4279 відвідувачів онлайн
3 667 45

Дубілет керуватиме Державною службою статистики

Дубілет керуватиме Державною службою статистики

Міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет керуватиме Державною службою статистики.

Про це він повідомив на своїй сторінці в мережі "Фейсбук" за підсумками засідання Кабміну, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні ми на засіданні Кабміну трохи перерозподілили органи влади між міністрами. Відтепер Державна служба статистики буде спрямовуватись мною та командою секретаріату.

Це рішення має сенс з огляду на те, що одним із моїх завдань на найближчий час буде встановлення та підрахунок KPI для всіх ключових органів влади. Ми це збираємось робити, зокрема, на базі Держстату.

Окрім цього, Держстат збирається провести перепис населення із шаленим бюджетом 3.4 млрд грн. Це додатково до бюджету 1.6 млрд грн на рік на підтримку апарату.

Відчуваю великий потенціал для збільшення ефективності. Незабаром напишу про це окремо", - написав він.

Нагадаємо, раніше Дубілет заявив, що бюджет на проведення перепису населення у відповідності з проєктом Держслужби статистики становить 5 мільярдів гривень.

Дубілет керуватиме Державною службою статистики 01

Топ коментарі
+18
Да, ещё, оно в 2012-2016 - было IT-директор https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%BA ПриватБанка.
Значит выдача ложных кредитов фирмам однодневкам Бени шла через него.
показати весь коментар
20.10.2019 15:01 Відповісти
+14
Тепер за Зє! буде ЗАВЖДИ 73%!
показати весь коментар
20.10.2019 14:52 Відповісти
+12
Дубилет - родился в 1985 в городе Днепропетровск. Отец - украинский финансист и банкир Дубилет Александр. Работал в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%BA ПриватБанке .

Лично у меня больше вопросов нет.
показати весь коментар
20.10.2019 14:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тепер за Зє! буде ЗАВЖДИ 73%!
показати весь коментар
20.10.2019 14:52 Відповісти
ссышься?
показати весь коментар
20.10.2019 14:57 Відповісти
за пе аж 9% не смотря на лярды затрат
показати весь коментар
20.10.2019 15:32 Відповісти
Да, начинаются времена "веселой" и почти честной статистики, как в Раше."Сколько будет 2+2? Сколько надо, столько и запишем!"
показати весь коментар
20.10.2019 15:47 Відповісти
Когда серьезных аргументов уже не остается, на помощь приходит падшая женщина статистика
показати весь коментар
20.10.2019 14:52 Відповісти
Дубилет -Маск в Айти и системном анализе.Дай-то бог!Но кадры ? Кадры где взять?
показати весь коментар
20.10.2019 14:54 Відповісти
Не варто було ними розкидатися. В нас найталановитіших ********* і ********** аби на тому фоні виглядати більш-менш сприйнятно.
показати весь коментар
20.10.2019 15:02 Відповісти
Хай знайде людей, які вразили його останнім часом і запропонує роботу за контрактом. Людьми треба пишатися, а не ганьбити. Творчі люди інші за більшість, але і коефіцієнт корисної дії в них набагато кращій
показати весь коментар
20.10.2019 15:24 Відповісти
А вот остальные слуги народа заняты и у них совсем другое на уме:
https://strana.ua/news/228294-deputata-ot-sluhi-naroda-ulichili-v-nepristojnoj-perepiske-na-rabochem-meste-.html "Трах@ть себя не дам". Нардеп от "Слуги народа" попался на непристойной переписке
Дубілет керуватиме Державною службою статистики - Цензор.НЕТ 4086
показати весь коментар
20.10.2019 15:25 Відповісти
педики)))
показати весь коментар
20.10.2019 15:31 Відповісти
Есть лож, есть наглая лож, за ней идёт статистика.

Ну,а за ней "статистика" от цирка шапито с фигляром без образования и диплома клоуна.
показати весь коментар
20.10.2019 14:57 Відповісти
а еще есть обещания сыньоносого
показати весь коментар
20.10.2019 14:59 Відповісти
Это вы имеете в виду вашего плешивого маразматичного вора и старого пердуна из московского кремля?
показати весь коментар
20.10.2019 15:02 Відповісти
да, пьйотрликсеич его зовут, только он не плешивый, он кудряшкапью. Не путай, плешивый ***** его хозяин
показати весь коментар
20.10.2019 15:07 Відповісти
Ну да, синьоносый

Дубілет керуватиме Державною службою статистики - Цензор.НЕТ 4442
показати весь коментар
20.10.2019 15:53 Відповісти
показати весь коментар
20.10.2019 15:01 Відповісти
"Чувствую большой потенциал для увеличения эффективности."(с). У меня есть- единственный: шо онО имело ввиду???
показати весь коментар
20.10.2019 15:01 Відповісти
Дубилет будет руководить Государственной службой статистики - Цензор.НЕТ 8019
показати весь коментар
20.10.2019 15:04 Відповісти
А-а-а-а... Хороший у него нюх, на потенциалы.
показати весь коментар
20.10.2019 15:05 Відповісти
Це підтримка Зє більше ста відсотків. Будуть рухатися у бік кацапів.
показати весь коментар
20.10.2019 15:49 Відповісти
Самое главное, что его отец был топом в Привате
показати весь коментар
20.10.2019 17:17 Відповісти
Увы, но не поможет.
показати весь коментар
20.10.2019 15:00 Відповісти
Кроме этого, Госстат собирается провести перепись населения с бешеным бюджетом 3,4 млрд грн.Источник: https://censor.net/n3154836 Димочка, не мелочись, бери больше, миллиардов 10-15.
показати весь коментар
20.10.2019 15:03 Відповісти
Дубилет будет руководить Государственной службой статистики - Цензор.НЕТ 1891
показати весь коментар
20.10.2019 15:20 Відповісти
О обливо, коли вся сім'я цього знайомого голосувала за Зє і його " нивиє ліца" під лозунгами "жити по новому". Зажили по новому. Чому радості нема?
показати весь коментар
20.10.2019 15:52 Відповісти
зато петя нам за 5 лет сделал и бакс по 10
и каждому на передовой 1000 в день ))
показати весь коментар
20.10.2019 15:44 Відповісти
Миника выбила 16 млрд гривень из бюджета. Это успех!
показати весь коментар
20.10.2019 19:32 Відповісти
Дубилет опять почувствовал запах больших денег! Он не будет Дубилетом, если не запросит из бюджета еще денег, ведь всем известно - аппетит приходит во время еды!
показати весь коментар
20.10.2019 15:25 Відповісти
хана статистике - дубилет ухайдокает как дубилет приватовский )
показати весь коментар
20.10.2019 15:28 Відповісти
Приятно видеть у власти профессионалов.Дима начинал карьеру IT-директором https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%91%D0%B0%D0%BD%D0%BA ПриватБанка . Папа Димы - тоже финансист и банкир из Приватбанка.
показати весь коментар
20.10.2019 15:29 Відповісти
«Существует три вида лжи: ложь, наглая ложь и статистика»(с) - первые два вида у ЗЕ "узе" освоили.
показати весь коментар
20.10.2019 15:47 Відповісти
Всего-то по 1000 гривен за человека, зашёл в 16 этажку получил 100 баксов, а кто-то отмыл лям гривен
показати весь коментар
20.10.2019 16:34 Відповісти
"Спрямовуватись", а не керуватиметься. Керівник там є.
показати весь коментар
20.10.2019 17:52 Відповісти
Заживём! Скоро все учителя узнают, что ,оказываецца, у них зарплата 4000 баксов , а зубожили узнают, что у них в 100 раз снизились тарифы...
показати весь коментар
20.10.2019 18:03 Відповісти
Черговий начальник з корінної нації України. Молодці, українці, тримайте так і далі і буде вам Євреїна.
показати весь коментар
20.10.2019 18:38 Відповісти
Гончарук наче українське прізвище.
Кравчук, Ющенко, Кучма ... Лазаренко, Яценюк ...Пустовойтенко ...Порошенко...

І шо ?
показати весь коментар
20.10.2019 18:54 Відповісти
Ще одного єврея з кодла Бені працевлаштували.
показати весь коментар
20.10.2019 20:09 Відповісти