11598 відвідувачів онлайн
17 504 53

Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області

Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області

У селищі Шишаки однойменного району на Полтавщині вчинив самогубство депутат місцевої райради. Загиблий - член "Батьківщини" 55-річний Володимир Петренко.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "24 канал".

Як повідомили в пресслужбі поліції Полтавщини, попередньо, політик вистрілив собі в голову з рушниці, яка була зареєстрована на його ім'я. Сама ж трагедія сталася вдень 21 жовтня, а про неї правоохоронців повідомила дружина загиблого, пише місцеве видання "Полтавщина".

"Полтавське Телебачення" з посиланням на власні джерела повідомляє, що наклав на себе руки Володимир Петренко, депутат Шишацької райради від партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина". Також відомо, що він був директором компанії "Будсервіс".

Зараз поліцейські вирішують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею про умисне вбивство. Ця процедура необхідна, щоб слідчі могли перевірити всі можливі версії загибелі депутата.

У пресслужбі полтавської обласної громади "Батьківщини" в коментарі 24 каналу підтвердили факт загибелі їхнього депутата Володимира Петренка. Речниця політсили наголосила, що інцидент не пов'язаний з його депутатською діяльністю і тут немає жодного політичного підґрунтя.

"Наскільки знаю, зараз ведуться слідчі дії і ведеться зізнання", - додали в полтавській обласній організації "Батьківщини".

Також про трагічну смерть Володимира Петренка повідомила і Шишацька райрада.

Топ коментарі
+34
Випускайте 95 квартал та хор Мотузки.

З піснею "Летіли мізки, летіли..."
показати весь коментар
22.10.2019 13:29 Відповісти
+13
не подсказывайте!
показати весь коментар
22.10.2019 13:36 Відповісти
+11
прєдварітєльно політік вистрєліл сєбє в голову із ружжа, а уже потом застрєлілся
показати весь коментар
22.10.2019 13:28 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
прєдварітєльно політік вистрєліл сєбє в голову із ружжа, а уже потом застрєлілся
показати весь коментар
22.10.2019 13:28 Відповісти
За даром отдаю цензору мотив суицида -Юля не дала.
показати весь коментар
22.10.2019 15:29 Відповісти
Випускайте 95 квартал та хор Мотузки.

З піснею "Летіли мізки, летіли..."
показати весь коментар
22.10.2019 13:29 Відповісти
не подсказывайте!
показати весь коментар
22.10.2019 13:36 Відповісти
Ось ще гарненька дівчинка зі стовбуром Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області - Цензор.НЕТ 3751 Я аж мову з рота вивалив Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області - Цензор.НЕТ 7654

Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області - Цензор.НЕТ 1055
показати весь коментар
22.10.2019 15:27 Відповісти
Так ось вам команда однієї із старших шкіл Річфілда на https://time.com/longform/high-school-shooting-teams/ змаганнях із стендової стрільби. В Олександрії, Міннісота на змагання зібралося 8000 школярів з 300 шкіл на змагання.
Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області - Цензор.НЕТ 4953

а це команда "Pelican Rapids"
Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області - Цензор.НЕТ 7782
показати весь коментар
23.10.2019 09:20 Відповісти
Зауважте, тисячі школярів зі зброєю та набоями в одному місці і радісні та веселі.
показати весь коментар
23.10.2019 09:23 Відповісти
https://ssaavic.com.au/ssaa-victorias-lachie-adolph-new-world-champion/ 13 річний Лачі Адольф вибив 287 з 300 на 930 метрів і виграв в подарунок McMillan .50 cal до звання чемпіона світу серед юніорів.
Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області - Цензор.НЕТ 7504
показати весь коментар
23.10.2019 09:44 Відповісти
https://www.twincities.com/2018/03/31/with-gun-sponsorships-and-support-a-14-year-old-girls-rise-on-the-active-shooting-circuit/ 14 річна Дакота Оверленд чемпіонка з практичної стрільби 2018 (напівавтомат, дробовик 12 кал. та тактичний пістолет)
Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області - Цензор.НЕТ 230
показати весь коментар
23.10.2019 09:49 Відповісти
цинічно, але в точку
показати весь коментар
22.10.2019 16:24 Відповісти
нє, от шо чєловєку нє хватало???
показати весь коментар
22.10.2019 13:30 Відповісти
Мало ли что...может быть у него рак был, а может - банкротом стал, а может быть узнал, что любимая жена изменяла...у каждого свои причины.
показати весь коментар
22.10.2019 13:34 Відповісти
Главное, что причина известна и без следствия
показати весь коментар
22.10.2019 13:38 Відповісти
Это как вам такие выводы удалось сделать из моего поста? Я как раз написал, что причин может быть много разных - где сказано, что известна конкретная причина?
показати весь коментар
22.10.2019 13:57 Відповісти
нє, це із сообщєнія - шо не ізвєстно причин, но ні в яком случає нє связано с дєпутанской дєятільностю
показати весь коментар
22.10.2019 14:05 Відповісти
в 55 років жена ізмєніла - то удача!
показати весь коментар
22.10.2019 14:08 Відповісти
Разные отношения бывают и в 55 тоже.
показати весь коментар
22.10.2019 14:13 Відповісти
Депутату райсовета поселка Шишаки? Тоже мне небожителя нашел...
показати весь коментар
22.10.2019 13:43 Відповісти
Депутат, директор "Стройсервис" и не связано с деятельностью?... Не верю...
показати весь коментар
22.10.2019 13:30 Відповісти
Климакс.
показати весь коментар
22.10.2019 13:34 Відповісти
рановато
показати весь коментар
22.10.2019 13:52 Відповісти
Сгусток проблем.особенно у курящих, пьющих и тд.Тут жену надо проверять..
показати весь коментар
22.10.2019 13:55 Відповісти
які у нього праблєми? не було чим дітей годувати? чи в хаті нічим топити?
показати весь коментар
22.10.2019 14:06 Відповісти
я тоже думаю-денежки..красиво жить не запретишь, но расплачиваться надо по итогу..возможно начали угрожать семье. . думаю, только деньги-никакой политики
показати весь коментар
22.10.2019 13:37 Відповісти
Почувствовал приближающуюся старость, не выдержал.
показати весь коментар
22.10.2019 13:39 Відповісти
Депутатам обычно всегда есть за что застрелиться!
показати весь коментар
22.10.2019 13:39 Відповісти
Нда……, все это мрачно, вертолет, теперь самоубийство.....

Похоже зебобики перешли к террору....
показати весь коментар
22.10.2019 13:42 Відповісти
А я уж усомнился.
Власть сменилась, а прыгунов с окошка, самоповешенных, самотриждызастрелившихся все нет и нет.
показати весь коментар
22.10.2019 13:42 Відповісти
только один депутат? почему так мало?
показати весь коментар
22.10.2019 13:42 Відповісти
Выбил из головы дурные мысли...
показати весь коментар
22.10.2019 13:48 Відповісти
дєпутат мєсного райсовєта = палітік???
показати весь коментар
22.10.2019 13:50 Відповісти
але він був внє палітікі, просто пижженням займався
показати весь коментар
22.10.2019 14:38 Відповісти
як мона застрілитись із ружжа собі в голову? це тра або обрєзать дуло, або руки як у гібона
показати весь коментар
22.10.2019 14:03 Відповісти
Если снять туфли и носки, то удобно курок большим пальцем ноги нажимать.
показати весь коментар
22.10.2019 14:40 Відповісти
а-а-а-а
показати весь коментар
22.10.2019 14:57 Відповісти
Так же как Семенюк-Самсоненко.
показати весь коментар
22.10.2019 14:42 Відповісти
Депутат від "Батьківщини" Петренко застрелився з рушниці в Полтавській області - Цензор.НЕТ 9371
показати весь коментар
22.10.2019 16:32 Відповісти
шо це?
показати весь коментар
22.10.2019 16:42 Відповісти
Протокол осмотра места происшествия был составлен формально, без углублённого анализа деталей
показати весь коментар
22.10.2019 16:46 Відповісти
там нєпанятно - вродє від героїна.
показати весь коментар
22.10.2019 16:48 Відповісти
Существует предположение и о намеренном убийстве Курта
показати весь коментар
22.10.2019 16:49 Відповісти
Є і така версія, але основною залишається суїцид.
показати весь коментар
22.10.2019 16:54 Відповісти
может помогли
показати весь коментар
22.10.2019 14:07 Відповісти
о!
показати весь коментар
22.10.2019 14:08 Відповісти
Судя по тому как тёлочка держит ружжо, после выстрела она будет лечить синяки на сиське и искать новую челюсть.
показати весь коментар
22.10.2019 14:53 Відповісти
ключіцу сломаєт
показати весь коментар
22.10.2019 14:55 Відповісти
но ми же їх любим не за це
показати весь коментар
22.10.2019 14:58 Відповісти
Я б уважніше придивився. Бо виясниться, як завжди, з часом, що прикре самогубство було в результаті вистрела з мисливської рушниці в потилицю.
показати весь коментар
22.10.2019 14:14 Відповісти
В холодной воде тонуть хорошо.
показати весь коментар
22.10.2019 14:38 Відповісти
В Кременчуці років з двадцять тому застрелився із своєї рушниці директор хлібокомбінату (млин з елеватором). Закрився в своїй кімнаті і застрелився. Поряд в іншій кімнаті перебували свідки: жінка самогубця та начальник охорони хлібокомбінату. Попередній директор упав з мосту через Дніпро прогулюючи свого собаку.
показати весь коментар
22.10.2019 19:52 Відповісти