5336 відвідувачів онлайн

Кабмін призначив в.о. голови НАЗК Наталію Новак

Кабмін призначив в.о. голови НАЗК Наталію Новак

20 жовтня 2019 року на своєму засіданні Кабінет Міністрів України тимчасово поклав виконання обов'язків голови Національного агентства з питань запобігання корупції на Наталію Новак.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, інформує Цензор.НЕТ.

Новий керівник НАЗК має юридичну, економічну й історичну освіту. Заслужений економіст України.

Гончарук нагадав, що 18 жовтня набув чинності закон, основною метою якого є удосконалення діяльності НАЗК. Його "тривалий час вимагало громадянське суспільство та рекомендували прийняти наші міжнародні партнери".

Упродовж двох місяців уряд має провести конкурс на посаду глави НАЗК відповідно до нового порядку. "Ми зробимо все можливе, аби цей конкурс був взірцем відкритості та прозорості якісно нового держуправління", - підкреслив прем'єр.

Глава уряду висловив упевненість, що навіть упродовж двох місяців Новак продемонструє якісні результати і зможе "істотно підвищити ефективність такого важливого для боротьби з корупцією органу".

Наталія Новак була депутатом Київської міської ради 3-5 скликань і депутатом Верховної Ради 7-8 скликань за списком партії "УДАР" і БПП. Працювала в комітеті з питань правової політики і правосуддя.

Кабмін призначив в.о. голови НАЗК Наталію Новак 01

Топ коментарі
+14
Українка виграла чемпіонат світу з веслування

Українка Людмила Бабак завоювала золоті медалі чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції, який З 17 по 20 жовтня пройшов у китайському Шаосіні

Кабмин назначил и.о. председателя НАПК Наталью Новак - Цензор.НЕТ 2184
показати весь коментар
20.10.2019 18:19 Відповісти
+8
https://www.facebook.com/zelenskiy95

Кабмин назначил и.о. председателя НАПК Наталью Новак - Цензор.НЕТ 9009
показати весь коментар
20.10.2019 18:30 Відповісти
+8
пэтя очкует после а́реста братушек
показати весь коментар
20.10.2019 18:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Старая. Может даже бывшая коммунистка.
показати весь коментар
20.10.2019 18:18 Відповісти
Училкой у меня в школе была. Мамка - директор, доця Нахата - учитель. Потом - политика, из партии в партию, Киевсовет, Кличко, БПП. Одного понять не могу, как она, будучи человеком Порошенко, туда попала. Отвечать за неё придётся Зеленскому.
показати весь коментар
20.10.2019 18:36 Відповісти
Мда...Путь порочный...
показати весь коментар
20.10.2019 18:38 Відповісти
Ви чекаєте на своє призначення в НАЗК?
показати весь коментар
20.10.2019 18:45 Відповісти
В держорган з таким керівником? Я вже зараз можу передбачити і спрогнозувати, яка доля чекає на цю установу та її керівництво в майбутньому.
показати весь коментар
20.10.2019 19:00 Відповісти
Переобулась?))
показати весь коментар
20.10.2019 21:02 Відповісти
вкпб
показати весь коментар
20.10.2019 18:36 Відповісти
Экс-глава "Укравтодора" Новак выиграл дело против НАПК.

Кабмин назначил и.о. председателя НАПК Наталью Новак

совпадение?
показати весь коментар
20.10.2019 19:45 Відповісти
Українка виграла чемпіонат світу з веслування

Українка Людмила Бабак завоювала золоті медалі чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное на марафонські дистанції, який З 17 по 20 жовтня пройшов у китайському Шаосіні

Кабмин назначил и.о. председателя НАПК Наталью Новак - Цензор.НЕТ 2184
показати весь коментар
20.10.2019 18:19 Відповісти
Лучше бы она веслом пару кацапов замочила )) И сказала ,шо сами под винт попали.
показати весь коментар
20.10.2019 18:22 Відповісти
Плохо что ты так к русским относишься. Не все плохие. У нас своих хохлов тоже хватает тварей
показати весь коментар
20.10.2019 18:27 Відповісти
Если бы у тебя была хата в Донецке и остановившееся производство там..То ты бы тоже к ним плохо относился.
показати весь коментар
20.10.2019 18:37 Відповісти
К "рузгім" тільки так і слід "относиться, поносить, вьіносить..."
показати весь коментар
20.10.2019 21:53 Відповісти
Ну и зря. Нужно думать как свою страну развивать. Вы посмотрите есть народы которые живут лучше нам. У вас обида на кого то
показати весь коментар
20.10.2019 22:35 Відповісти
У мене цілком мотивовані претензії до недонації, від якої лише у 20-му столітті Україна зазнала багато серій лиха, найбільше з яких називається "совок". І брати приклад "розвитку" з ерзямокшані - це не наш шлях. У них друзів нема. У них є лише вороги та холуї.
показати весь коментар
20.10.2019 22:56 Відповісти
И к чему ты это запостило? Она что-ли декларации проверять будет?
показати весь коментар
20.10.2019 18:23 Відповісти
І щуку кинули у річку 😕
показати весь коментар
20.10.2019 18:24 Відповісти
це ви вже Білецького соєю назвали? Швидко
показати весь коментар
20.10.2019 18:37 Відповісти
пэтя очкует после а́реста братушек
показати весь коментар
20.10.2019 18:39 Відповісти
зебилы очкуют, судя по форуму.. им все петя снится ))))
показати весь коментар
20.10.2019 18:44 Відповісти
Кабмін призначив в.о. голови НАЗК Наталію Новак - Цензор.НЕТ 9207
показати весь коментар
20.10.2019 19:28 Відповісти
https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/vse-dela-poroshenko-v-kakih-ugolovnyh-proizvodst-358387/ 12 дел Порошенко: в каких уголовных производствах ГБР фигурирует пятый Президент Украины
показати весь коментар
21.10.2019 09:25 Відповісти
А как же конкурсы с иностранными специалистами??? И эта кобыла тоже будет себе премии по 100 тыс выписывать или как????
показати весь коментар
20.10.2019 18:27 Відповісти
іноземні кобили себе за наш рахунок не зобижали себе також, дивує одне, що до влади ідуть старі морди замість нових, як обіцяли слуги хрін зна кого
показати весь коментар
20.10.2019 18:36 Відповісти
Кабмін призначив в.о. голови НАЗК Наталію Новак - Цензор.НЕТ 199
показати весь коментар
20.10.2019 19:36 Відповісти
Согласен со всем. Кроме того, что слуги что то обещали.
показати весь коментар
20.10.2019 19:58 Відповісти
а где та тетка, которая показала как премии надо выписывать?
показати весь коментар
20.10.2019 18:27 Відповісти
Подмывает задницу, тому кто ее назначал. Премия та же.
показати весь коментар
20.10.2019 19:11 Відповісти
Новак - это человек Гриценко
пока очень хорошая кандидатура
дальше видим как и что .
показати весь коментар
20.10.2019 18:29 Відповісти
А гриценко- гарна людина людина, порядна та чесна? То він вже прилаштував одного свого "по конкурсу". аПаршина. Чувака, для якого, як і для його шефа, армія, це "надлишкове майно"
показати весь коментар
20.10.2019 18:50 Відповісти
Человек Гриценко?? Даже само выражение - человек (кого то там) Автоматически намекает шо это повязанное кодло - кум, брат, сват, по блату, по знакомству. И пошло поехало..ты мне я тебе...свои люди всегда договоряца..Ясно понятно..
показати весь коментар
20.10.2019 19:16 Відповісти
хто такий хриценко? Кумир самотніх тітоньок постбальзаківського віку?
показати весь коментар
20.10.2019 21:56 Відповісти
это тот грицик, который, как обычно, откусил на очередных выборах у противников власти свои 1,5% и затихарился до следующих заработков выборов?
показати весь коментар
21.10.2019 01:40 Відповісти
https://www.facebook.com/zelenskiy95

Кабмин назначил и.о. председателя НАПК Наталью Новак - Цензор.НЕТ 9009
показати весь коментар
20.10.2019 18:30 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100023383097991 Аля Паненко Павло Нусс. Кабинет министров Украины на внеочередном заседании в воскресенье назначил бывшую депутата Верховной Рады от фракции "Блок Петра Порошенко" Наталью Новак временно исполняющей обязанности главы обновленного Национального бюро по предотвращению коррупции.

Цинизм Зеленского удивляет. Сначала, всю избирательную кампанию они в пух и прах разносили кадровую политику Президента Порошенко, а сейчас, при дичайшем кадровом дефиците в своей команде они с удовольствием обращаются за помощью к тем самым кадрам Президента Порошенко.
показати весь коментар
20.10.2019 18:32 Відповісти
Гнуса нікуди не запрошують от і скавчить,якби запропонували посаду,то тут же почав би лити лайно на порошенко і хвалити Зелю.Як свого часу було у нього з Януковичем
Скільки вже таке бачили та проходили в нашій політиці,що звертати увагу на лизунів за викликом не варто
показати весь коментар
20.10.2019 19:00 Відповісти
При совдепії запроторювали до психлікарень усіх хто не любив владу. uyt Nik, а тебе пора лікувати в закритих закладах за надмірну любов до "прєзідєнта Пятра Лєксєічя".
показати весь коментар
20.10.2019 19:04 Відповісти
Невже не знайшли масажистку або "когтеточку" (манікюрку) на цю посаду?
показати весь коментар
20.10.2019 21:58 Відповісти
...в Ницце или Каннах ласковый прибой......там она, в хатынке своей...спасибо лохам, жизнь удалась...
показати весь коментар
20.10.2019 18:33 Відповісти
На украинском есть такое слово "дозарять"?
показати весь коментар
20.10.2019 18:57 Відповісти
Воскресенье ,себя не жалеют, заседают.
показати весь коментар
20.10.2019 19:00 Відповісти
Дык эту старую коммунистку даже по возрасту на эту должность назначать нельзя.
показати весь коментар
20.10.2019 19:16 Відповісти
Гончарук тролит ЗЕбилов, говорит хорошие мол новости мы на должность Порошенковскую старую гвардию назначили. И все ЗЕбилы такие в замешательстве.. шо делать бедному ЗЕбилу?? Восхвалять мудрую ЗЕкоманду, это как бы согласица шо кадры Порошенко это хорошо, а выступить против кадров Порошенко это значит выступить против решения ЗЕкоманды и бубачки 4режды уклониста... И что прикажете делать ЗЕбилу??
показати весь коментар
20.10.2019 19:27 Відповісти
Итак, Бигус рассказывал нам, что от "схем Гладковского" на контрабанде деталей из РФ нанесены 250 млн грн. убытков.
Вчера ГЛАДКОВСКОМУ вручено подозрение: "государству были нанесены более 10,62 миллиона грн. убытков.". Было 250 млн, стало 10 млн. "Схема века" по мародерству в армии здулась в 25 раз. Но и эти "убытки" не на том, что рассказывал Бигус. Это не контрабанда деталей из РФ, которая благодаря БИГУСУ теперь остановлена, как и остановлено восстановление техники для армии. Это "завышенная цена МАЗов".
Стоп. А где схемы о контрабанде? Наши полномочия всё? Закончились?
Еще там недекларирование ГЛАДКОВСКИМ якобы доходов жены от сдачи жилья в аренду, но это уже вообще клоунада.
Вымышленные переписки БИГУСА, которых нет в материалах следствия, они доказать не смогли. Подозрений по этому пришить ГЛАДКОВСКОМУ тоже они не смогли. Они придумали новые дела. А сказки БИГУС закончились с окончанием эпохи лжи. Привет, остолопам!
Бигус выполнил основную задачу - распространил гнойные микробы, которые разрушили доверие к Порошенко. И в этом была его основная функция. Ну а "убытки 10 млн на МАЗах", то тоже вилами по воде. Если нет комплексной экспертизы машины (а ее 100% нет, потому что такую экспертизу они провести просто не успели бы), то и убытков нет. Таких машин поставлено в армию сотни. На сотнях единиц 10 млн грн доп выгоды? При контракте в миллиард? Хахаха. Бред сумасшедшего.
ело о "хищении топлива для армии" на "250 млн убытков" развалилась.
Дело бронежилетов о "100 млн убытков" тоже затухло.
Такие и здесь убытки.
@ Джон Сміт.
показати весь коментар
20.10.2019 19:40 Відповісти
Така заслуженна куме!И юрист!И историк!
-Так.Буде так грамотно юридично красти,що не подкопаешься.А вороване так исторично ховати,як хрестоносцi Чашу Грааля
показати весь коментар
20.10.2019 19:50 Відповісти
А на следующей неделе мы уже от журналистов узнаем много нового о этой Новак.
Вон минздрав уже весь в ах-е от новой Богатыревой и её молодой команды.
Неужели надо дождаться первых смертей из за отсутсивующих лекарств, что бы правительство увидело что шо то не то министрша творит.
показати весь коментар
20.10.2019 20:14 Відповісти