боку іспанської юстиції.

24 березня 2018 року Верховний суд Іспанії почав кримінальне провадження проти Пучдемона і ще 12 політиків. Також суд видав ордер на арешт шістьох сепаратистів, серед яких і ексглава парламенту Каталонії. 25 березня Пучдемон був затриманий в Німеччині, коли він повертався до Бельгії.

Зазначимо, що 10 листопада в Іспанії відбудуться дострокові парламентські вибори, вже четверті за чотири роки. На попередніх виборах у квітні перемогла Іспанська соціалістична робітнича партія. Вона отримала 123 місця в нижній палаті парламенту, але не змогла сформувати коаліцію.

Топ коментарі
+35
І потрібно зауважити, що у іспанських СЕПАРАТИСТІВ руки не замазані кров'ю. Але й навіть у такому випадку перемовини з ними уряд не веде. Натомість наша зелена влада хоче вести перемовини не просто з сепаратистам, а з КОЛАБОРАЦІОНІСТАМИ, які мають руки по лікоть в крові своїх власних співгромадян.
показати весь коментар
20.10.2019 12:25 Відповісти
+30
как ???ета же наши люди ?нада дагавариватся !
показати весь коментар
20.10.2019 11:51 Відповісти
+27
как и с французскими желтками в этой истории торчат уши *****.
показати весь коментар
20.10.2019 11:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Сепаратисты ето всего лишь щупальцы кремля. Бить в ответ нужно по голове которая находится в кремле.
показати весь коментар
20.10.2019 12:42 Відповісти
Тюююю, от дураки, нет чтобы формулу штаймаера подписать; и не устают же от войны
показати весь коментар
20.10.2019 12:43 Відповісти
Уряд Іспанії відмовився від переговорів із каталонськими сепаратистами - Цензор.НЕТ 968
показати весь коментар
20.10.2019 12:45 Відповісти
Как так, а Украине "союзники" Меркель и Макрон говорят переговоры с террористами (российскими оккупантами и коллаборантами) это благо. Террористами, не сепаратистами Карл!
показати весь коментар
20.10.2019 13:10 Відповісти
Ну з Іспанією не все так просто.
Каталонія, має свою мову, історично була окремим королівством.
Якщо провести аналог з Україною, то вірно буде так.
Іспанія - це бувший СРСР
Каталонія - це Україна.
А наші політики називають ії сепаратистами, бо підтримують ЄС.
показати весь коментар
20.10.2019 13:23 Відповісти
Проводить можно любые аналогии в зависимости от целей.
Каталония имеет максимальные права как так называемые крымчане в Крыму и не имеют права на отделение потому что их права не ущемляются.
показати весь коментар
20.10.2019 13:27 Відповісти
ссср все же формально был федерацией, хоть все решалось в москве, но все же пунк был в конституции про право республик на выход из состава...как я понимаю, в испанском законодательстве такого не предусмотрено, хотя если рассматривать исторически, то должна быть прямая аналогия с великобританией, где есть право шотладии или сев ирландии на выход
показати весь коментар
20.10.2019 16:05 Відповісти
Испания вообщето унитарное государство.
показати весь коментар
20.10.2019 16:58 Відповісти
>була окремим королівством.

Ні. не була.
показати весь коментар
20.10.2019 16:16 Відповісти
Самі іспанці говорять, що у них було багато королівств і королів, і що іспанці ******* "пасеар" і "но трабахар", тобто прогулюватися і не працювати. До їхнього теперішнього складу входить половина Паіс баско (друга у Франції), Каталунія, Валенсія, Галіція, Андалузія. Все це різні народи з їхніми етносами і мовами. Майже вся промисловість зосереджена в Каталунії і Паіс Баско.
показати весь коментар
21.10.2019 09:44 Відповісти
А ну, детальніше по каталонське королівство)))
показати весь коментар
20.10.2019 16:17 Відповісти
СЕПАРАТИСТЫ ЭТО ТЕ ЖЕ ТЕРРОРИСТЫ !!!
показати весь коментар
20.10.2019 13:32 Відповісти
Зеленского на них нет.
показати весь коментар
20.10.2019 13:53 Відповісти
Кстати.
Выяснилась цель появления колаборанта Недовеса в Киеве.

"Спустя пять лет в Киеве разрешили сказать правду".
Под таким заголовком вышли сегодня российские пропагандистские средства массовой информации.
Там интервью господина Недовеса.
Стандартный набор о том что во всем виноват майдан.
Как Недовес вздрагивал от кричалки москаляку на гилляку.
Как ему ущемляли русский язык.
Как ВСУ обстреливали пустой мирный город два месяца.

Сенсация в том что это разрешили сказать в Киеве.
показати весь коментар
20.10.2019 14:05 Відповісти
Это история длинная ( взаимоотношения Испании и каталонцев, уже в первой половине 17 века началось открытое противостояние, хотя и до этого бунтовали и не раз, ну вот так сложилось. Наверное в подсознании сохранилось 250 лет независимого существования в виде графства Барселонского.. ( это вам не "народы ЛНРоДНРии " )
показати весь коментар
20.10.2019 14:18 Відповісти
Это уже не важно.
Договорняк состоялся и нас потихоньку начинают приучать к существованию анклава которому мы будем должны выплачивать компенсации.
Интервью Недовеса украинской журнвлистке это часть плана.
Пусть интервьюируемый явно врет но это его точка зрения.
К ней приучают.
показати весь коментар
20.10.2019 14:22 Відповісти
Дело в том что этот "анклав" будет всучен в размерах коровьего блина, но уже через годик будет в административных границах Луганской и Донецкой обл ( поэтому сейчас стали чаще употреблять вместо ОРДЛО - Донбасс) Ну и это не предел, потом новые реПублики ( поданные под видом децентрализации), а потом их федерация под общим названием "Новороссия- Малороссия" и сосуществование с Украиной в составе конфедерации. Ну а дальше судьба Чехословакии " Протекторат Богемии и Моравии" в составе "великого рейха", пардон у них же кажется "третий Рим"
показати весь коментар
20.10.2019 15:13 Відповісти
Ты шо с мардовии, так скоро пида рассия будет в пределах мехесрань мудяни.
показати весь коментар
20.10.2019 17:05 Відповісти
Твоими молитвами рассея окажется там где должно. Але есть одно але.. Пока они там окажутся нас может уже пол века не будет. Вникай в смысл написанного, " вхождение ОРДЛО" в состав Украины на правах особого статуса, амнистии, своими судами, прокуратурой, "народной милицией" ( считай армией), еще кстати ( если не в курсе) со своей пограничной стражей, со своими местными органами , с особыми отношениями с РФ ( на законодательном уровне), с представительством в Раде и т.д. Это конец Украины ( об опасности этого путинского плана я и написал с последовательностью ее воплощения. )Так что мордовия это не так далеко как некоторым кажется, она рядом...
показати весь коментар
20.10.2019 17:20 Відповісти
Пака мардва спрамагецца у ниё астанецца адна мехесрань мудянь са сра лицей в засрани.
показати весь коментар
20.10.2019 19:06 Відповісти
А у кого в подсознании" не отложилось, слова песни "Гренада, грена, Гренада моя" напомнят.
Много, много испанских коммунистов безвременно полегло потом на сибирском лесоповале, но об этом каталонцам лучше пока не вспоминать, им потом сами, кому нужно, напомнят.
показати весь коментар
20.10.2019 14:22 Відповісти
"Графство ЛНРоДНР" це просто https://www.youtube.com/watch?v=N6tOzE6Dj8g https://www.youtube.com/watch?v=N6tOzE6Dj8g
показати весь коментар
20.10.2019 16:53 Відповісти
ЛуганДон, вааще то.
показати весь коментар
20.10.2019 17:06 Відповісти
Много, много в последние дни "выступлений" в мире.
И, что характерно, там, где связи с СССР были старые, крепкие, и где море есть теплое.
Особенно наличие полезных ископаемых способствует"'волнениям населения".
КНР = Каталонская Народная Республика, ой, КНР уже есть.
ЭНР = Эквадорская Народная Республика
ЧНР = Чилийская народная Республика
КНР = Конгогийская (?) Народная Республика, ой, КНР уже есть.
Ну, тогда пока без контроля за добычей колтана.
Где еще есть богатые месторождениq есть в мире?
Народные республики идут к вам!
Вы что же, думали, что только на Украине остановятся?
показати весь коментар
20.10.2019 14:19 Відповісти
А що, це взагалі за суб'єкт?
Може краще було Моше бен Ціля?
Чи Піня Діамантович, якось в духі реформ.
показати весь коментар
20.10.2019 14:37 Відповісти
Перепутав ветку, думав пишу про Києвську ОДА. Пердона ме.
показати весь коментар
20.10.2019 14:40 Відповісти
А каталонці ті ж сепаратюги, центральний уряд Іспаніі стільки грошенят вклав в Каталонію.
Коли Франко рятував Іспанію, Барселона була останім оплотом лівих троцкістів.
показати весь коментар
20.10.2019 14:43 Відповісти
Учи матчасть, Каталония самый богатый регион, они и себя содержат и Испанию кормят, по настоящему а не так как люмпенский Донбасс.
показати весь коментар
20.10.2019 14:50 Відповісти
Дурник, Мадрід великі кошти вкладав в Каталонію та Басконію, щоб не було сепаратизма з іхнього боку.
показати весь коментар
20.10.2019 14:53 Відповісти
Він такий багатий , як Крим,+ ФК Барсеселона та Сальвадор Далі, все багатство.
показати весь коментар
20.10.2019 14:55 Відповісти
Глупости не говорите. Каталония для Испании, как Татарстан с газом и нефтью. У каталонцев самый высокий уровень жизни в Испании.
показати весь коментар
20.10.2019 15:01 Відповісти
Это не дает право на самоопределение вне границ Испании.
показати весь коментар
20.10.2019 15:03 Відповісти
За рахунок Мадріда.
Де збирают Seat? В Каталоніі?
Барселона ,це як наша Одеса, пафосно і креативно, за чужий рахунок.
показати весь коментар
20.10.2019 15:04 Відповісти
Трохи не так, Каталонія дійсно багата країна(провінція), має свою мову на відміну від щурів з Криму і приєднуватись ні до кого не збирається.
показати весь коментар
20.10.2019 15:10 Відповісти
Туристичний центр, мягкий клімат, мова близька до іспаньськой і трохі французькой. На відміну баски, мають свою мову, яка несхожа на романські і вона воювали зі зброєю в руках за свою незалежність. А каталонській сепаратізм підгодовує безумнийПу.
показати весь коментар
20.10.2019 15:18 Відповісти
Можливо і фуйло, але вони дійсно окремий народ.
показати весь коментар
20.10.2019 15:25 Відповісти
Окремий народ курди, 45 млн і що? Де Курдістан?
показати весь коментар
20.10.2019 15:31 Відповісти
ну ты ж тут счас нам расскажешь, что борьба курдов за свою государственность инспирирована куйлом, поэтому их надо чмырить на форуме(тем более, что многие турецкие курды приверженцы комуняк)
показати весь коментар
20.10.2019 16:10 Відповісти
Курдов привел, как пример.
Каталонци отличаются от кастильцев, как помори от москвичей.
показати весь коментар
20.10.2019 16:12 Відповісти
ты, я смотрю, спец по отличиям...а может так отличаются, как мы от москалей?
показати весь коментар
20.10.2019 16:14 Відповісти
москаль це не національність
показати весь коментар
20.10.2019 23:16 Відповісти
Каталунці хоч з чортом лисим, але хочуть незалежності.
показати весь коментар
21.10.2019 09:53 Відповісти
У испанского правительства нет разрыва шаблона? Они не поддерживают автономию Каталонии- страны самостоятельной с 13 века и говорящей на языке отличающемся от испанского. Но зато они за автономию ДНР и ЛНР, не имеющей столь самобытной культуры и говорящих на том же языке как и вся Украина.
показати весь коментар
20.10.2019 14:58 Відповісти
Ну во первых Каталония и так автономия.
Они хотят независимости от Испании.
показати весь коментар
20.10.2019 15:01 Відповісти
С 13 века? Королество Кастилии и Леона поглотила Каталонію борясь с маврамі.
Епизодическая самостоятельность, о которой помнят 50% каталонцев, вообще в масштабах Европи никого не интересует.
А Дири никто в Испании не поддерживает, только левацкие *****.
показати весь коментар
20.10.2019 15:36 Відповісти
так европу много чего не интересует, главное чтоб были мир, стабильность и возможность деньги зарабытывать, пусть даже на торговле с куйлом...понятно, что нестабильность в каталонии им не по нраву, но, с другой стороны, если будет мирный развод, то они его поддержут
показати весь коментар
20.10.2019 16:13 Відповісти
Ведешь к одному ядиному народу, кацапчик?
Нет у нас разница намного больше, политая густо кровью.
показати весь коментар
20.10.2019 16:18 Відповісти
это ты ведешь к одному народу испанцев(кастильцев) и каталонцев, а я тебе указываю, что так можно далеко зайти...а за кацапчега в спам идешь, тролляка
показати весь коментар
20.10.2019 16:24 Відповісти
Пиши краще нашою мовою.
А каталонський сепаратизм підігрівається з Москви, бо для них головне дестабілізація. А ти, як я зрозумів головне не свобода Каталоніі, а щоб ім'я Пу не згадували.
Запамятай, де в світі якась дестабілізація там стирчать зірки башт Кремля.
показати весь коментар
20.10.2019 16:30 Відповісти
о как, у тебя вышиватника подгорело, сразу на мову перешел но мне эти твои понты до одного места...про поддержку из москвы, как я понимаю, ты знаешь из первых уст и может даже не будешь балаболом и фактами потвердишь?
показати весь коментар
20.10.2019 16:35 Відповісти
Гдевашидоказательства?
Я же тебе уже давал ссылку.
Москва ежегодно проводит сьезды всех сепаратистов мира.
При этом в самой раше выход из их федерации запрещен.
показати весь коментар
20.10.2019 16:55 Відповісти
эти "доказательства" оставь для тупой вышиваты...есть что то более конкретное?
показати весь коментар
20.10.2019 19:18 Відповісти
Чую вонь -кацап з дірки вилупився. Сиди, сироід, тихо, бо зловлять тебе "правосеки" і надінуть на шию шнурок від вишиванки. Насолоджуйся життям в Украіні, бо таких п...нів скоро посадимо в товарняки і відправимо за "поребрик" комарів годувати.
показати весь коментар
20.10.2019 17:33 Відповісти
если ты чуешь вонь, проверь, не обосрался ли ты...в спам
показати весь коментар
20.10.2019 19:19 Відповісти
Там из таких каталоний вся европа скроена.
Поэтому пусть поддерживают)))
показати весь коментар
20.10.2019 16:21 Відповісти
но только не все эти каталонии готовы бороться за независимость даже демократическаими мерами, я уже не говорю о чем то большем
показати весь коментар
20.10.2019 16:26 Відповісти
А коли Московія "поглотила" Русь? Коли зрадник Юрій Довгорукий, ставленик Русі на землях лаптєногих заснувавши Москву, пішов на Київ і зруйнував його?
показати весь коментар
21.10.2019 10:02 Відповісти
Яка різниця між Каталонцем,Неаполітанцем,Венесуельцем,Лугандоном,Орбітом. Іи скажите: бред якийсь. Ось і тут: бред. Сепарировання- це як зараза. Так хочеться комусь випендрится у владу, а там ще і дивіденти відірвати. Я б на місці Короля Іспаніі керівників цих сепарюжних бузотерів просто викинув би в океан на острів і нехай там вони щось самі побудують. Самі вони вряд чи щось зроблять,а от горлянки друг другу поперегризають. Таке ми бвчили ще на Донбасі. Сепарировання- це соціальний гнійник,який підбурюється зовні....
показати весь коментар
20.10.2019 16:21 Відповісти
интересно, что бы ты писал в 1991 году, когда УКраина от ссср отделялась?а ну да, тебя, школоты еще и в проекте не было
показати весь коментар
20.10.2019 16:27 Відповісти
Це вже не твоя справа untermensch.
показати весь коментар
20.10.2019 16:32 Відповісти
показати весь коментар
20.10.2019 16:36 Відповісти
Украина от СССР не отделялась.
Украина подписала расторжение договора от 1922 года как один из учредителей СССР.
показати весь коментар
20.10.2019 16:53 Відповісти
это когда было, во время беловежских соглашений уже?а независимость провозгласили в августе...вот и думай, если есть чем
показати весь коментар
20.10.2019 19:20 Відповісти
Раша раньше провозгласила независимость.
показати весь коментар
20.10.2019 19:28 Відповісти
это когда было, просвети?и не было ли это декларацией о сувернетете, которую Украина в 1990 приняла без каких то реальных последствий?
показати весь коментар
20.10.2019 20:03 Відповісти
Украина декларацию когда провозгласила?
показати весь коментар
20.10.2019 20:12 Відповісти
еще раз, прочитай ниже---в то время шла борьба между различными группировками во власти за полномочия, но до реального выхода из состава ссср никто не говорил...более того, весной 1991 года интересный всесоюзный референдум прошел, по поводу судьбы ссср
показати весь коментар
20.10.2019 20:15 Відповісти
Там ниже я уже ответил.
Так я тебе подскажу
12 мая 1990 года.
показати весь коментар
20.10.2019 20:18 Відповісти
" 12 июня.
Это день независимости раши.
А Украина когда провозгласила декларацию?
показати весь коментар
20.10.2019 20:24 Відповісти
Раша самая последняя провозгласила.
показати весь коментар
20.10.2019 20:03 Відповісти
а как тебе такие провозглашения независимости https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%BE_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%BC_%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B5_%D0%91%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B8%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A1%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8 Декларация о государственном суверенитете Башкирской Советской Социалистической Республики
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%BE_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%BC_%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B5_%D0%A2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A1%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A1%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B9_%D0%A0%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B8 Декларация о государственном суверенитете Татарской Советской Социалистической Республики
был парад суверенететов, но до реальной независимости у этих субъектов дело не дошло
показати весь коментар
20.10.2019 20:11 Відповісти
Был парад суверенитетов почему и был проведен референдум о сохранении СССР как обновленной федерации где права всех национаоьностей будут гарантированы.
Перед подписанием соглашения произошел ПУТЧ ГКЧП после чего был провозглашен акт о независимости а беловежское соглашение подвердило распад СССР как геополитическую реалтность.
Началалось все с парада суверинететов который раша провозгласила самой первой.
показати весь коментар
20.10.2019 20:17 Відповісти
Началалось все с парада суверинететов который раша провозгласила самой первой.
подучи матчасть, потом вернешься---раша была тут далеко не первой
показати весь коментар
20.10.2019 21:29 Відповісти
А кто был первый?
Ты даже сказать не можешь когда Украина суверинетет провозгласила.
Потому что позже раши.
показати весь коментар
20.10.2019 21:34 Відповісти
Першою незалежність проголосила Росія, -- по радіо, телевізору, в газетах було обнародувано, що вже ссср розпадається і буде російська федерація з російським прапором. Радянські республіки мали право на відокремлення, а автономії -- ні. Та за кордоном увесь світ ссср і так називав Росією, бо це була російська радянська імперія.
показати весь коментар
21.10.2019 10:17 Відповісти
Шо ты пропал?
Я помню путч.

Как мои родители слушали голос америки и разговаривали...
Я стар)))
показати весь коментар
20.10.2019 21:26 Відповісти
молодец, но у меня тут есть более важные дела, чем троллить проксевых троллей
показати весь коментар
20.10.2019 21:30 Відповісти
У тебя важные дела?
На хлеб зарабатываешь?
Ну не буду мешать...
показати весь коментар
20.10.2019 21:32 Відповісти
Растворись в кислоте, ти мне не интересен.
показати весь коментар
20.10.2019 16:37 Відповісти
Ото вчіться безхребетники як з сепарами вести перемовини. Іспанія може, а ми спину прогинаємо перед якимось бродягами. Росія все одно розвалиться, бо навіть дуб і той зогниває, коли йому час прийде.
показати весь коментар
20.10.2019 17:20 Відповісти
Свободу Каталонії!
показати весь коментар
20.10.2019 17:23 Відповісти
Espana unida jamas era vencida!!! Ось так- бо тут при владі люди професіонали, відповідальні за національну безпеку і майбутнє країни. Такого феномену пабєди ідіотів , які купили придуркувате населення проросійською кіношкою про добралага і справєдлівага препіздента,такого бандитського і антидержавного угрупування олігархів нема в жодній країні. ******* дебілів дорого нам коштуватиме.
показати весь коментар
20.10.2019 17:33 Відповісти
Ото вчіться безхребетники як з сепарами вести перемовини. Іспанія може, а ми спину прогинаємо перед якимось бродягами. Росія все одно розвалиться, бо навіть дуб і той зогниває, коли йому час прийде.
показати весь коментар
20.10.2019 17:34 Відповісти
Пусть проконсультируются с нашим президентом, он научит как нужно встретиться и пагаварить
показати весь коментар
20.10.2019 18:39 Відповісти
а как же формулы штанмайера?))) как же отдельные выборы в каталонии и своя милиция?))
не может быть...а нам это ФУФЛО толкают...себе не хотят
показати весь коментар
20.10.2019 20:56 Відповісти
Вот так европейцы отстаивают свои права!
показати весь коментар
20.10.2019 22:13 Відповісти
Украина высказала, надеюсь, озабоченность озабоченную?
показати весь коментар
20.10.2019 22:39 Відповісти
Сторінка 2 з 2